Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 496

Temat: Prośby o OGLĘDZINY aut z naszego regionu - TU WPISYWAĆ! -

  1. #11
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Tak potwierdzam osobiście z Maciejem byliśmy i sprawdziliśmy. Jak bym nie kupił swojego pół roku temu to bym się zastanawiał nad tym, ale w sumie to od razu bym go kupił bo jest w dobrym stanie, byłem pod wrarzeniem że mogą być takie egzemplarze. Sam ma bardzo zadbaną AR 145 z 1994 z małym przebiegiem (ok 150 tys Km) i wiem że można kupić taką Zadbany samochód za małą cene (przebieg wygląda naprawdę na autentyczny )

  2. #12
    shadow20
    Gość

    Domyślnie

    Wielkie dzieki wszystkim co pomogli jestem wam wdzieczny, mniej wiecej w ta sobote pojade i cos czuje ze przyjade nia do domu Jezeli byscie czegos potrzebowali z tego regionu sluze pomoca. Jeszce raz dziekuje i pozdrawiam wszystkich

  3. #13
    shadow20
    Gość

    Domyślnie

    Witam wlasnie wrocilem i to z moja alfunia kupilem fotki wrzuce jak porobie troszke przy niej a jest niewiele drobiazgow szkoda ze jest do wszystkich oplat skarbowo-celnych ale i tak bylo warto alfa naprawde w dobrym stanie pozdrawiam

  4. #14
    Baśka13
    Gość

    Domyślnie

    Gratuluję i czekamy na fotki

  5. #15
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał shadow20 Zobacz post
    Witam wlasnie wrocilem i to z moja alfunia kupilem fotki wrzuce jak porobie troszke przy niej a jest niewiele drobiazgow szkoda ze jest do wszystkich oplat skarbowo-celnych ale i tak bylo warto alfa naprawde w dobrym stanie pozdrawiam
    Kurcze właściciel nic nie mówił, że do opłat . Ale jak się zastanowie to przypominam sobie że nie maiała wogóle tablic więc jazdę próbną odbyłem nieoznakowanym samochodem upss...

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Piotr 30
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    kujawsko-pom.
    Auto
    156 1,9-Sportpack (była).. jest - GT 1.9 JTD (177KM)
    Postów
    320

    Domyślnie Alfa z Gdyni

    Witam, jesli ktos z Gdyni miałby mozliwosc to prosze o ogladniecie i opinie na temat tej alfy;
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9669146
    Ciezko mi wogule cos sie dowiedziec przez telefon poniewaz sprzedaje go jakas dziewczyna w imieniu swojej siostry i wolalbym przed ta dalsza podroza, zeby jakis forumowicz zerkna na nia osobiscie.
    Pozdrawiam

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Piotr 30
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    kujawsko-pom.
    Auto
    156 1,9-Sportpack (była).. jest - GT 1.9 JTD (177KM)
    Postów
    320

    Domyślnie

    Niestety ogłoszenie juz nieaktualne
    Pozdrawiam

  8. #18
    shadow20
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub1989 Zobacz post
    Kurcze właściciel nic nie mówił, że do opłat . Ale jak się zastanowie to przypominam sobie że nie maiała wogóle tablic więc jazdę próbną odbyłem nieoznakowanym samochodem upss...
    No właśnie miał tylko tylna rejestracje polską i mi też nic nie mówił że do opłat a najlepsze było to, że mówił przez tel ze jest już na polskich rejestracjach, ja tam zajeżdżam i piękne przywitanie: "gdzie pan stoi z lawetą";/ ale to jeszcze nic bo umówiłem się z nim że wyjeżdżam w sobotę rano samochodem a jak zajechałem to mi wmawiał, że mu mówiłem, że w czwartek wyjeżdżam już lawetą, delikatnie mówiąc dziwny koleś a ja musiałem podróżowac oznakowanym ale nie tak jak powinno byc samochodem przez cała Polskę ale jakoś poszło.
    Pozdr

    Ps. Co do fotek to na razie jest parę robionych "na szybko" na moim profilu, lakier troszkę do poprawek np. zderzak przedni.
    Ostatnio edytowane przez shadow20 ; 27-08-2009 o 07:31

  9. #19
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał shadow20 Zobacz post
    No właśnie miał tylko tylna rejestracje polską i mi też nic nie mówił że do opłat a najlepsze było to, że mówił przez tel ze jest już na polskich rejestracjach, ja tam zajeżdżam i piękne przywitanie: "gdzie pan stoi z lawetą";/ ale to jeszcze nic bo umówiłem się z nim że wyjeżdżam w sobotę rano samochodem a jak zajechałem to mi wmawiał, że mu mówiłem, że w czwartek wyjeżdżam już lawetą, delikatnie mówiąc dziwny koleś a ja musiałem podróżowac oznakowanym ale nie tak jak powinno byc samochodem przez cała Polskę ale jakoś poszło.
    Pozdr

    Ps. Co do fotek to na razie jest parę robionych "na szybko" na moim profilu, lakier troszkę do poprawek np. zderzak przedni.
    Co za pokręcony koleś, ale mam nadzieje, że nie kręcił na temat samej Alfy. Mam nadzieje że będzie ci służyła, bo wyglądała na ładny i zadbany egzemplarz. Pozdrawiam i szerokości życzę

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Czy jest ktoś z okolic Gdańska, kto mógł by obejrzeć AR w tym mieście?

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny z naszego regionu
    Utworzone przez woj222 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 08-11-2023, 09:34
  2. Prośby o oględziny aut z regionu.
    Utworzone przez Igorrodz w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 16-04-2023, 11:13
  3. Prośby o oględziny aut z regionu
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1512
    Ostatni post / autor: 05-04-2022, 13:58
  4. Prośby o oględziny samochodów z regionu
    Utworzone przez fr33 w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2017, 17:16
  5. Moderator naszego regionu
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 22:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory