Strona 12 z 50 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 497

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #111
    paluch89
    Gość

    Domyślnie

    No jak będzie wszystko ok to ją wezmę na 100%.
    Nawet jak będzie coś do zrobienia to wezmę raczej, bo nie mam czasu szukać gdzie indziej samochodu, a po komisach to mnie obrzydzenie bierze ;/
    Ostatnio edytowane przez paluch89 ; 31-12-2011 o 18:55

  2. #112
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9JTDm 150KM
    Postów
    59

    Domyślnie

    Ja bym chciał się przyłączyć do pozytywnych głosów odnośnie Piotra Nagórskiego z ASO Nagórscy.
    W ogóle to mój wizerunek mechaników i serwisów samochodowych to był zawsze mało przyjazny wąsaty facet o mętnym spojrzeniu i nieświeżym oddechu. Tymczasem trafiłem na sympatycznego, długowłosego człowieka który wygląda bardziej na muzyka niż mechanika (no bo zresztą jest muzykiem) więc "swój człowiek" z moich klimatów czym już na dzień dobry zyskał moją sympatię
    Całość obsługi pierwsza klasa. Na pewno nie jest najtańszy, w końcu to jest ASO a nie pan Zdzichu dorabiający w garażu, niemniej jednak jeżeli cena nie jest głównym i jedynym kryterium wyboru to bardzo polecam.

    No i przy okazji i odrobinie szczęścia, można zobaczyć niezwykłą kolekcję odrestaurowanych i wypielęgnowanych Alf z unikatami takimi Spidery, GTA z lat 60-80 albo jedyne(!!!) w Polsce SZ Zagato i Montreal.

  3. #113
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar lookas
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Distinctive
    Postów
    113

    Domyślnie

    Ja osobiście mogę polecić wymienionego wcześniej p. Maruniaka. Byłem w tym tygodniu u Niego ze swoją bellą, na pakiecie pozakupowym , czyli rozrząd, filtry, olej, wymieniałem jeszcze tarcze przednie i klocki i ogólny przegląd auta. Auto odstawiłem o 8 rano, do odbioru było tego samego dnia o 18. Moim zdaniem człowiek konkretny i fachowo podchodzi rzeczy. W trakcie wyszło, że do wymiany jest wahacz, zadzwonił poinformował o kosztach i zapytał co robimy, dla mnie to na plus. Cenowo wyszło ok, na pewno taniej niż u Nagórskich, więc myślę, że jest to ciekawa alternatywa. Gwarancję na rozrząd dostałem na 60 tyś, ASO daje więcej więc tutaj na minus.
    Jego dwaj synowie jeżdżą alfami 156 i GT, jeden nawet udziela się na forum (poznacie go pewnie po nicku ;P) więc może czas pomyśleć o rabatach dla forumowiczów
    w tyg. mam podjechać jeszcze po książeczkę serwisową, bo taką prowadzą dla każdego auta serwisowanego u Nich, ale akurat jak byłem to się skończyły.

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Możesz powiedzieć jakie były koszta tej przyjemności?
    Planuję kompletny rozrząd z wariatorem faz oraz uszczelką pod głowicą. Orientuje się ktoś, ile przyjemność taka mnie wyniesie?

  5. #115
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar lookas
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Distinctive
    Postów
    113

    Domyślnie

    Ja za rozrząd: pasek Conti + rolki i napinacze SKF, pompa wody i robocizna zapłaciłem 800 zł, nie wiem jak to jest z wariatorem oraz uszczelką pod głowicą.

  6. #116
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Pewnie z tysiaka dam, części tańsze bo to 156 ale wariator + uszczelka. Może nawet więcej bo kto wie czy nie będzie trzeba planować głowicy.

  7. #117
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Odświeżę - pękł mi wąż od wspomagania i wylało płyn cały. Znacie kogoś kto zna się na wspomaganiu i potrafi zdiagnozować przyczynę tego co się stało?
    No i ważne żeby jak najbliżej ronda rataje, bo nie chce zajechać układu wspomy, no i w miarę normalny serwis typu przyjeżdżam - 1 - 2 h roboty i wyjeżdżam a nie jak u niektórych że na 2 dni zostawiam bo pękł wąż

    Także niestety p. Kotowicz i ASO Nagórscy odpadają.

  8. #118
    nurerdin
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lookas Zobacz post
    Ja za rozrząd: pasek Conti + rolki i napinacze SKF, pompa wody i robocizna zapłaciłem 800 zł, nie wiem jak to jest z wariatorem oraz uszczelką pod głowicą.
    Części kupowałeś sam, czy on kupował? Mam niedługo do wymiany rozrząd + pompa, wymianę olejów i filtrów i zaczynam powoli robić rozeznanie w temacie. Co prawda mieszkam 75 km od Poznania, ale u nas w okolicy nie ma godnego zaufania mechanika (albo o takowym nie słyszałem), więc wolę się pofatygować do Poznania i mieć pewność, że będzie git. Przy okazji orientuje się ktoś ile za taki pakiet trzeba by zapłacić u Nagórskiego i Kotowicza?

  9. #119
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał nurerdin Zobacz post
    Części kupowałeś sam, czy on kupował?
    Ciekawostka - wymieniałem u Maruniaka wszystko co związane z urządzeniami pomocniczymi (koło pasowe, pasek, rolki...) i chyba zanabył to taniej niż ja bym na allegro znalazł więc czasem warto zapytać
    @ Mój ALF

  10. #120
    Użytkownik Ogier Avatar Yannkes
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 Ti 1.9 jtd 120 KM 2007r. 159 SW 2.0 jtdm 170km 2010r.
    Postów
    164

    Domyślnie

    z tego co pamiętam to Nagórski chciał za rozrząd 1100 pln, ale wymieniłem u Maruniaka
    na codzień biokominki a po pracy Alfa

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory