Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #11
    RUDA
    Gość

    Domyślnie

    Za wymiane w 147 rozrzadu - plus rolki napinacze i pompe wody dodatkowo olej Valvoline plus filtry Bosh serwis Koszalin ul. Orla krzyknal 1100 - circa - dawac czy nie? Nie znam sie jeszcze na cenach
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:58

  2. #12
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Ajajajaj :!: Niby mamy tu dział o WARSZTATACH, a jakoś nowi i nienowi też błądzą, bo w tym temacie mało danych a rozsiane po różnych postach.

    Spróbuję to jakoś posklejać :shock: :roll: To zlepki różnych naszych wypowiedzi i opinii

    moge Ci polecic co jedynie serwis fiata koło europejskiej Miozga...
    dobrze robią i masz gwarancje ale co do rozrządu jesli przywieziesz im jakies padło to moga Ci nie wymienic bo wolą opierac sie na swoich sprawdzonych czesciach...
    noale sie tez cenią...

    ja przy bardziej skomplikowanych sprawach daję do Trzeszczyna swoją, ale to pod Policami jest...

    ja oddaje do warsztatu na mierzynie

    Mozge na Wrocławskiej i PEM na Chmielewskiego sprawdzilem i nie narzekam

    Jeśli chodzi o rozrząd to ja swój wymieniałem dwa lata temu na chmielewskiego do dzisiaj jest Ok

    Z tego co pamietam na Chmielewskiego moga też częsci załatwic i w sumie nie są aż takie drogie. Z innych źródeł polecam www.autosklep24.pl.

    no jesli chcesz taki profesjonlny serwis to polecam Ci Mozge na ul. Wroclawskiej, to autoryzowany chyba serwis, gosc jest do rzeczy ale drogo troche, serwis fiaciora i stacje diagnostyczna masz tez na ul. zapadlej to od kolumba, no i jeszce na mierzynie chlopaki robia wlochy tam jest chyba nr 23, takze mozesz sie przejaechac po tych punktach i wybrac wg uznania... jak chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj.

    Mi polecono serwis na Chmielewskiego, robi tam człowiek ,który pracował 6 lat w ASo na Mieszka. Za rozrzad olej plus ariator chce 250zł (robota) to chyba dobra cena. FAkt, że cżłowiek ma na podwórku kilka alf zawsze ( ito roczniki po 2001 wzywz(). no waham sie ,a mozga fajny ale fakt, drogi

    na mierzynie spoko możesz robić, ceny dobre i ludzie wiedza co robią... podobno ktoś jeszce w trzeszczynie robi alfy ale nie wiem..... ten na chmielewskiego też spoko dużo ludiz tam robi i nei słyszałem narzekań ...

    Jak tylko swoja Alfe sprowadzilem to tez mialem taki problem i padlo na chlopakow z ul.Chmielewskiego, znaja sie na rzeczy, ceny przystepne za czesci zawsze jakis rabat mozna utargowac i wszystko robia to co sie powie! Polecam !

    Na chmielewskiego .....3 miesiące robili elektryke u mnie..wkoncu doszli co do czego .mechanike hmm.. nio może byc nie sa tacy drodzy....
    ale jak im kazałem zdemontowac progi to mi je po obrywali.... bo nie dało sie srub odkrecic..
    co do Miozgi... to niedługo jade na gwarancje..bo robili mi tylne hamulce i co się okazuje wogóle ich niemam .,.. a przednie zaczeły się blokowac noi po 3 miechach koncza mi się klocki i musiałem nowe opony kupowac...szlkak mnie trafia....
    niema w szczecinie porządnego warsztratu hehe

    Ja póki co robilem alfe u mozgi (zawieszenie) i na chmielewskiego (rozrzad) i nie moge złego słowa powiedzieć o obu miejscach. Co prawda u mozgi drożej

    Masz tu telefon do warszatatu w Goleniowie 91/418-47-15 raczej na pewno zrobią to taniej. Grzebać w silniku bym im nie dał (zresztą i tak nie robią niczego w silnikach) ale wymieniam u nich olej oraz robię zawieszenie więc do tych prac mogę ich naprawdę polecić. Plusem jest to, że można stać nad mechanikiem i patrzeć mu na ręce. Przy warsztacie jest również dość dobrze zaopatrzony sklep motoryzacyjny.
    http://e-warsztat.pl/ws/w...t.do?wid=7401e1

    ja swoją robię w trzeszczynie właśnie, mój ojciec też. Ani on ani ja na razie nie narzekamy



    No, to na razie tyle. Prawda jest taka, że nie ma w Szczecinie warsztatu, o którym zgodnie byśmy mówili, że jest the best. Wyróżniają się dwa. Ale jeśli ten zlepek wiedzy pomoże nowoprzybyłym podnieść ręce i nie zakląć, to dobrze, bo wiem jak mi na początku było ciężko przełknąć świadomość, że mam już Alfę, ale dokąd z nią, jak mi coś padnie???? I dzięki Mario145 za wskazówki i wsparcie :mrgreen:

    A NOWI - niech szukają i niech dadzą znak TUTAJ, kiedy znajdą coś, czego nie wiemy

    No, to teraz czekam na ostrz. od moderatora strony, że się wcinam
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:01

  3. #13
    RUDA
    Gość

    Domyślnie

    Alfa 147 wymiana przetwornika cisnienia turbo, diagnostyka, robocizna - 500 zl.
    Bosh Service Koszalin Orla. Szef ma do Alf sentyment )
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:01

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Szczecinek
    Postów
    166

    Domyślnie

    Powitać . Mam orgialne alusy 15'' od 147 do renowacji. Znacie kogoś dobrego i godnego polecenia . Gościo w Człuchowie na wieżdzie po lewej stronie robi za ..... 130.00 na gorąco. Słyszałem , że mozna za 70 do 100. Pozdro .
    ps
    Apropo warsztatów uwaga na salon w Słupsku bo was obskubią - pytać się w innych o cenę i dopiero robić .
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:01
    KaKa

  5. #15
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAKA
    Powitać . Mam orgialne alusy 15'' od 147 do renowacji. Znacie kogoś dobrego i godnego polecenia . Gościo w Człuchowie na wieżdzie po lewej stronie robi za ..... 130.00 na gorąco. Słyszałem , że mozna za 70 do 100. Pozdro .
    ps
    Apropo warsztatów uwaga na salon w Słupsku bo was obskubią - pytać się w innych o cenę i dopiero robić .
    Masz tu warsztat tym sie zajmujący w Stargardzie http://www.reno-felg.za.pl/ .
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:02

  6. #16
    RUDA
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAKA
    RUDA A może do Ciebie CO???
    Heh Kaka ja nie zajmuje sie naprawa felg Laczki i srebra kupuje nowe - zycie moje i moich maluczkich jest najwazniejsze - a to co TY robisz - to sa pozorne oszczednosci.....
    W zwiazku z tym nie wiem kto zajmuje sie takimi uslugami - dosc duzy warsztat z felami i oponami masz na ul. Morskiej - dokladnie na przeciw serwisu fiata i alfy - po drugiej stronie - wjazd jak do hurtowni zabawek.
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:02

  7. #17
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Nie wiem czy on taki duży jest , ale opony dobrze robią.
    W Biesiekierzu jest gościu ktory naprawia felgi i chyba na Hołdu Pruskiego też.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:02
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  8. #18
    Waldy
    Gość

    Domyślnie

    No do mojej AR 2,5 nikt sie nie chcial podjac wymiany komletu rozrzadu.z pompa wodna.dopiero ugadalem jednego mechanika z Polmozbytu z Bialowieskiej..ale mam duzo do zyczenia..
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:03

  9. #19
    konradk3
    Gość

    Domyślnie

    Proźba- gdzie w Szczecinie moge podjechać w celu podłączenie pod komputer swojej alfy 156 2.0 t.s. chcałbym profilaktycznie sprawdzic czy wszystko ok. prosze tylko o sprawdzone warsztaty mające odpowiedni sprzęt, dzięki

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar andrzew
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    156, 1,6 ts była, 156 SW 2.4 jtd m-jet jest
    Postów
    118

    Domyślnie

    Nie wiem jak z cenami ale podłaczyć pod komputer napewno możesz u mozgi na wrocławskiej albo na mieszka w autogryfie. Nie pamietam na 100 % ale na chmielewskiego chyba tez można.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:03

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory