Strona 1 z 38 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 375

Temat: Zachodniopomorskie WARSZTATY

  1. #1
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie Zachodniopomorskie WARSZTATY

    Żeby nie było bajzelu w dziale to proponuje wszelkie pytania i odpowiedzi dotyczące warsztatów i tematów pochodnych umieszczać w tym temacie.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  2. #2
    ufty
    Gość

    Domyślnie Warsztaty w Goleniowie

    A więc tak polecam warsztat:
    Z.P.H.U. Auto Spec Mariusz Barycza
    ul. Niepodległości 2a
    72-100 Goleniów

    +48 914 184 715
    dobrze robia geometrię, wulkanizację, wymiany elementów zawieszenia, wymiana tłumików
    silników się nie tykają no i dobrze. Najważniejsze, że są tani powiedziałbym, że co najmniej o połowę jęsli chodzi o ceny w Szczecinie. Przy warsztacie jest dobrze zaopatrzony sklep jak trzeba ściągną wszystko co da się ściągnąć.

    Osobom mającym instalacje LPG lub zamierzającym ją założyć nie tylko do ALFY polecam:
    PPUH "GIEJBO"
    ul. B.Chrobrego 5B, Goleniów

    tel. (091) 407-33-07
    kom.0606 948 278
    - Montaż i serwisowanie instalacji gazowych w samochodach,
    - Komputerowa diagnoza silnika,
    - Samochodowa instalacja elektryczna,
    - Autoalarmy i inne zabezpieczenia,
    - Blokady skrzyni biegów,
    - Montaż haków holowniczych.

    email: giejbo@giejbo.kkdf.pl
    http://www.giejbo.pl/

    warsztat specjalizujący się w instalacjach LPG istnieje od ponad 10 lat ! Użytkuję 3 auta z różnymi instalacjami u nich zakładanymi i chyba dzięki temu nie powiem złego słowa o LPG w bo nie mam żadnych z nimi problemów.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:56

  3. #3
    RUDA
    Gość

    Domyślnie Serwis/Warsztat w Koszalinie

    Witajcie - jestem nowa posiadaczka Alfy 147 JTD. Kilkakrotnie pytalam juz na ogolnopolskim naszym forum o porzadny serwis w Koszalinie - jednak nikt nie odpowiedzial...

    Nie chce dac jej w rece jakiemus partaczowi, a o ASO na Morskiej mam jak najgorsze zdanie - tam mi serwisuja sluzbowego fiata i kupe tam pachciarzy i domoroslych mechanikow z bozej laski - dla przykladu - wymiana opon z zimowych na letnie trwala 1 i 45 min..... I do tego tak wywazyli kola ze pozal sie boze.... Musialam kupic nowe kapcie.... O naprawie hamulcow itp... juz nie wspomnę...

    Nawet gdyby to byl zaprzyjazniony "pan Zenek".... to bardzo prosze o cenne informacje, alfa to nie material doswiadczalny dla przecietnego naprawiacza szjswagonow .
    Pozdrawiam Was serdecznie )
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:56

  4. #4
    kilu
    Gość

    Domyślnie Re: Serwis/Warsztat w Koszalinie

    Cytat Napisał RUDA
    Witajcie - jestem nowa posiadaczka Alfy 147 JTD. Kilkakrotnie pytalam juz na ogolnopolskim naszym forum o porzadny serwis w Koszalinie - jednak nikt nie odpowiedzial...

    Nie chce dac jej w rece jakiemus partaczowi, a o ASO na Morskiej mam jak najgorsze zdanie - tam mi serwisuja sluzbowego fiata i kupe tam pachciarzy i domoroslych mechanikow z bozej laski - dla przykladu - wymiana opon z zimowych na letnie trwala 1 i 45 min..... I do tego tak wywazyli kola ze pozal sie boze.... Musialam kupic nowe kapcie.... O naprawie hamulcow itp... juz nie wspomnę...

    Nawet gdyby to byl zaprzyjazniony "pan Zenek".... to bardzo prosze o cenne informacje, alfa to nie material doswiadczalny dla przecietnego naprawiacza szjswagonow .
    Pozdrawiam Was serdecznie )
    Spróbuj na www.alfapomorze.pl tam Ci powini chlopaki doradzić...

  5. #5
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Grzesiek tak samo jak ja sam sobie serwisuje Alfunie :wink:

    Ruda masz racje.Serwis na Morskiej to psuje renome prawdziwemu serwisowi Alfy i Fiata.
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:56

  6. #6
    RUDA
    Gość

    Domyślnie

    JA vco sadzicie o Bosh Mioduszewski na Orlej?
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:57

  7. #7
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Mioduszewski na Orlej kiedys byl dobry ale cholernie drogi jak jest teraz nie mam zielonego pojecia.

    Powtarzam
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:57

  8. #8
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    KUBAS w tematyce warsztatów to sie nie obeznaje. Nie zaglądam do nich, bo się boje
    Mam jednak warsztat w którym zmieniam olej, gdy samemu mi się nie chce....
    Na szczecińkiej był kiedyś salon Alfy Romeo, w pozostałościach tego salonu został warsztat. W zasadzie nie drogi, ale robią dużo Alf. Warto tam zerknąć.
    Ja oponie o ASO w koszalinie mam raczej dobrą, ale chyba tylko dlatego, że nie zajeżdżam nigdy na tyły do serwisu... zaglądam jedynie na salon(posiedzieć w nowych Fiatach) i do Pani Reginy po części
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:58
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  9. #9
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    Przegięcie p...ły...
    Prostowałem felgę w Wołczkowie, wjazd od strony głębokiego (pierwszy warsztat po lewej), dziad powiedział że cena prostowania felgi to 70 zł wraz ze zdjęciem i założeniem oponki, ok zgodziłem się, przyjechałem po odbior koła facet stwierdził że ogumienia szkoda zakładac, dogadałem się z nim że za 10 żł więcej to z wymianą będzie, ok. zapłaciłem od razu po czym pojechałem po opony... przywiozłem mu opony to gość wymyślił że tamto była kasa za samo prostowanie a nie za wymianę i trzeba dopłacić kolejne 20 zł ... ok ale akurat nie miałem ze sobą kasy i wygrzebałem z kieszeni drobne rzuciłem dziadowi garść niecałe 20 zł... brakowało może z 2 zł. powiedziałem ze oddam kiedyś przy okazji - ok. ostatnio moj szef był prostowac tam koła a koleś powiedział że ktoś za mnie odebrał koła i ze 20 zł mam mu jeszce dopłacić za montarz opon (szef myślał że zapomniałem i zapłacił) . GOŚĆ MA ALZHEIMERA tak mnie wkurzył że masakra ... nie chodzi tu o 20 zł sory o 40 zł chodzi o sam fakt NIE POLECAM - OSZUST albo CZUBEK ...
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:58

  10. #10
    konradk3
    Gość

    Domyślnie

    Witam, wczoraj w warsztyacie na Chmielewskiego wymieniłem rozrząd w swoim Twin Sparku 2.0, razem z robocizną 970 pln, myśle że cena bardzo przystępna, częsci oni kupili wiec ewnie mają tańsze dojscie. Silnik pracuje równiutko i dobrze przyśpiesza wiecmamnadzieje ze problemównie będzie po tej wymiance. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bobryt ; 07-09-2009 o 13:58

Podobne wątki

  1. Warsztaty w Opolu i okolicach
    Utworzone przez alfa147ss w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 28-04-2022, 17:28
  2. Sklepy i Warsztaty - Łódź
    Utworzone przez bodyguard68 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 09:30
  3. Szczecin - warsztaty samoobsługowe
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 13:57
  4. Bydgoszcz - polecane warsztaty Alfin
    Utworzone przez snake w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 23:32
  5. [145] SKLEPY z CZĘŚCIAMI i WARSZTATY AR – lista
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 20:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory