Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: gdzie znajduje się w szcz nieautoryzowany serwic alfy ?/

  1. #1
    koper
    Gość

    Domyślnie gdzie znajduje się w szcz nieautoryzowany serwic alfy ?/

    witam wszystkich . mam problem z moja Alfa 156 1,6 , ostatnio robilem ja u mechanikow ,,kowali od koni,, i nic ie naprawili , podejrzewam problem z glowicą , bo moja Alfa kopci co jakis czas i to po przejechaniu kilkudziesieciu km , wiec moze ktos mi podpowie gdzie w Szczecinie znajduje sie dobry a zarazem niezbyt drogi mechanik ? dziekuje

  2. #2
    Awagandro
    Gość

    Domyślnie

    Cześć, moglem napisać w dziale zachodniopomorskie lepiej ;] Niechcący zauważyłem Twojego posta.

    Ja znam kilka, ale serwisuje tylko w 1 bo już się do nich przekonałem i wiem, że zrobią co chce.

    nazwa FHU Plus
    specjalizuja sie we włoskich
    Szczecin-Mierzyn
    ul.Welecka 23d
    tel. 091 483 55 85

    Jak jakieś jeszcze pytania wal prv

  3. #3
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    no tak oni sie specjalizują...
    Ci na Chmielewskiego tez , dużo osób go poleca, ja akurat nie... ja jak miałem jeszcze Boxerka to smigałem na Europejskiej jest serwis autoryzowany... gosc ma łeb na karku wie co jak...

  4. #4
    Marcin.147
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o nieautoryzowane warsztaty specjalizujące się w Alfach czy ogólnie grupie Fiata to ja polecam warsztat na Chmielewskiego (TOM-CAR &amp PEM Szczecin). Oprócz nich jest jeszcze wspomniany warsztat na Weleckiej w Mierzynie i chyba jest też coś w Policach. Kubas z tą Europejską to chodziło ci chyba o ASO Fiata na Wrocławskiej (Mozga), które chyba mało kto ostatnio poleca...

  5. #5
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Będę niepopularna, ale dziś będę broniła Mozgi - nikt w okolicy nie mógł znaleźć korka do silnika mojej Alfy, a Mozga znalazł nowy, w konkurencyjnej cenie, szybko i do tego w umówionej porze stał pan z rzeczonym korkiem przed sklepem W innych przybytkach proponowano mi ciągnięcie go z Włoch za niebotyczne pieniądze i z długim czasem oczekiwania Może nie do wszystkiego, ale ja bym ASO Fiata nie skreślała.....

  6. #6
    Awagandro
    Gość

    Domyślnie

    Kazdy ma swoj warsztat. Ja tam 2 razy dalem auto na chmielewskiego. Raz mnie troche zaczeli naciagac i mowic "no wie pan, to troche roboty bylo jakby niepatrzec" nie lubie takiego czegos. A 2 raz mi tak rozgrzebali elektryke jak szukali 1 usterki ze az kabel z wiazka sie potopil i dali diagnoze ze czujniki do wymiany klimy, a wystarczylo wymienic panel ktory byl trefny.

    A na Weleckiej mi zrobili cale zawieszenie(wahacze,amory,przeguby,z tylu calosc, skrzynie nowa wsadzili) Hmm tylko jak dla mnie maja 1 minus. Ja tam musze isc okolo 50min pieszo jak auto zostawie bo dojazd straszny z moich stron ;D

  7. #7
    AR1451,9JTD
    Gość

    Domyślnie

    w ktorym miejscu na weleckiej jest ten mechanik ;>?

  8. #8
    lisek1
    Gość

    Domyślnie

    serwis na weleckiej znajduje sie jak masz swiatla to jedziesz prosto i to bedzie ostatni budynek po lewej stronie bedzie tam reklama chyba amortyzatorow. A jeszcze jeden nieautoryzowany serwis jest na bezrzeczu zaraz za osrodkiem wychowawczym po prawej stronie

  9. #9
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    jezeli welecka to jest ta glowna ulica na mierzynie, to ja tez tam oddawalem samochod i srednie mam odczucia, tam wiecej nie dam. fakt wszystko robili ale 2 razy wyjmowali skrzynie bo simmering tak zakladali ze dalej lecial olej... tlumacza sie tym ze pierwszy ziemmering nie byl orginalny, a sami go wybierali ja im mowilem ze maja taki kupic zeby nie trzeba go bylo wymieniac. Koles ogolnie nie jest slowny, niby zalezy mu na kiencie jak sie z nim rozmawia a tak na prawde umawia sie na ten dzien, a auto zawsze jest na jeden dzien pozniej itp. Poza tym wg mnie mechanicy nie maja tam tak duzej wiedzy, wiadomo wymiane amorkow czy sprezyn zrobia bez problemu, ale w diagnostyce sa na prawde slabi. Wiec plecam jakis inny warsztat

  10. #10
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Marcin ostatnie czasy auto staram sie robic własnymi siłami... jezdziłem do Miozgi jakies dwa latka temu, to nie narzekałem... co do tych na Mierzynie to tez trzeba ich przypilnowac, kuzynek wymieniał silnik w swojej 145 i ma tam LPG i nie dokręcili mu jakiegos przewpdu od gazu io zaczął mu uciekac... jest tez warsztat w Zdrojach za Rolniczakiem ale ten kolo zajmuje sie bardziej starszymi typami czyli 33, 75 itp ( z tego co mi wiadomo)

Podobne wątki

  1. Gdzie znajduje się pas
    Utworzone przez guardiola w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2013, 22:26
  2. Gdzie znajduje się overboost w JTD ??
    Utworzone przez icek w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-01-2013, 14:41
  3. overboost gdzie się znajduje
    Utworzone przez szakal0606 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 23:26
  4. gdzie znajduje się nr vin
    Utworzone przez solberg w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 11:47
  5. [155] 1.8 16v ts gdzie znajduje sie.....
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-10-2008, 23:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory