Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Temat: Spocik Krematorium Sobota 12.04

  1. #21
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    No i pogoda dopisała spocik zakończony po 22 na wspólnej kolacyjce w pizzeri Marko Polo na Ostrobramskiej. Czekam teraz na następny

  2. #22
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    No to teraz panowie do roboty - trzeba pomóc Wojsawowi - o ile ktos może A udanego spotu gratuluję I pogody również

  3. #23
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    A może wkońcu sie pokarzesz Kulka na jakimś spociku, nikt nie mówi o brawurowej jeździe pomiędzy innymi autami więc niemasz się czego bać i możesz się pokazać i pochwalić sie swoją BELLĄ

  4. #24
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego Marcin twierdzisz, że nie mogłabym brawurowo jeździć pomiędzy innymi autami (no, w zasadzie ja sama tego nie wiem do dzisiaj ), ale że się pojawię kiedyś na jakimś spociku, to pewne Tylko muszę poczekać na dzień emeryta albo inne święto w tym typie, żebyście mogli wziąć wiązanki goździków i zanim ruszycie z kopyta, wręczyć je starszej pani :mrgreen:

  5. #25
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego musisz pokazać się puki jeszcze nie jesteś na utrzymaniu pańtwa bo potem możesz być zmuszona oddać alfę w dobre ręce bo nie starcza na opłaty

  6. #26
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Sorki - pracuję w budżetówcwe, więc de facto - jestem na utrzymaniu państwa A tak przy okazji - dzisiaj przeszkodził mi splot wcześniej zaplanowanych okoliczności..... Co nie znaczy, że nie dmuchałam w niebo, żeby Wam spocik się udał

  7. #27
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Niop spocik mimo małej frekfencji był udany.. pogadalismy sobie posmailismy sobie... pojedlismy nawet hehe że mi puzniej już nawet Browar niechciał wchodzic...
    Wszyscy mieli beka z mojego klaksonu :mrgreen: który wsumie po straszeniu przechodnów na skrzyżowaniu wkoncu skonczył swoją działalnosc :?
    ale co mnie zdrażniło to to że Pikero mnie tak skopał.. a noi Rosik wsumie zaczął mnie dochodzic jak się sigalismy... cosik brakuje mocy w mojej Belli :?
    Rosik zrobiłessporo fotek to zapodaj puzniej ehhee :roll:

    a tym czasem lecimy na Rajd Magnolii

  8. #28
    marcin80
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za dmuchanie w niebo bo pogoda była super. O prosze znaczy się muszę płacić wieksze podatki żeby Kulka odpicowała 155 :wink: Od 28 kwietnia też będę na utrzymaniu państwa, wyrok zapadł....... zielone wdzianko i ciężkie buty......... i tak przez 28 lat do pełnej emeryturki. A potem browarek, garaż, i pomruk Alfoskiego serduszka

  9. #29
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin80
    O prosze znaczy się muszę płacić wieksze podatki żeby Kulka odpicowała 155
    Hmmm, wiesz jak to jest z pośrednikami przy tych podatkach :roll: :wink: Nie lepiej załatwiać sprawy bezpośrednio??? Żartuję oczywiście, ale za Twoje dobre chęci niech Ci ten w górze w dzieciach wynagrodzi :mrgreen: Pytanie tylko - czy w dużej ilości? :wink:

  10. #30
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Spociki jak i Rajd Magnoli był bardzo udany...
    Potem małe spotkanko u Pikera w garażu i znów wypad na miasto... było fajnie zaraz postaram sie ogarnac fotki i zapodac

Podobne wątki

  1. Spocik Krematorium Niedziela Godz 17.00
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 12-10-2009, 20:54
  2. Spocik sobota 21.06 godz. 17.00
    Utworzone przez Rosik w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 28-06-2008, 08:27
  3. Spot sobota 31.05 Krematorium godz. 17.00
    Utworzone przez Rosik w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 22:58
  4. Spocik Sobota Godz 17.00 Krematorium 10.05
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 13-05-2008, 06:47
  5. Spocik i Grill Sobota Godz.17.00
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 04-05-2008, 09:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory