Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: I Spot Alfisti Wielkopolska - rodzinnie i przy ognisku

  1. #11
    ViP Maniak resoraków Avatar sh33p
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Kalisz/Wrocław/ Cologne
    Auto
    155 2.0 16V
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfadream01 Zobacz post
    Bo myślałem, że dla wszystkich alfistów liczy się wspólnota obojętnie pod jaką flagą


    eeeeeeeeeeeeeeeeee................................ ......... trochę ciężko Tobie to idzie skoro..... mówisz o wspólnocie... przecież jeszcze niedawno nie przeszkadzały Ci ramki i naklejki AH na twoim samochodzie...

  2. #12
    alfadream01
    Gość

    Domyślnie

    Oki. Temat do zamknięcia. Nie widzę sensu kontynuowania.

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    ale jakim klubie ? Pobądź tutaj trochę, popatrz co się dzieje na forum (nie mówie tylko o wielkopolsce) i zobacz co np takie kombinowanie zrobiło we Wrocławiu. Ze spotów pod Mostem Milenijnym na którym zawsze było od cholery alfaholików i zawsze było wiadome, że w środę o 18 ktoś po Milenijnym będzie - dzięki świeżaczkom, które przyjechały raz na spot i im coś nie pasowało - zaczeli organizować sobie coś na własną rękę ( czyli zmiana godziny, jakiś pseudo klubik lokalny, który miał pomóc w rozwoju spotów) Z atmosfery Milenijnego nie pozostało nic. Dziś nie wiadomo czy w ogóle warto tam podjeżdżać, bo lokalny mały klubik tak pozmieniał godziny i dni, że już nic nie wiadomo.
    W Poznaniu była (jest taka sama sprawa) Zaczęły sie spoty Alfaholików, które tak a nie inaczej byly przyjęte przez Alfaclub. Skończyło się jak skończyło, kto chce przyjeżdża tu kto chce przyjeżdża tu. Ale po cholerę organizować coś nowego gdy to co jest współcześnie ledwo zipie (nie chce chłopaków z AC urazić bo już się i tak tu parę razy zbyt emocjonalnie wyraziłem) ale sory - Spoty pod KC to co było 4 lata temu a to co jest teraz to troszkę inny rozmiar. Alfaholicy też raczej pojawiają się na spotach IS. Więc dokładanie tutaj czegoś nowego - bo można jest bez sensu.
    6 rok się przewijam po alfaholikach i takich inicjatyw, które miało wielkie plany a skończyły się albo wielkimi kłótniami albo fochami na pół internetu widziałem nie jedna nie dwie i nie 15.
    Chcesz coś robić, nikt nie będzie zabraniał, tylko pamiętaj, że narażasz się na krytykę. Bo to nic innego jak wchodzenie na siłę na rynek, który ma przesyt.
    147 powodów do zadowolenia

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SEBA85
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Śrem
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Hmm czyli nie tylko ja dostrzegam dziwny trend Opinie o klubach są tylko opiniami zwykle nic nieznaczącymi i z zasady subiektywnymi pisanymi najczęściej przez ludzi mających problem z czymś, z kimś albo z samym sobą A tak poważnie to gdy ktoś już w takim kontekście opiniuje to zazwyczaj nie w sposób pochlebny, a negatywny - łatwiej jest strzelić "focha" Sam nie jestem mocniej związany z którymkolwiek klubem włoszczyzny, bo jest tego zbyt wiele, a gdy na regionalnym spotkaniu słyszę jak jedna grupa hejtuje drugą to nie wiem o co chodzi - może faktycznie problem z ego. Tu przynajmniej trochę wiedzy technicznej można wyciągnąć i z tego też powodu najczęściej na alfaholikach siedzę
    Bez urazy, bo akurat nie mam nic do inicjatywy z jaką wychodzicie, a jedynie do jej formy Sam zagadałbym najpierw z ludźmi z regionu i dopiero wstawił temat jako wspólny event (skoro chcecie przedstawiać się jako inna grupa).

  5. #15
    alfadream01
    Gość

    Domyślnie

    Powiem tak. Droga otwarta. Mostów palić nie będę. Każdy ma rozum i sam ogarnie co gdzie i jak. Także luzik ;-)

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEBA85 Zobacz post
    Bez urazy, bo akurat nie mam nic do inicjatywy z jaką wychodzicie, a jedynie do jej formy Sam zagadałbym najpierw z ludźmi z regionu i dopiero wstawił temat jako wspólny event (skoro chcecie przedstawiać się jako inna grupa).
    Seba tu nie chodzi o wspólny event czy coś - bo to nie jest problem, trzeba powiedzieć gdzie jest i kto będzie chciał to przyjedzie.
    Ale jak widzę temat - I spot alfiti wielkopolska - to pierwsze co pomyslałem what the fuck ....
    Po pierwsze co to jest alfisti wielkopolska - i widzę anonimowego człowieka, zarejestrowanego na forum 4msce temu, który jako auto ma wpisane "ładny" i zachęca do wchodzenia i rejestracji na klubie alfisti wielkopolska .... nosz kurde ludzie.
    Zrób coś najpierw, zorganizuj spot/grill/event. Pojeździj po spotach które się odbywają, pokaż się ludziom zaproponuj nową inicjatywę, wybadaj teren jak to będzie wyglądać czy ktoś w ogóle na to przyjedzie (patrząc, że w WLKP poza mocną ekipą z Jarocina od Moniq i ekipa poznańską jest ogólnie słabo) i dopiero wtedy proponuj klub stowarzyszenie itd.
    Wszystko byłoby fajnie, ale zacząłeś od dupy strony i to jest główny "hejt"
    147 powodów do zadowolenia

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    Zrób coś najpierw, zorganizuj spot/grill/event. Pojeździj po spotach które się odbywają, pokaż się ludziom zaproponuj nową inicjatywę, wybadaj teren jak to będzie wyglądać czy ktoś w ogóle na to przyjedzie (patrząc, że w WLKP poza mocną ekipą z Jarocina od Moniq i ekipa poznańską jest ogólnie słabo) i dopiero wtedy proponuj klub stowarzyszenie itd.
    Nooooo i właśnie o to chodzi.

    Dlaczego najwięcej alfiarzy jak na razie zbierają spoty Italiano Squadre, które w żaden sposób nie próbuje się kreować na "ALFISTI"? Bo jest genialna atmosfera, świetni ludzie i zawsze można pogadać o czymkolwiek się chce, a nikt nie ma bólu dupy o to że alfy, alfisti, itd. Ludziom się wydaje że użyją hasła alfisti i od razu inni się zlecą jak muchy do gunwa. Krowi placek! Ludzie będą przyjeżdżać kiedy będzie fajny spot z fajnymi ludźmi pośród których będą się czuli na luzie nieważne czy przyjadą alfą 4c, czy przerdzewiałym maluchem. Pieprzyć to, jeżeli nie będzie innej alternatywy, a będą super ludzie i super atmosfera, to będę jeździł nawet na spoty fanklubu hondy civic, bo najmniej w tym wszystkim chodzi o konkretny samochód czy wyciągnięte z dupy hasło "alfisti", a najwięcej o ludzi.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SEBA85
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Śrem
    Auto
    159 2.4 JTDm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Mattom już zwątpiłem czy kolejne zdania kierujesz do mnie, czy autora tematu
    Wiesz ja nie mam problemu z organizacją, bo takich spotów, zlotów jak również eventów typowo na spontanie mam za sobą... ilość już dla mnie niepoliczalną, z klubami "bawię się" od 2006r. Można by nawet zrobić spotkanie dwóch różnych marek - tak dla oczyszczenia klimatu.

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Nie nie tylko pierwsza część była do Ciebie
    No i zgoda - tylko chodzi o to, żeby najpierw coś zrobić a nie zaczynać od końca.
    Bo nawet na najlepiej zorganizowane imprezy gdy nie będzie klimatu nikt nie przyjedzie.
    147 powodów do zadowolenia

  10. #20
    alfadream01
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego jest spot by się spotkać i pogadać przy ognisku.

Podobne wątki

  1. I Powiślański Spot Alfisti Kwidzyn !!!!
    Utworzone przez fazzi55 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 12:00
  2. [Temat organizacyjny] I Powislański Spot Alfisti Kwidzyn!!!
    Utworzone przez Sienio w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:28
  3. [Zapowiedź] Spot 22 ( Sobota ) Wielkopolska Ślesin koło Konina
    Utworzone przez Xofer w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 18:43
  4. Spot 22 ( Sobota ) Wielkopolska Ślesin koło Konina
    Utworzone przez Xofer w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 15:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory