Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Grupowe czyszczenie wtrysków JET CLEAN TRONIC Liqui Moly

  1. #21
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Bider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    Alfa 166 2.4jtd 175KM
    Postów
    122

    Domyślnie

    Witam.
    Mam przed soba regeneracje wtryskow. Zastanawiam sie wlasnie nad ta opcja. Tylko boje sie ze moze mi to nic nie dac. Mam niby mocno rozjechany 2,3,4 wtrysk, wiec mam dylemat czy pojsc zaplacic okolo 200zl i liczyc czy cos to da czy zaplacic spoooroo wiecej za regeneracje calej piatki. A po tym co widze to jedni zadowoleni , drudzy mniej.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Casio
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Włoskie, doładowane
    Postów
    727

    Domyślnie

    Temat chyba umarł ale spróbuje reanimować Właśnie znalazłem Jet Clean Tronic w okolicy. Za usługę zawołali... 250 zł za usługę + konieczna wymiana filtra paliwa w cenie 280 zł + 30 wymiana. Oszaleli? Filtr Champion do mojego auta to koszt 70 zł ewentualnie UFI 130 zł.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar gibson
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    szczecin
    Auto
    AR 159 SW High Ti
    Postów
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Casio Zobacz post
    Temat chyba umarł ale spróbuje reanimować Właśnie znalazłem Jet Clean Tronic w okolicy. Za usługę zawołali... 250 zł za usługę + konieczna wymiana filtra paliwa w cenie 280 zł + 30 wymiana. Oszaleli? Filtr Champion do mojego auta to koszt 70 zł ewentualnie UFI 130 zł.
    Ja mam AR159 1.9 jtdm 150km i od początku zakupu używam dodatków Archoil:http://archoil.pl/ar6000-fuel-treatments/ .Dzięki temu mogę za mniejsze pieniądze mieć paliwo lepsze niż różnego rodzaju extra diesel a dodatkowo mają te preparaty właściwości czyszczące.Mam wrażenie że auto jeździ żwawiej i po mieście średnio spala około 10l - jazda głównie na krótkich odcinkach około10km/ dane na teraz / Na portalu jest kolega o nicku:Wlyszkow jest specjalistą olejowo-paliwowym w Archoil i można z nim pogadać.

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mufas
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR GT jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Cytat Napisał gibson Zobacz post
    Mam wrażenie że auto jeździ żwawiej i po mieście średnio spala około 10l
    skąd wiesz, że żwawiej skoro używasz od samego zakupu?

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Casio
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Włoskie, doładowane
    Postów
    727

    Domyślnie

    Cytat Napisał gibson Zobacz post
    Ja mam AR159 1.9 jtdm 150km i od początku zakupu używam dodatków Archoil:http://archoil.pl/ar6000-fuel-treatments/ .Dzięki temu mogę za mniejsze pieniądze mieć paliwo lepsze niż różnego rodzaju extra diesel a dodatkowo mają te preparaty właściwości czyszczące.Mam wrażenie że auto jeździ żwawiej i po mieście średnio spala około 10l - jazda głównie na krótkich odcinkach około10km/ dane na teraz / Na portalu jest kolega o nicku:Wlyszkow jest specjalistą olejowo-paliwowym w Archoil i można z nim pogadać.
    Znam kolegę Wlyszkow i za jakiś czas na pewno skorzystam z jego asortymentu. Póki co, pytam o Jet Clean Tronic ponieważ w odróżnieniu od dodatków do paliw tutaj mamy bezpośrednią aplikację do układu wtryskowego trwającą 30 minut, co może przełożyć się na bardziej spektakularny efekt. Znalazłem już inny warsztat gdzie LM Jet Clean Tronic kosztuje 200 zł i nie wymagają wymiany filtra. Jakby nie było, jestem ciekawe opinii osób, które z takiej usługi skorzystały

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar gibson
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    szczecin
    Auto
    AR 159 SW High Ti
    Postów
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał mufas Zobacz post
    skąd wiesz, że żwawiej skoro używasz od samego zakupu?
    Bo zanim kupiłem swoją to testowałem parę a swoją przejechałem też około 500km za nim zastosowałem kurację czyszczenia preparatami Archoil.

Podobne wątki

  1. [159] Liqui Moly spulung/Purge płukanie wtrysków - bezpośrednie połączenie diesel
    Utworzone przez Jambo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2020, 16:22
  2. Dodatek Liqui Moly
    Utworzone przez wojtus75_1995 w dziale 147
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-02-2018, 15:55
  3. Czyszczenie wtryskiwaczy maszyną LIQUI MOLY
    Utworzone przez KaaC w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-07-2014, 20:03
  4. [159] Jet Clean Tronic a czyszczenie turbo czy to dobry pomysł czy strata pieniedzy:??
    Utworzone przez bami159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 08:29
  5. 156 Ocena LiQUI Moly
    Utworzone przez Aster156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-06-2012, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory