Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 12131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 239

Temat: Czy Xenon skrętny można założyć zamiast nieskrętnego?

  1. #211
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Stelvio/Giulia USA
    Postów
    239

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Bez wzmacniacza to byś chyba na słuchawkach musiał słuchać, a sorry, do tego też jakiś wzmacniacz jest potrzebny
    Nie pomyślałem aby aż tak doprecyzować moje pytanie, w mojej hobby profesji pytając o wzmacniacz automatycznie wiadomo że chodzi o zewn a nie implementowany w radio, ale dzięki za odpowiedź, wychodzi na to że przypadkiem trafiłem na najlepszą dla mnie wersję do modyfikacji.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał shpuncik Zobacz post
    2. mozna. zamontujesz poduszka 1 nabojowa, kodujesz airbag sterownik, zmienisz kilka przewodow mejscomi w wtycze pod kierownico
    Super, dziękuję.

  2. #212
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_poznan Zobacz post
    Nie pomyślałem aby aż tak doprecyzować moje pytanie, w mojej hobby profesji pytając o wzmacniacz automatycznie wiadomo że chodzi o zewn a nie implementowany w radio.
    Nie no jasne, żartuję przecież.
    Tak, masz najprzyjaźniejszą wersję do upgrade'u. Rozmawialiśmy już o tym w innym wątku.
    Masz cztery kanały audio do obróbki (DSP?) i popularne głośniki 4ohm gdybyś je chciał zmieniać. Inne wersje mają głośniki 2ohm i to lipa bo takich na rynku praktycznie nie ma. Ty wsadzisz dość popularne 3ohm - i masz głośniej, ja wsadzę u siebie 3 zamiast 2 i mam ciszej niż cicho teraz (bo firmowy wzmacniacz dodatkowy specjalnej troski wzmacnia jakby chciał a nie mógł) więc drugi dodatkowy wzmacniacz niemal automatycznie niezbędny. Ty masz szansę (nie pewność) być zadowolonym po samej wymianie głośników.

    BTW: jesteśmy w wątku o AFS a nie "Zmiana audio".
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 22-04-2022 o 12:45

  3. #213
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia 2.0 280 Q4
    Postów
    10

    Domyślnie 25W EU w 25W Giulii USA

    Cześć!
    Jestem w trakcie naprawy Giulii z USA. Fabrycznie ma US 25W. Poczytałem wątek jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Kupiłem 25W EU reflektory, czy po założeniu ich wystarczy dostosować ich wysokość torxem i tyle? Czy też klękną i potrzebny jest panelik z analogową regulacją wysokości po lewo od kierownicy? Tu rozumiem wtedy, ze plug and play i jedynie co to pokrętło nie działa tak jak prezentuje piktogram na nim? Czy jest możliwość modyfikacji pinów, tak by w takiej sytuacji pokrętło odpowiadało prawidłowym pozycjom?

    Pozdrawiam!
    Michał

  4. #214
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    wystarczy zamontować EU lampy 25W, ustawić na SKP i kupić panelik z manualna regulacją- wszystko będzie śmigać- no i zgodnie z prawem.

  5. #215
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    wystarczy zamontować EU lampy 25W, ustawić na SKP i kupić panelik z manualna regulacją- wszystko będzie śmigać- no i zgodnie z prawem.
    Hmm No tylko gdzie można używki 25W znaleźć ??? Nigdzie ich nie ma

  6. #216
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawek986 Zobacz post
    Hmm No tylko gdzie można używki 25W znaleźć ??? Nigdzie ich nie ma
    Rozumiem ze mamy ci jeszcze podać gdzie kupić. Kupuje na aledrogo od dawna i jakos mi sie udaje.

  7. #217
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Rozumiem ze mamy ci jeszcze podać gdzie kupić. Kupuje na aledrogo od dawna i jakos mi sie udaje.
    Jeśli masz 2 sztuki, to chętnie zakupię. Ja szukam od dobrych kilku miesięcy i nie widzę. Były ale za 3500 za sztukę a to za dużo
    Ostatnio edytowane przez slawek986 ; 03-06-2022 o 19:04

  8. #218
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    jestem posiadaczem Giulii z USA, która jest przystosowana do użytku w Europie oraz posiada Europejskie światła 35W. Dwa tygodnie temu, moje auto ucierpiało na parkingu i lewy reflektor nadaje się do wymiany. Niestety, PZU robi problemy z zamówieniem lampy europejskiej, ponieważ auto pochodzi z USA. Aby rozwiązać ten problem, potrzebuję VIN dawcy świateł do mojego auta (odpada) lub numeru części. Aby dostać się do swojej lampy, musiałbym zdemontować zderzak.
    Zastanawiam się, czy macie może na stanie lewą lampę 35W odczytać kod lub podpowiedzieć mi, skąd mogę wziąć kod części, który mogę zgłosić do ASO Alfy?

  9. #219
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dzień dobry,

    jestem posiadaczem Giulii z USA, która jest przystosowana do użytku w Europie oraz posiada Europejskie światła 35W. Dwa tygodnie temu, moje auto ucierpiało na parkingu i lewy reflektor nadaje się do wymiany. Niestety, PZU robi problemy z zamówieniem lampy europejskiej, ponieważ auto pochodzi z USA. Aby rozwiązać ten problem, potrzebuję VIN dawcy świateł do mojego auta (odpada) lub numeru części. Aby dostać się do swojej lampy, musiałbym zdemontować zderzak.
    Zastanawiam się, czy macie może na stanie lewą lampę 35W odczytać kod lub podpowiedzieć mi, skąd mogę wziąć kod części, który mogę zgłosić do ASO Alfy?
    To już pisiory zamknęły aledrogo, otomoto, olx i serwis alfy. Powinni jeszcze cala giełdę w Poznaniu.

  10. #220
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cześć
    Właśnie przyjechała do mnie Giulia z USA z uszkodzonym przodem. Oryginalnie Lampy 25W, niestety nie znalazłem nigdzie takich do kupienia, więc mam 35W EU. Czy jest może ktoś z okolic Krakowa, kto mógłby zająć się ich instalacją oraz koniecznymi modyfikacjami, żeby całość była zgodna z prawem?

    pozdrawiam!
    Konrad

Podobne wątki

  1. [33] Drążek skrętny przód - we wszystkich modelach?
    Utworzone przez Mado w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 23:08
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 16:05
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 09:20
  4. [75] drążek skrętny
    Utworzone przez Paweł i Dagmara w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 08:48
  5. [146] ABS - czy można założyć ?
    Utworzone przez Voyager_1988 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2008, 23:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory