Strona 6 z 37 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 370

Temat: Jest ktoś ze Szczecinka?

  1. #51
    arek
    Gość

    Domyślnie

    jeszcze nie sprawdzałem ,wcześniej wymieniałem zawiechę z przodu ,razem z gumami stabilizatora przedniego ale chyba to one raczej ponownie się odzywają (chyba 100 procent)muszę wejść na kanał,pan mechanik odwalił bubel bo po 2 tysiącach żeby się odezwały,trochę żenujące,a przy okazji wymiany tych oto gum rozpieprzyli maglownice ,za którą ja oczywiście musiałem zapłacić.Póżniej napiszę gdzie nie powinniście oddawać swoich pociech

  2. #52
    Wasiel
    Gość

    Domyślnie

    Arek
    to zadna nowosc ja juz wymienialem 2 razy w ciaglu jakies 6 miesiecy zawiechy szybko padaja to nie na nasze drogi te zawieszenia troche kasy tez juz poszlo w naprawy auta no ale co zrobic za pieknosc sie placi takze trzeba sie trzymac ostro za portfel

  3. #53
    Namekuzi
    Gość

    Domyślnie

    No Arek jak byś mógł napisać kogo lepiej unikać było by dobrze bo sam muszę całe przednie zawieszenie robić chyba ze znasz kogoś kto się zna i dobrze to zrobi to był bym wdzięczny za info

  4. #54
    Wasiel
    Gość

    Domyślnie

    Panowie najlepszymi mechanikami jestesmy my sami bo robimy to doklanie i uwaznie wkoncu dla siebie

  5. #55
    Namekuzi
    Gość

    Domyślnie

    heheh Wasiel no masz racje do tej pory wszystko sam robiłem ale tu chyba mogę mieć problem z zawiecha

  6. #56
    Wasiel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Namekuzi Zobacz post
    heheh Wasiel no masz racje do tej pory wszystko sam robiłem ale tu chyba mogę mieć problem z zawiecha
    słuchaj pomysl sam co za problem w wymianie wachów?? hmmm

    skoro amory latwo wymienic wachacze tymbardziej odpowiednie narzedzia i dzialamy

    ja tez teraz chyba sam juz bede to robil po nie widzi mi sie 3 raz w roku u mechanika wymieniac

    pozatym na allegro mozna znalesc wymieninniki (gumy) do wachaczy wcale ich nie trzeba zmieniac sa komplety ale i wymniennik dostaniecie
    sam zrobisz wiesz na czym jezdzisz a nie mechanik pogrzebie zabulisz i za przeproszeniem gu.... z tego

    Przyklad ja w ciagu 6 miechow 2 razy i znowu wymiana ehhhh

  7. #57
    Namekuzi
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie się zastanawiałem czy tylko gum nie można powymieniać czy trzeba cale nowe wrzucać no można się pobawić tylko teraz wypatrywać dobrej pogody

  8. #58
    Wasiel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Namekuzi Zobacz post
    Właśnie się zastanawiałem czy tylko gum nie można powymieniać czy trzeba cale nowe wrzucać no można się pobawić tylko teraz wypatrywać dobrej pogody

    Normalnie sa wymienniki do alfa tutaj masz aukcje
    tył http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...218726052.html
    przód http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-14...200820555.html
    takze mozna samemu zrobic i zaoszczedzic troszke na co innego np na paliwo
    Ostatnio edytowane przez Wasiel ; 05-09-2010 o 18:38

  9. #59
    Namekuzi
    Gość

    Domyślnie

    No proszę dzięki za linka heheh no zawsze to trochę ropki więcej się wleje a Ty Wasiel jaka masz Alfe bo nie wiem może gdzieś po Szczecinku się mijaliśmy kiedyś a ja nie widziałem?

  10. #60
    Wasiel
    Gość

    Domyślnie

    napewno sie mijalismy moja to reg. 88TA to al tak benzynka 1,8 16v

Podobne wątki

  1. jest ktoś kto posiada 156 2.0 JTS?
    Utworzone przez ozi 164 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 09:21
  2. Jest ktoś z CH ???
    Utworzone przez Dzixon w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 17:14
  3. okolice Szczecinka
    Utworzone przez Hofiec w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 12:43
  4. Wie ktoś co to jest??
    Utworzone przez grzybii w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 13:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory