Zobacz wyniki ankiety: Jesteś wstępnie zainteresowany/a?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 80.00%
  • Nie

    1 20.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Spotkanie/wycieczka do Rumuni na drogę Transfogarską.

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Shorty10
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 1.8 1998r. Sedan
    Postów
    555

    Domyślnie Spotkanie/wycieczka do Rumuni na drogę Transfogarską.

    Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zrobić sobie wycieczkę moją Becky do Rumuni. Czemu akurat tam? Droga Transfogarska. Może kojarzycie, w jednym z odcinków Top Gear tam byli i kurde, świetna górska droga, kawałek jest z Polski, ale sądzę, że warto. Mój znajomy kiedyś był i bardzo się zachwycał; pomyślałem, czemu nie.
    Początkowo chciałem jechać samemu z 15-letnim bratem, ale pomyślałem, że jakby jakiś niespodziewany problem wypadł to zawsze lepiej mieć kogoś "ogarniętego" w temacie.
    I właśnie dlatego wychodzę tu z propozycją, może ktoś z Was chciałby pod koniec czerwca, albo na początku lipca wybrać się w taką podróż? Kto wie, może byłoby kilkoro chętnych, to super by wyglądał konwój Alf "przez europę", a i przygoda niecodzienna.
    A może nikt nie będzie zainteresowany i pojadę sam; mimo wszystko nie szkodzi zapytać.

    (na filmiku poniżej pod koniec jest ten odcinek z top gear)
    http://vimeo.com/8010978
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	800px-Trasa_Transfogarska.jpg
Wyświetleń:	694
Rozmiar:	161.4 KB
ID:	128373  

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    a jak pytałem i szukałem jeszcze jakiejś ekipy na urlop w Bułgarii z opcją przejazdu tą trasą to cisza była ...








  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Shorty10
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 1.8 1998r. Sedan
    Postów
    555

    Domyślnie

    ja to na forum jestem od niedawna więc nie słyszałem. Też nie robię sobie nadziei, że tłumy będą bo a to praca a to już zaplanowane wakacje itp. Mimo to liczę na chociaż 1 może 2 osoby. Super by było.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Kolega był już kiedyś w Rumunii...? Jakiś plan poza całkowitym spontanem jest?

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Shorty10
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 1.8 1998r. Sedan
    Postów
    555

    Domyślnie

    W Rumunii jeszcze nie, ale na podobnej wycieczce samochodowej byłem. Super przygoda i wspomnienia na całe życie. Nie wiem czy pisałem, oglądając top gear wpadłem na pomysł. Wydaje mi się, że może być fajnie.

  6. #6
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Na pewno bedzie
    Tylko rob miejsce kolegom na dwoch kolkach - oni tam moga sie lepiej pobawic








  7. #7
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Wiadomo, praca etc. poza tym moja Paskuda potrzebuje mechanika więc nie wiem jak by to było i z autem i z finansami po naprawie. Ale pomysł fajny. Gdyby udało mi się ze wszystkim wyrobić, to bym mógł się wybrać.

    Tylko: praca, praca, praca. Trza by jakiś urlop ogarnąć więc musiałbym z wyprzedzeniem jakimś sensownym znać dokładny termin. Mnie osobiście pasował by raczej lipiec, najlepiej w okolicach 10-tego (bo wtedy mam wypłatę ).

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Shorty10
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 1.8 1998r. Sedan
    Postów
    555

    Domyślnie

    Ja jestem otwarty na propozycję. Wstępnie planowałem właśnie końcówkę czerwca, ale druga połowa lipca też wchodzi w grę. Wiesz, można podyskutować o terminie, ja od niedawna pracy stałej nie mam więc z wolnym nie byłoby problemu.

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    pozwolicie ze Wam cos zaproponuje
    Droga Transfogarska bardzo fajna ale moze na poczatek cos blizej lecz nie mniej ciekawa Droga Alpejska
    Grossglockner Hochalpenstrasse

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar wojtekf
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 2.2 JTS (była)
    Postów
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Napisał umiar Zobacz post
    pozwolicie ze Wam cos zaproponuje
    Droga Transfogarska bardzo fajna ale moze na poczatek cos blizej lecz nie mniej ciekawa Droga Alpejska
    Grossglockner Hochalpenstrasse
    Hoho. Chyba zmodyfikuję tegoroczną trasę, bo i tak mieliśmy śmignąć przez Salzburg...

Podobne wątki

  1. Wycieczka do Przemyśla
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 23:52
  2. Wycieczka po browarze w tychach
    Utworzone przez Piotras w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 21:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory