Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: Czy są juz jakieś plany odnośnie ogólnopolsiego zlotu w 2009

  1. #61
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    to może w Legnicy ? jest tu nieużywane lotnisko na którym można sobie poszaleć (kolesie sie ścigają na 1/4 mili, bawią się w drift) nie daleko jest Legnickie Pole z polem namiotowym i kempingiem, w mieście są hotele nie drogie. Dojazd elegancki bo z A4 lub DK3.

    Legnica, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy

  2. #62
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    a nie gania stamtąd policja? tez by była lipa jakby zrobić zlocik, a w tym samym czasie by jakies małolaty w fiaciorach palenie gumy robili czy coś.. :/
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  3. #63
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    policja nie gania. Lotnisko jest wyłączone z ruchu lotniczego i zarządzane przez pewną firmę i spokojnie można tam zrobić zlot lub zawody, kasy za to raczej nie biorą a jakby się dogadać to zamkną dla innych. znajomi z Dopalacze.pl często robią sobie tam lokalne zloty motocyklowe. Przy lotnisku jest CH Auchan więc jakby co to zaopatrzyć się można, jest też stacja benzynowa ale niestety Auchana, kilka metrów dalej jest myjnia ręczna więc można odpicować sobie Bellę

    tu są fotki z jednej z takich imprez: 2008.05.27 - Legnica Lotnisko

  4. #64
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar House
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał cin_ek Zobacz post
    to może w Legnicy ? jest tu nieużywane lotnisko na którym można sobie poszaleć (kolesie sie ścigają na 1/4 mili, bawią się w drift) nie daleko jest Legnickie Pole z polem namiotowym i kempingiem, w mieście są hotele nie drogie. Dojazd elegancki bo z A4 lub DK3.

    Legnica, Centrum miasta - Zumi.pl Lokalizator internetowy
    Jestem za a ekipe od pomiarow mozna by wynajac np ta sama co w zeszlym roku tylko noclegownie nie daleko trzaby bylo zalatwic z duzym placem... ja niestety mam do legnicy prawie 300km ale jesli beda chetni na organizacje z okolic miasta to impreza moze byc superos...
    http://www.polskajazda.pl/Samochody/...omeo/GTV/32838

    Alfy się psują... a niby z kobietami to nie ma problemów??????
    House

  5. #65
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    w samej Legnicy jest kilka hoteli np ten Hotel *** i Restauracja Arkadia Legnica

    przy okazji macie fotki mają już doświadczenie w przyjmowaniu podobnych imprez. Jest też kilka innych hoteli. Niedaleko są Kunice przy DK94 z bazą kempingową i wspomniane już Legnickie Pole.
    jeżeli chodzi o organizację to nigdy czegoś takiego nie robiłem ale przy pomocy kilku osób myślę że dałoby radę. Mam znajomości w pogotowiu więc jakieś zabezpieczenie medyczne dałoby się załatwić. Prezydent miasta też lubi się promować więc można by od niego też coś dostać i zrobić np imprezę cykliczną

Podobne wątki

  1. [Brera] Ma ktoś może jakieś dane odnośnie liczby wyprodukowanych sztuk Brery, Spidera i 159?
    Utworzone przez pafka w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 19:52
  2. Plany Fiata do 2015 r.
    Utworzone przez sibkods w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-10-2010, 12:35
  3. [Zapowiedź] VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Marki Lancia Morsko 2009 - 18-20.09.2009
    Utworzone przez fiergloo w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 13:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory