Strona 13 z 50 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 497

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #121
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    Może troche nie na obecny temat, ale...
    Szczerze polece pana Kotowicza. Nie jest on najtańszy jeśli chodzi o usługi - ale naprawde stara sie, żeby samochód był naprawiony w najlepszy możliwy sposób i niesamowicie dba o klienta. Zawsze wszystko pokaże, wytłumaczy, pomoże przy znalezieniu najtańszej metody rozwiązania usterki. Po prostu jest to osoba, której nie żal zostawić Belle - bo wie sie, że wyjedzie w lepsym stanie niż wcześniej Naprawdę pierwszy raz spotkałem sie z takim mechanikiem, więc ogromny plus!

  2. #122
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Ja tez złego słowa nie mogę powiedzieć o Kotowiczu, ale o Młodym, bo Stary to....jak już załatwiać to tylko z Bernardem, chociaz z tym ciężko bo Szef się włącza zawsze.
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  3. #123
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar lookas
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Distinctive
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał barat Zobacz post
    Ciekawostka - wymieniałem u Maruniaka wszystko co związane z urządzeniami pomocniczymi (koło pasowe, pasek, rolki...) i chyba zanabył to taniej niż ja bym na allegro znalazł więc czasem warto zapytać
    Za rozrząd zapłaciłem 800 zł (500 zł części i 300 zł robocizna) i części kupował p. Maruniak. Mówił, że jeśli daje gwarancję to On woli kupować części bo ma pewność, że są ok. Ale gdyby ktoś chciał się upierać to pewnie można się dogadać na swoich częściach. Do tego sam kupiłem komplet filtrów (paliwa, oleju, powietrza, kabinowy niecałe 300 zł z przesyłką allegro - oryginalne UFI) i dałem filtry do wymiany. Chciałem też, żeby zrobili mi przegląd ogólny auta, zawieszenie itd, w trakcie wyszło, że prawy górny wahacz do wymiany, zadzwonił, podał cenę (TWR, w sumie prawie tyle co na allegro) zapytał czy się zgadzam i czy wymieniać. Moim zdaniem mechanik godny polecenia. W ASO rozrząd to koszt około 1200 zł

  4. #124
    nurerdin
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lookas Zobacz post
    Za rozrząd zapłaciłem 800 zł (500 zł części i 300 zł robocizna) i części kupował p. Maruniak. Mówił, że jeśli daje gwarancję to On woli kupować części bo ma pewność, że są ok. Ale gdyby ktoś chciał się upierać to pewnie można się dogadać na swoich częściach. Do tego sam kupiłem komplet filtrów (paliwa, oleju, powietrza, kabinowy niecałe 300 zł z przesyłką allegro - oryginalne UFI) i dałem filtry do wymiany. Chciałem też, żeby zrobili mi przegląd ogólny auta, zawieszenie itd, w trakcie wyszło, że prawy górny wahacz do wymiany, zadzwonił, podał cenę (TWR, w sumie prawie tyle co na allegro) zapytał czy się zgadzam i czy wymieniać. Moim zdaniem mechanik godny polecenia. W ASO rozrząd to koszt około 1200 zł
    A za ten przegląd ogólny to ile dałeś? Generalnie chyba jestem zdecydowany na p. Maruniaka, powiedz mi jeszcze czy auto odbierałeś tego samego dnia? Pytam, bo nie jestem z Poznania i by mi na tym zależało. Mógłbym zadzwonić i zapytać, ale skoro już tu piszę...

  5. #125
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    to jest różnie - czasem jak ma obłożenie to może być ciężko ... ja np czekałem 3 dni, ale to dla tego, że mi się nie spieszyło (miałem L4 więc auto i tak mogło tam stać). Jak potrzebujesz w jeden dzień to pewnie umówisz się na termin i to ogarnie W najgorszym wypadku zawsze za te ~40zł możesz się w Poznaniu przekimać - koszt żaden w porównaniu do kosztu naprawy, a może przy okazji skoczysz sobie na rynek do jakiegoś klubu
    @ Mój ALF

  6. #126
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar lookas
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Distinctive
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał nurerdin Zobacz post
    A za ten przegląd ogólny to ile dałeś? Generalnie chyba jestem zdecydowany na p. Maruniaka, powiedz mi jeszcze czy auto odbierałeś tego samego dnia? Pytam, bo nie jestem z Poznania i by mi na tym zależało. Mógłbym zadzwonić i zapytać, ale skoro już tu piszę...
    Robiłem u Maruniaka kilka rzeczy za jednym razem więc przy okazji przejrzał też auto można powiedzieć przy okazji innej robocizny. Robiłem:
    - rozrząd,
    - wymiana filtrów powietrza, paliwa, oleju (kabinowy wymieniłem sobie sam - no bez przesady )
    - wymiana oleju
    - wymiana tarcz i klocków przód
    no i przy okazji oględzin wyszedł prawy górny wahacz
    Auto podstawiłem do warsztatu punkt 8 rano a odbierałem o 18:30, ale umawiałem się na termin prawie tydzień wcześniej bo akurat miał pełno roboty (dla mnie to dobry wyznacznik )

  7. #127
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Zamość/wwa
    Auto
    166 2.4 JTD/szukam GT
    Postów
    12

    Domyślnie

    Panowie, potrzebuje jakiegoś dobrego serwisu klimatyzacji w Poznaniu. Nie chodzi mi tylko o nabicie i odgrzybiene Z góry dziękuję!

  8. #128
    Użytkownik Świeżak Avatar Savak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 16V - była, AR156 2.5 V6
    Postów
    174

    Domyślnie

    http://www.kaczor.poznan.pl/

    Polecam! Pełen profesjonalizm i super obsługa.

  9. #129
    N...SALTO
    Gość

    Domyślnie

    A moze ktos robil u Pana Kotowicza tylne zawieszenie ? Wszystkie wahacze i zna koszt takiej operacji ( sama robocizna mnie interesuje )

  10. #130
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adam.st
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków, Poland, Poland
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm
    Postów
    428

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o koszt to będzie jeden z najwyższych pewnie. Jednakże koleś robi bardzo starannie i dobrze, dodatkowo w mojej alfie robiąc przednie zawieszenie wyregulował mi odbijanie kierunków. Zupełnie za darmo. Jest solidny. Tylko dla kogoś kto ma kasę

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory