Strona 34 z 38 PierwszyPierwszy ... 242526272829303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #331
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał wolli Zobacz post
    Ale ja się nie obrażam. Ja też jeździłem do tych polecanych na forum i co??? PEM - złe doświadczenia, mierzyn - baaardzo złe doświadczenia ten warsztat za tłumikami co miejsca mają w garażu, ital-car na tamie pomorzańskiej (wciskanie na siłę sprzętu OPTIMAL, ale nic poważnego tam nie robiłem, ale niesmak pozostaje) AUTO AKE - cały dzień robili gumy stabilizatora (11 godzin), ale ogólnie raczej na +, FURINI TEAM - bardzo dobry warsztat na mierzynie, chłopaki znają się na alfach, ale odległość warsztatu zniechęciła mnie do pokonywania pól szczecina w korkach, HARD WORKS - aktualnie od 2 lat zajmują się moją 147 i lekko nie mają dużo roboty mieli chłopaki i złego słowa nie powiem, znają się na alfach.
    Nie no luzik kolego. Dzieki za rzeczową odpowiedź, sprobuje mierzyn daleko od domu co prawda ale blisko pracy albo ewentualnie ten Hard Works...

    Z PEM to naprawde dziwna sytuacja(biorac pod uwage liczne rekomendacje) umowilem sie na serwis klimatyzacji, dezynfekcje, uzupełnienie czynnika w razie potrzeby i NAJBARDZIEJ zalezalo mi na tym aby naprawic panel bo fiksowaly przyciski sterowania nawiewami(prawdopodobnie trzeba przeczyscic panel w srodku ale nie chcialem sam grzebac). Z tego wszystkiego zrobili tylko dezynfekcje "bo nie bylo czasu". Czekalem tydzien na to, wzialem wolne z pracy, po czym odbieram auto nie naprawione. Fakt pachnialo ladnie, dokladnie identycznie jak kiedys odpalilem plaka za 5krotnie mniejsza sume...

    Innym razem umowilem sie na sprawdzenie rozrzadu (prawdopodobnie lancuch do wymiany) i fakt powiedzieli ze lancuch rozciagniety, chociaz sam do tego doszedlem jak odczytalem bledy MESem.. Dziwne natomiast ze podobno nie oplaca sie tego robic na zamiennikach, ze nie daja wtedy gwarancji wiec tylko oryginaly. Ustalilismy, ze sprawdza czesci i podadza mi na nast. dzien ile to bedzie kosztowalo... nikt nie dzwonil, wiec 2 dni pozniej sam zadzwonilem i dowiedzialem sie ile to bedzie kosztowalo, pytam czy to cena za same czesci? Na to dowiaduje sie ze to czesci plus robocizna Mowie Ok, ale chyba nie oryginaly? No tak zamienniki, super a co w takim razie z gwarancja...

    Jedyny temat z PEM z ktorego jestem zadowolony to wymiana klockow i tarcz. No ale tutaj chyba nie ma zadnej filozofii i pierwszy lepszy warsztat to zrobi...

    Mozga.
    Wymiana oleju i filtrow. Wlali mi olej do silnikow turbo (owszem Selenia, ale ja mam JTSa) pewnie nic sie przez to nie stalo ale za ta stawke to wydaje mi sie nie powinno miec miejsca..

    Zapytalem o Auto team dlatego ze serwisowalem tam poprzednia Mazde i bylem zadowolony, ale jesli chodzi o rozrzad to wolalbym zlecic to warsztatowi ktory naprawia alfy na codzien...


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  2. #332
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał looker_ Zobacz post
    Nie no luzik kolego. Dzieki za rzeczową odpowiedź, sprobuje mierzyn daleko od domu co prawda ale blisko pracy albo ewentualnie ten Hard Works...

    Z PEM to naprawde dziwna sytuacja(biorac pod uwage liczne rekomendacje) umowilem sie na serwis klimatyzacji, dezynfekcje, uzupełnienie czynnika w razie potrzeby i NAJBARDZIEJ zalezalo mi na tym aby naprawic panel bo fiksowaly przyciski sterowania nawiewami(prawdopodobnie trzeba przeczyscic panel w srodku ale nie chcialem sam grzebac). Z tego wszystkiego zrobili tylko dezynfekcje "bo nie bylo czasu". Czekalem tydzien na to, wzialem wolne z pracy, po czym odbieram auto nie naprawione. Fakt pachnialo ladnie, dokladnie identycznie jak kiedys odpalilem plaka za 5krotnie mniejsza sume...

    Innym razem umowilem sie na sprawdzenie rozrzadu (prawdopodobnie lancuch do wymiany) i fakt powiedzieli ze lancuch rozciagniety, chociaz sam do tego doszedlem jak odczytalem bledy MESem.. Dziwne natomiast ze podobno nie oplaca sie tego robic na zamiennikach, ze nie daja wtedy gwarancji wiec tylko oryginaly. Ustalilismy, ze sprawdza czesci i podadza mi na nast. dzien ile to bedzie kosztowalo... nikt nie dzwonil, wiec 2 dni pozniej sam zadzwonilem i dowiedzialem sie ile to bedzie kosztowalo, pytam czy to cena za same czesci? Na to dowiaduje sie ze to czesci plus robocizna Mowie Ok, ale chyba nie oryginaly? No tak zamienniki, super a co w takim razie z gwarancja...

    Jedyny temat z PEM z ktorego jestem zadowolony to wymiana klockow i tarcz. No ale tutaj chyba nie ma zadnej filozofii i pierwszy lepszy warsztat to zrobi...

    Mozga.
    Wymiana oleju i filtrow. Wlali mi olej do silnikow turbo (owszem Selenia, ale ja mam JTSa) pewnie nic sie przez to nie stalo ale za ta stawke to wydaje mi sie nie powinno miec miejsca..

    Zapytalem o Auto team dlatego ze serwisowalem tam poprzednia Mazde i bylem zadowolony, ale jesli chodzi o rozrzad to wolalbym zlecic to warsztatowi ktory naprawia alfy na codzien...


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Podjedz do chłopaków z Hard worksa, zapytaj co i jak. Jak będziesz w robocie na mierzynie, ogarnij chłopaków z furini team. Ja u jednych i 2 rozrząd robiłem...ale z racji już wykonanych operacji na mojej 147 postawie na HW. Lukasz A. z forum ogarnia tam te nasze włoszki, a sam byle czym nie śmiga
    Ostatnio edytowane przez wolli ; 25-01-2018 o 21:16

  3. #333
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Niestety, sam znów wracam do szukania serwisów w Szczecinie. Popsuło się na maksa!
    Najpierw chyba wrócę do Furini Team, kiedyś korzystałem, chyba nawet byłem jednym z pierwszych klientów, ale jak się wyprowadzili to stwierdziłem, że za daleko. Niestety coraz trudniej o rzeczową diagnozę i konkretną naprawę...
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  4. #334
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał kripp Zobacz post
    Niestety, sam znów wracam do szukania serwisów w Szczecinie. Popsuło się na maksa!
    Najpierw chyba wrócę do Furini Team, kiedyś korzystałem, chyba nawet byłem jednym z pierwszych klientów, ale jak się wyprowadzili to stwierdziłem, że za daleko. Niestety coraz trudniej o rzeczową diagnozę i konkretną naprawę...
    Orientuje sie ktos czy warsztat Furini Team jeszcze funkcjonuje, kompletnie nic nie moge znalezc w necie.. jakies namiary gdzie to dokladnie jest?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  5. #335
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Gdyby ktos szukal dobrego lakiernika w ok. Szczecina to smialo moge polecic Lesława z Polic. Przerobilem juz kilka lakierni i ten jest naprawde solidny.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  6. #336
    Użytkownik Świeżak Avatar sVIRUSx
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto
    AR Giulia Veloce 2.0, FIAT 500X Sport 1.3
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał looker_ Zobacz post
    Gdyby ktos szukal dobrego lakiernika w ok. Szczecina to smialo moge polecic Lesława z Polic. Przerobilem juz kilka lakierni i ten jest naprawde solidny.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    To tylko lakiernik czy blacharką też się zajmuje? Masz jakieś konkretne namiary?

  7. #337
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar looker_
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    AR159 2.2JTS Sportwagon 2007
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał sVIRUSx Zobacz post
    To tylko lakiernik czy blacharką też się zajmuje? Masz jakieś konkretne namiary?
    Wiesz co blacharka tez sie zajmuja, ja akurat nie robilem nic z blacharki tylko lakierowanie. Pracuja na lakierach standox i RM, w mazdzie idealnie dobrali mi srebrny metalik w alfie ciut gorzej ale tez bardzo dobrze. Sa dokladni, ceny powiedzialbym srednia polka ale to wg mnie akurat dobrze bo jak tanio to najczesciej lipa a drogo tk przeplacasz.
    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Lukasz A. ; 20-03-2018 o 21:34 Powód: niestety reklama

  8. #338
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar mirek68
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    wyspa Wolin
    Auto
    147 JTD 140 KM x 2
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel3367 Zobacz post
    Cytat Napisał Peter82 Zobacz post
    Polecam człowieka który wie wszystko o włoskich autach od zawsze przy nich majstruje oraz ściga się w wyścigach na 1/4mili. Piotr Krakowski ma warsztat w Mokrawicy koło Kamienia pomorskiego,na prawde opłaca się przyjechać.
    Mogę podpisać się pod tym co napisał Peter82. Piotrek z Mokrawicy (k. Kamienia Pomorskiego) zna się na włoskich samochodach i zdecydowanie można go polecić. Kontakt pod numerem: 888-660-217.
    Również zdecydowanie polecam

  9. #339
    Użytkownik Świeżak Avatar sVIRUSx
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto
    AR Giulia Veloce 2.0, FIAT 500X Sport 1.3
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał looker_ Zobacz post
    Wiesz co blacharka tez sie zajmuja, ja akurat nie robilem nic z blacharki tylko lakierowanie. Pracuja na lakierach standox i RM, w mazdzie idealnie dobrali mi srebrny metalik w alfie ciut gorzej ale tez bardzo dobrze. Sa dokladni, ceny powiedzialbym srednia polka ale to wg mnie akurat dobrze bo jak tanio to najczesciej lipa a drogo tk przeplacasz.
    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

    Dzięki za info!

  10. #340
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirek68 Zobacz post
    Również zdecydowanie polecam
    Ha! Byłem tam kiedyś. Od samego chodzenia po placu i oglądania zawartości garaży można fioła dostać


    Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory