Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Serwis Alfa Romeo Konin

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar ziellony01
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Konin/ Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek146 Zobacz post
    No proszę... czyli potwierdza się, że ASO na pewno jest najdroższe ale nie na pewno najskuteczniejsze. W mojej 159 też mam error check engine i silnik przestawia sie w tryb awaryjny (mała moc). Skorzystałem z Waszych rad i umówiłem sie do Servis Bosch na diagnostykę i ewentualne późniejsze czynności. Ciekawe czego sie jutro dowiem. Auto mam 2 miesiące i tak na prawdę nie wiem o nim zbyt wiele. Dzięki kolego za odpowiedz. Pozdrawiam
    Kolego i jaka diagnoza? Coś poważnego?

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar jacek146
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Volvo C30 2.5 T5
    Postów
    7

    Domyślnie

    Hej. Okazało się, że filtr DPF mam zawalony w 98 % według wskazań komputera. Opcje były takie, że wywalać go całkiem, czyścić albo wymieniać. Wybrałem wymianę chyba najrozsądniej. Znalazłem Polską firmę, która produkuje zamienniki, koszt 1100 zł + 150 wymiana. Teraz autko oddycha pełną piersią i mam wrażenie, że jest dynamiczniejsze ale może mi się tylko wydaje hehe. Jestem zadowolony z obsługi w Bosh Serwis i mogę tez polecić. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze

    - - - Updated - - -

    PS i przy okazji dowiedziałem sie, że auto ma 200 000 km a nie 155 000 jak wykazuje licznik. Byłem na to przygotowany i tak się cieszę, że nie wykazało 350 000 km przebiegu . Pozdro.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar ziellony01
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Konin/ Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek146 Zobacz post
    Hej. Okazało się, że filtr DPF mam zawalony w 98 % według wskazań komputera. Opcje były takie, że wywalać go całkiem, czyścić albo wymieniać. Wybrałem wymianę chyba najrozsądniej. Znalazłem Polską firmę, która produkuje zamienniki, koszt 1100 zł + 150 wymiana. Teraz autko oddycha pełną piersią i mam wrażenie, że jest dynamiczniejsze ale może mi się tylko wydaje hehe. Jestem zadowolony z obsługi w Bosh Serwis i mogę tez polecić. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze

    - - - Updated - - -

    PS i przy okazji dowiedziałem sie, że auto ma 200 000 km a nie 155 000 jak wykazuje licznik. Byłem na to przygotowany i tak się cieszę, że nie wykazało 350 000 km przebiegu . Pozdro.
    Kurde, to trochę się wykosztowałeś, ale masz pewność, że wszystko jest zrobione właściwie i posłuży na długi czas. Ja sam się zastanawiam, czy kiedyś taka sytuacja mnie zaskoczy, po tym jak się oczytałem takich przypadków na forum. Odpukać póki co moja ukochana jeździ bez problemów. Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze

Podobne wątki

  1. Alfa romeo 147 Konin
    Utworzone przez Kostek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 07:49
  2. Serwis Alfa Romeo dla Łodzian i okolic! :)
    Utworzone przez Szczepan w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 18-07-2014, 09:41
  3. Instalacja LPG Alfa Romeo 147 1.6 Konin i okolice
    Utworzone przez SnakeDoc w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 20:14
  4. [159] serwis alfa romeo czy krwiopijcy i dyletanci
    Utworzone przez robborex w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-12-2012, 22:37
  5. [145] Kraków, Serwis Alfa Romeo ul. Saska 4
    Utworzone przez bogusz32 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 17:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory