Strona 5 z 50 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 497

Temat: Zaufany warsztat w Poznaniu

  1. #41
    you
    Gość

    Domyślnie

    Tak u nich z racji tego, że kumpel czasu nie ma, a i też na ich plus jest odległość ode mnie - dosłownie kawałek.

    Tylko zastanawia mnie cena - czy faktycznie mają tanio?

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slider2002
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Gniezno
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9JTD 110KM
    Postów
    591

    Domyślnie

    chlopaki a w gnieznie albo okolicy jest ktos komu warto Belle oddac? szykuje mi sie rozrzad i przednie zwieszenie. ale boje jsie dawaj ja byle komu. jakbym mial lepiej wyposazony garaz to chcetnie sam bym to porobil....

  3. #43
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Cytat Napisał you Zobacz post
    Tylko zastanawia mnie cena - czy faktycznie mają tanio?
    Wiesz ja wcześniej serwisowałem u Kotowicza więc jest duuuzooo taniej... ale jakie masz odczucia? Chyba godni zaufania nie?
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

  4. #44
    you
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfamaniak156 Zobacz post
    Wiesz ja wcześniej serwisowałem u Kotowicza więc jest duuuzooo taniej... ale jakie masz odczucia? Chyba godni zaufania nie?
    Jeszcze nie byłem. Z rozmowy wydaje mi się si, ale nie wiem jak z cennikiem.
    150zł za wymianę hamulców przód to chyba trochę dużo? Choć w porównaniu z ASO czy Kotowiczem to pewnie tanio.

    EDIT: Dzwoniłem do warsztatu, w którym ja się serwisowałem koło Śremu (Szymanowo) ta sama wymiana ok. 70zł. To generalnie połowa taniej, więc lepiej stracić 20zł na dojazd tam, bo tak jeszcze 60zł zostaje mi w kieszeni.
    Ostatnio edytowane przez you ; 23-08-2010 o 11:52

  5. #45
    Kyrielejson
    Gość

    Domyślnie

    Mam pytanie co do jakiegoś ZAUFANEGO warsztatu, gdzie moge w okolicach Poznania (max 20 km ) naprawić Belle , nawaliła mi na Bałtyckiej (olej gubiła) stoi na parkingu Univeler , mam nadzieję że ktoś odpisze dość szybko , zależy mi na opinii znawców lecz także na czasie , bo jestem bez samochodu

    I jakby się trafił jeszcze jakiś samarytanin coo pomógłby (za połóweczke )mi Belle zaholować byłbym mega wdzięczny .....

  6. #46
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Polecam po raz kolejny ASO NAGÓRSCY w Łęczycy-Wiry. Stacja obsługi pojazdów, do tego fachowy zakład ceny niższe niż u Kotowicza no i mają profesjonalny sprzęt. A przy tym właściciel - maniak Alf, jak będziesz grzeczny to ci pokaże swoją kolkcję

    http://www.asonagorscy.best.net.pl/stacja.html

  7. #47
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Polecam po raz kolejny ASO NAGÓRSCY w Łęczycy-Wiry. Stacja obsługi pojazdów, do tego fachowy zakład ceny niższe niż u Kotowicza no i mają profesjonalny sprzęt. A przy tym właściciel - maniak Alf, jak będziesz grzeczny to ci pokaże swoją kolkcję

    http://www.asonagorscy.best.net.pl/stacja.html
    No właśnie z tą grzecznością to oni lekko stoją na bakier. Otóż w tym tygodniu dzwoniłem dowiedzieć się cenę sprzęgła i takie tam. Pan z którym rozmawiałem poprosił o nr vin odpowiedziałem, że jeśli chce sprawdzić jaki koszt w ASO to już wiem i interesuje mnie jakaś alternatywa na co odpowiedział już niegrzecznie ,,...to po co Pan dzwoni a poza tym mam klienta i zadzwoń Pan za 15 min..." Gość nie wiedział, że stąpał po cienkim lodzie i miał szczęście, że była to rozmowa telefoniczna, wzięła mnie kur...ca! I właśnie w taki głupi sposób traci się potencjalnych klientów.
    Ja osobiście nigdy tam nie pojadę, może przesadzam ale taki jestem.
    Jaki Pan taki kram i mam gdzieś jego kolekcję a jak będą grzeczni to może pozwolę im popatrzeć na moją Bellę
    Ostatnio edytowane przez Gino ; 27-08-2010 o 09:54

  8. #48
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gino Zobacz post
    No właśnie z tą grzecznością to oni lekko stoją na bakier. Otóż w tym tygodniu dzwoniłem dowiedzieć się cenę sprzęgła i takie tam. Pan z którym rozmawiałem poprosił o nr vin odpowiedziałem, że jeśli chce sprawdzić jaki koszt w ASO to już wiem i interesuje mnie jakaś alternatywa na co odpowiedział już niegrzecznie ,,...to po co Pan dzwoni a poza tym mam klienta i zadzwoń Pan za 15 min..." Gość nie wiedział, że stąpał po cienkim lodzie i miał szczęście, że była to rozmowa telefoniczna, wzięła mnie kur...ca! I właśnie w taki głupi sposób traci się potencjalnych klientów.
    Ja osobiście nigdy tam nie pojadę, może przesadzam ale taki jestem.
    Jaki Pan taki kram i mam gdzieś jego kolekcję a jak będą grzeczni to może pozwolę im popatrzeć na moją Bellę
    To pozostaje Kotowicz, który zawsze jest grzeczny i miły ale drogi...

  9. #49
    Gino
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    To pozostaje Kotowicz, który zawsze jest grzeczny i miły ale drogi...
    I paradoksalnie u niego zostawiłem Włoszkę . Nie twierdzę, że Nagórscy są złymi fachowcami żeby była jasność tylko ten mały incydent zaważył na tym, że w ogóle tam nie pojechałem.
    Pierwszy raz robię u Kotowicza choć nie pierwszy raz tam byłem zawsze grzecznie ze spokojem wszystko wyjaśnione i sprawdzone, podoba mi się np. jak mechanik wsiada do auta na jazdę próbną kładzie pokrowiec na fotel i zakłada rękawiczki żeby niczego nie pobrudzić zwróciłem również uwagę na to jak auto zostawiłem zaparkowane tyłem do budynku i za chwile pojawiły się klocki pod kolami mimo, że auto na biegu. Ktoś się będzie śmiał ale ze szczegółów składa się całość ja zwracam na to uwagę może jestem skrzywiony. A co do ceny cóż z doświadczeni wiem że czasami można oszczędzić stówkę czy dwie a finał naprawy taki że trzeba poprawiać a auto zgnojone od brudu.
    Ostatnio edytowane przez Gino ; 27-08-2010 o 11:45

  10. #50
    ViP Romeo Avatar Alfamaniak156
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    Seat Leon FR 186KM/413Nm - Lancia Y 1,2 8V 1998r/ 60KM
    Postów
    1,315

    Domyślnie

    Gino i tu masz rację. Mimo że Kotowicz jest droższy to naprawdę fachowo i profesjonalnie podchodzi do swojej roboty, nawet jak na te cenki to i tak na brak roboty nie narzeka, ja tam nigdy nie zdołałem się wbić od razu, zawsze na termin.
    Pierdoły robię u innego gościa (wcześniej wkleiłem wizytówkę) ale rozrząd już u Kotowicza bo mam 100% pewności że będzie zrobione jak trzeba.

    Pzdr i trzymam kciuki za "dwumasę" !!!!


    Pzdr
    "Wiem że masz duszę. Masz Alfę - masz klasę" - Jeremy Clarkson
    Alfa Romeo 166 3.0V6 226 KM i uśmiech z twarzy nie schodzi
    Lancia Ypsilon 1,2 - Miejski przemieszczacz

Podobne wątki

  1. Zaufany dealer w Poznaniu lub poza.
    Utworzone przez longmanpl w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 16:15
  2. Wymiana rozrządu poszukiwany dobry ,zaufany warsztat Sanok-Krosno
    Utworzone przez daman w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 18:14
  3. Uwaga na warsztat AUTOPORT z Dąbrowskiego w Poznaniu.
    Utworzone przez mikolajpn w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 14:35
  4. Zaufany sprzedawca felg
    Utworzone przez Danny101 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 17:32
  5. [146] Najlepszy warsztat alfy w Poznaniu
    Utworzone przez mathewc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 06:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory