Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Grupowe czyszczenie wtrysków JET CLEAN TRONIC Liqui Moly

  1. #11
    Użytkownik Ogier Avatar firstone
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Alfa romeo 166 2.4 jtd
    Postów
    189

    Domyślnie

    Podłącze się pod temat
    Zamówiłem liqui moly i zamierzam sam wykonać takie czyszczenie zgodnie z poniższym filmem
    http://www.youtube.com/watch?v=-3zpwPNijnI

    czy ktoś już coś takiego praktykował ??

  2. #12
    skuler
    Gość

    Domyślnie

    Również się dopisuje jeśli sprawa jest aktualna. 1,9 jtd 16v.

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar yeye
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.4
    Postów
    266

    Domyślnie

    Nadal aktualna, w poniedziałek dzwonie i dogaduje się z nimi na termin.
    Termin będzie to cały tydzień, do dopasowania pod siebie,ponieważ powiedziano mi, że na jedno auto potrzeba 1-2h.
    Ostatnio edytowane przez yeye ; 06-02-2012 o 15:26

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar yeye
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.4
    Postów
    266

    Domyślnie

    Sprawa wygląda następująco.
    Mamy tydzień między 13 -18 lutego
    9-18 w tych godzinach jest czynne
    Najlepiej zadzwonić i się umówić z nimi na jakąś konkretną godzinę, żeby nie czekać. Tel. 91 852 22 56
    Jeżeli jest taka możliwość to można się umówić jednego dnia, ale wtedy trzeba dopasować się czasowo.
    Ja będę wybierał się w przedziale 13-15 lutego.


  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar yeye
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.4
    Postów
    266

    Domyślnie

    I po czyszczeniu.
    Byłem w środę, zrobiłem od tej pory 100km, więc napiszę jak wygląda przebieg czyszczenia oraz efekty – czy są czy ich nie ma.
    Przyjechałem na czyszczenie z kolegą cuoreventi, więc może on służyć za światka całego zdarzenia.
    Co do samego zabiegu, to na początku Panowie zabrali się do odłączania przewodów paliwowych i zainstalowania przewodów od urządzenia JET Clean Tronic. Trochę im to zajęło. Czekaliśmy, aż powiedzą PIER…. ALFA, ale jakoś dali sobie radę.
    Myśleliśmy, że będzie coś się działo, czekaliśmy na wielkie show, ale niestety po odpaleniu maszyny oraz auta na płynie czyszczącym nic nadspodziewanego się nie działo. Poszliśmy na tyły urządzenia, gdzie na filmiku widać jak pięknie czyści się komora spalania. Nam niestety ukazał się widok zabitych syfem filtrów, po poprzednich autach, na których nie było nic widać. Po 5 minutach po odpaleniu urządzenia przyszła miła Pani i wyprosiła nas z terenu warsztatu i zaprosiła do biura……. na kawę Jako, że i tak nic nie było widać, przeszliśmy.
    Tyle na temat samego zabiegu- koszt 180 zł + gratis buteleczka dodatku do paliwa Liqui Moly.
    Co do efektów
    Nie odczuwam, żadnych negatywnych, ani pozytywnych efektów zabiegu. Zbiera się jak się zbierał, pali jak palił, nie dymi jak nie dymił. Może to dlatego, że miałem w miarę dobre korekty wtrysków, które mierzyłem przed zabiegiem i wyglądały tak:
    I -0,4
    II -0,1
    III 0,5
    IV -0,2
    Po zabiegu
    I -0,3
    II -0,07
    III 0,3
    IV -0,08
    Więc tutaj widać zmianę na lepsze.
    Czy jeszcze raz wykonałbym czyszczenie? Wykonałbym, może sam przebieg zabiegu nie wyglądał tak efektownie jak się spodziewałem, może nie ma żądnych efektów namacalnych, ale na pewno po zabiegu korekty się poprawiły. Wydaje mi się, że lepiej wykonać taki zabieg niż co miesiąc kupować STP czy inne środki z marketu, wtryskiwaczom na pewno zrobiło się lepiej.
    Pisarzem nie jestem, ale chciałem się z wszystkimi podzielić relacją, ponieważ mało jest informacji w internecie, a dużo osób pytało się przebieg oraz efekty czyszczenia.

    Jeżeli ktoś będzie chciał wykonać taki zabieg to do 18.02.2012 mamy zniżkę - cena 180 oraz dodatek do paliwa Liqui Moly

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar berni82
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 2.4 jtd
    Postów
    98

    Domyślnie

    Słaba ta promocja bo w FEU Vert koszt takiej usługi to właśnie 180 zł. Dziś byłem pytałem. Druga sprawa że po takim czyszczeniu najlepiej wymienić filtry. Czyli najlepiej robić takie czyszczenie dzień przed wymianą filtrów. Ja czekam na maj i wtedy wszystko po kolei. Nie pytałem jaki koszt czyszczenia turbiny ale i tak wypadało by zrobić. Pytanie do was czy ktoś z was może polecić kogoś ze Szczecina do napisania programu(chip). Pozdrawiam

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar yeye
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.4
    Postów
    266

    Domyślnie

    Tylko pytanie czy w Feu Vert też czyszczą urządzeniem JET Clean Tronic firmy Liqui Moly?
    Nie chcę tutaj stwierdzać czy to dobra oferta czy nie, bo sam dzwoniłem po Szczecinie. 200zł to było najtaniej, do tego masz dodatek do paliwa wartości 40zł.
    To nie temat o chipach, ale mogę napisać Ci na PW jak to wygląda w Szczecinie, bo się orientowałem.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar berni82
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 2.4 jtd
    Postów
    98

    Domyślnie

    O ile się nie myle urządzenie to samo, co do buteleczki to fakt nic mi na ten temat nie wiadomo. Tak czy siak 200 zł to dobra cena więc mam nadzieje że mrozy szybko odejdą. Co do chipa bardzo będę wdzięczny. Czekam na pw.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pakulek
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Barlinek
    Auto
    156 FL, Focus MK2 FL,
    Postów
    43

    Domyślnie

    Temat umarł śmiercią naturalną?
    Chętnie posłuchałbym opinii innych użytkowników na temat działania tego wynalazku.

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 3.0 v6
    Postów
    133

    Domyślnie

    Odgrzeje kotleta, dzisiaj byłem w Feu Vert z moja v6'tka, za czyszczenie zaplaciłem 159zł. Po zabiegu ZAUWAŻALNIE lepiej się zbiera (musiałem mieć nieźle zapchane) Jeśli o mnie chodzi to gorąco polecam.

Podobne wątki

  1. [159] Liqui Moly spulung/Purge płukanie wtrysków - bezpośrednie połączenie diesel
    Utworzone przez Jambo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 16:22
  2. Dodatek Liqui Moly
    Utworzone przez wojtus75_1995 w dziale 147
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-02-2018, 15:55
  3. Czyszczenie wtryskiwaczy maszyną LIQUI MOLY
    Utworzone przez KaaC w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-07-2014, 20:03
  4. [159] Jet Clean Tronic a czyszczenie turbo czy to dobry pomysł czy strata pieniedzy:??
    Utworzone przez bami159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 08:29
  5. 156 Ocena LiQUI Moly
    Utworzone przez Aster156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-06-2012, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory