Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #21
    Barti
    Gość

    Domyślnie

    Witam!!!
    Ja właśnie oddałem w ręce mechaników Mozgi moją Belle (niestety kompletny remont silnika mnie czeka panewki wywaliło mi w kosmos)...jak będe jakoś przy okazji to się mogę zapytać o podłączenie pod komputer!!I tak przy okazji polecam ten warsztat...jak dotej pory wszsystko co mi robili było ok. :mrgreen:
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:11

  2. #22
    Barti
    Gość

    Domyślnie

    Dopier dziś byłem zobaczyć moją alfe....jeszcze w proszku robota
    Jeśli chodzi o podłączenie pod komputer to cena u Marka Mozgi wynosi 110zl...
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:10

  3. #23
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    polecam tez ten warsztat.. klijent się zna na rzeczy

  4. #24
    jagode
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o zawieszenie to polecam bardzo warsztat w Lubieszynie "GAGARIN" po lewej stronie za targowiskiem Tereza. Właściciel Jerzy Baranowski super uczciwy i solidny facet
    potrafi zrobić każde zawieszenie każdej marki auta (powiada sie o nim ,ze potrafi z gówna bicz ukręcić). Wszyscy taryfiarze tam robia zawieszenia, alfy przyjeżdzaja z Niemiec. Mało tego potrafi regenerować wiele częsci np. wahacze i daje na naprawę roczną gwarancje (po 1/2 roku trzeba przyjechać na sprawdzenie) dostajesz swoja książeczke servisową gdzie wszystko co naprawił wymienia. ceny -tanio i solidnie...zero naciągania czego nie można powiedzieć o Mozga tam was mogą zdrowo naciagnąć szczególnie jak wyczują ,ze się nie bardzo znasz na rzeczy...
    Robiłem tam w grudniu swoją całe zawieszenie , wahacze,swożnie, klocki,hamulec ręczny linki ,płyny ,przeguby no mnóstwo ...zapłaciłem 2400 ale zrobione bajka. szczerze polecam...jak raz tam pojedziesz już niczego innego nie będziesz szukał )))
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:11

  5. #25
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Ja wymieniałem dzisiaj u Mozgi stabilizator z łącznikami oraz napinacz paska klinowego. Z robociznę wziął 390 zł, z czego ok. 50-60 zł za wymianę napinacza. Miałem też problem z oponami - oddelegowano do mnie p. Piotrka (bodajże), który jak się okazało lata AR 156 1.8TS - przyjemny i konkretny gość. Po jeździe próbnej okazało się, że ma ten sam problem, więc w diagnozę mogę uwierzyć W sumie bardzo OK i nawet nie najdrożej (a szczerze mówiąc wcześniej miałem wątpliwości co do Mozgi...).
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:10

  6. #26
    gofer156
    Gość

    Domyślnie

    Ja polecam warsztat na ul.chmielewskiego.
    Jezdze tam kilka lat juz i zawsze zadowolony,Robilem tam swap z benzyny na diesla i inne nie mozliwe rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:07

  7. #27
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Ja mogę polecić warsztat w Koszalinie na ul.Bohaterów Warszawy zwany Jacex pod nazwą Premio.Jak mam z czymś problem to jadę do nich.Mój ojciec tam stawia i ja jak trzeba.Po wyjeździe od nich nie było nigdy problemów.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 14:09
    Alfa Romeo 155 1.8 T.S. 1992-pozostały piękne wspomnienia 03.09.2017
    Alfa Romeo 155 2.5 V6 1992
    Alfa Romeo 155 2.0 Q4 1992

    I wszystkie są czerwone

  8. #28
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Zrobiłem mały porzątek w temacie. Żeby nieco lepiej się przeglądało, nalegałbym by pisać nazwy warsztatów pogrubioną czczionką by kazdy widział o jakim miejscu mowa.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  9. #29
    hocken
    Gość

    Domyślnie

    Warsztat F.H.U Plus
    Krzystof Kozlowski
    Szczecin, ul. Welecka 23D
    tel. 091 483 55 85
    Bardzo dobry kontakt solidna firma! Alfy to ich pasja na parkingu zawsze 10 jest.
    Zrobili mi:
    -caly rozrzad :250zl
    -sprzeglo komplet i łożysko 350zl
    -regenracja wariata 50zl działa idealnie części kupiłem na allegro z instrukcja i się udało
    i wiele innych jestem pewien ze już nigdzie indziej w Szczecinie nie pojadę.

  10. #30
    cypis1948
    Gość

    Domyślnie

    Witam, jeżeli ktoś bardziej z terenu zachodniopomorskiego, to może po drodze mieć salon/serwis Fiata w Łobzie, mi akurat tędy blisko, i z lichą sprawą uciekania ropy z TD gdzie jedynie nieszczelny był koreczek szef zakładu kombinował, że jak chce to auto oddać im na dzień Oni zrobią to inaczej, bo pod maską jest nakombinowane..

    Nakombinowane to On ma we łbie, bo schematy, i opinie użytkowników potwierdzają mi, że z silnika 1.9 TD 90 km . Kable przelewowe kończą się na 4 elemencie, a chłop dopisał historie, że zrobią trójnik itp. to gdzieś dalej pociągną etc. ..

    Pewnie każdy ma lepiej do bardziej "Alfowych" warsztatów, widze dużo przytoczonych, ale tu miałem najbliżej i jednak chyba nie polecam, a jeśli już to zwracać uwagę na to co mówi ..

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory