Strona 41 z 50 PierwszyPierwszy ... 3132333435363738394041424344454647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 496

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #401
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rychuslu89
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań, Poland
    Auto
    alfa romeo 166 t.s.
    Postów
    862

    Domyślnie

    [MENTION=6011]M A R I O[/MENTION] auto odebrane?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  2. #402
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Poznań - Rogoźno
    Auto
    147 2.0 T.S. + LPG ;)
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Użytkownikiem mojej 147 jestem od 2016r. Dzięki Wam znalazłem wspomnianego już wcześniej Pana Adama Krajewskiego i mogę go polecić jak najbardziej! Pojechałem do niego na zdiagnozowanie problemu, bo mój wcześniejszy mechanik odesłał mnie do elektryka. Pan Krajewski od razu zdiagnozował uszkodzone dwie cewki, a wywalało na zmianę błędy P1177 i P1178 czyli sondy lambda. Mechanik wykrył wypadanie zapłonu na 2 i 3 cylindrze przez co mieszanka wywalana w wydech powodowała błędy lambdy. Uczciwy mechanik, bo powiedział od razu że nie będzie mnie narażał na koszty i taniej mi będzie zamówić cewki oryginalne używane na allegro niż miałby montować zamiennik-bubel za ok 180zł/szt. Jeśli chodzi o koszta to wziął 80zł za podłączenie do komputera i zdiagnozowanie problemu ale przy okazji powiedział mi też że mam duży wyciek ze skrzyni biegów i będzie trzeba to ogarnąć a przy okazji sprzęgło które i tak już jest liche (fakt - pedał twardnieje i czasem od podłogi wraca sam powoli, przy wbijaniu 1 lub R szarpnie autem i czasem 2 cieżko wejdzie).
    Ufff ale litanie walnąłem Podsumowując - Polecam!

    Adam Krajewski
    ul. Ugory 81
    503 - 099 - 145
    terminy - ok. 1 tydzień

  3. #403
    Użytkownik Świeżak Avatar Youleck
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    108

    Domyślnie

    Witajcie,
    Szukam serwisu do Alfy 147. Czas na wymianę płynu hamulcowego i wymianę oleju w skrzyni biegów. Do kogo najlepiej się zwrócić?

  4. #404
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rychuslu89
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań, Poland
    Auto
    alfa romeo 166 t.s.
    Postów
    862

    Domyślnie

    Od siebie polecam serwis Maruniak na smochowicach
    Ceny wporządku ,terminy okolo 1.5tyg do 2tyg
    Zależy oczywiście co jest do zrobienia
    Robił moje 2 alfy ostatnia 166 co sprzedałem nadal będzie u niego serwisowana


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  5. #405
    Użytkownik Świeżak Avatar Pawlos
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    BMW...
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał rychuslu89 Zobacz post

    Od siebie polecam serwis Maruniak na smochowicach
    Ceny wporządku ,terminy okolo 1.5tyg do 2tyg
    Wczoraj odebrałem swoją 159 po kolejnej wizycie u Maruniaka i również szczerze polecam. AR znają od podszewki, jak to już wiele razy było powiedziane.
    Fachowa, szybka naprawa, można szczerze pogadać o tym co, jak, kiedy w aucie robić i na jakich podzespołach, co nie zawsze jest takie oczywiste w innych warsztatach.
    Do tego dodałbym fajne podejście do klienta np. pomimo, że byli zawaleni robotą, nie było problemu, żebym podjechał "z partyzanta" na szybką diagnostykę jak pojawił się Check Engine.
    Na większe naprawy, chwilę trzeba odczekać, ale moim zdaniem warto aby auto trafiło w dobre ręce. Ja póki co nigdzie indziej swojej Włoszki nie oddam.

  6. #406
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał wolniacz Zobacz post
    [MENTION=53967]astapka[/MENTION];

    Proponuje zadzwonić i zapytać się o orientacyjne koszta lub wysłać maila. Sam zawsze przed odstawieniem wysyłam zapytanie o wycene.
    Cenowo jest całkiem atrakcyjne, a Pan Piotr Nagórski ma bardzo bogatą wiedzę na temat włoszczyzny
    Zna się zna na włoszczyźnie ale tej w warzywniaku.Tragedia nie polecam.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  7. #407
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Poznań, Łowicz
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    48

    Domyślnie

    Gdzie w Poznaniu lub okolicach ustawią mi kierownicę? Auto ściąga lekko na prawą stronę, zbieżność robiona 2 razy. Mam wrażenie, że to wina źle ustawionej kierownicy, byłam w kilku miejscach ale tam nie mają jak tego zrobić.

  8. #408
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolaaa Zobacz post
    Gdzie w Poznaniu lub okolicach ustawią mi kierownicę? Auto ściąga lekko na prawą stronę, zbieżność robiona 2 razy. Mam wrażenie, że to wina źle ustawionej kierownicy, byłam w kilku miejscach ale tam nie mają jak tego zrobić.
    Obawiam się, że to nie jest wina źle ustawionej kierownicy Jeżeli puszczasz ster i auto zjeżdża w którąś stronę samoczynnie to problem będzie z zawieszeniem.Jak kupiłaś auto to tak się działo czy teraz to wyszło? Może auto jest po dzwonie? Dopytuje bo nie znam sytuacji.Sprawdź cisnienie w oponach.Absurdalne i pewnie to robili przy okazji geometrii.Ale sprawdź.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  9. #409
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Poznań, Łowicz
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    48

    Domyślnie

    Właśnie jak jadę wolno to jest ok, powyżej 80 jak puszczę to mnie leciutko ściąga. Zawieszenie było sprawdzane wielokrotnie, ciśnienie też. Wyczytałam kiedyś tutaj na forum, że mito tak często mają i padły takie rozwiązania z tym ustawieniem, jak się przejrzałam to właśnie zauważyłam ten skręt kierownicy. Niby mocno nie przeszkadza i nie jest to jakieś wielkie coś bo jeżdżę tak z tym 2 lata ale chciałabym coś z tym zrobić.
    A, auto przed zakupem oglądał jeden mechanik, któremu bezgranicznie ufam, do tego tata i jego znajomi mechanicy. Więc sprawdzili każdą śrubkę. Raczej dzwon wykluczam. A ja nie przywaliłam nawet w krawężnik (ten jeden raz się nie liczy
    Ostatnio edytowane przez Karolaaa ; 10-07-2018 o 18:14

  10. #410
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Jeśli auto jedzie prosto z kierownicą lekko przestawioną, to można poprawić kierownicę. Ale jeśli auto ściąga na bok (czyli nie jedzie prosto jak ustawisz kierownicę lekko w bok) to nie jest kwestia przestawionej kierownicy tylko zwalonej zbieżności/geometrii.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory