Strona 11 z 38 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 377

Temat: [Temat organizacyjny] Może jakiś zlocik na wiosnę?

  1. #101
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    tuti czemu nie całkiem dobry pomysł z tym spocikiem regionalnym... :wink:
    AlfaSound_mania nie rozumiem zbytnio twegopytania ''jak to tżeba zorganizować''
    pytasz sie bo nie wiesz masz robić i i co działać ? czy co? dowiedz się o ten plac... no ale ty mówisz ż e tam nie ma asfaltu no to lipa mała ...

    pozdrawiam

  2. #102
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    No to chyba normalne ze plaze nie sa wyasfaltowane dokola jest lasek ten piaszczysty plac jest bardzo blisko jeziora wiec jesli bysmy zdeydowali sie na to to w gre w chodzi tylko meeting niestety tam nei zorganizujemy nic powaznego ale osobiscie mysle ze na poczatek to starczy zeby sie sprawdzic ile osob przyjedzie czy sa zdecydowani a po tym mozemy juz działać na powaznie....

  3. #103
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Tylko zeby bylo gdzie nasze Belle postawić. Kawalek asfaltu moze sie tam gdzies znajdzie...osoby z rejonu powinny sprawdzic czy sa odpowiednie warunki do.....zabaw

  4. #104
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    a jakiegos toru nie ma w okolicy?
    przejechalbym sie kiedys na torze, poscigal czy cos

  5. #105
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    Ej no macie mnie za jakiegoś głupka jeśli by był tor albo odcinek inny do ścigania to bym nie napisał ze nie ma asfaltu.Po za tym jeśli chcemy organizować zloty coś w podobie do zlotów BMw , który notabene wczoraj sie odbył to musimy miec swoj jakis fanklub założony bo chyba nie myślicie że jedna osoba zorganizuje to ot tak spójrzmy prawdzie w oczy.

    [ Dodano: 2006-04-30, 11:40 ]
    Ja gdy pisałem w zamierzeniu miałem sam meeting bo niestety nie moge sam podjac sie organizacji szukania parkingu w miescie pojscia do urzędy miasta uzyskanie zgody i terminu i takie tam inne zwiazane z tym bzdety...bo tu kazdy pisze ze wszytsko fajnie ale jak dojdzie co do czego okaze sie ze przyjedzie 10 samochodow.Więc na poczatek nproponuje odbyc takie swpotkanie organizacyjne ,sprawdzimy się , okaże się czy ludzie z forum są słowni i przyjadą i tam na miejscu możemy uzgodnić co dalej....

  6. #106
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Ok no problem... JA popieram pomysl. Na poczatek jednodziowy zlocik....jakis grill rozstawimy.....integracja przy kielbasce

  7. #107
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    co do wydatków to każdy je ma ... ja w lipcu musze oc zapłacic i przegląd zrobić ... kibel totalny. a więc musze powoli odkładać kasiore na te wydatki. dla mnie najlepszym terminem był by hyba sierpień aż dopiero :|
    bo jednaj prawie kawałka musze wywalić w lipcu.
    panowie a czemu nikt niechce sie pisać na PIŁE??? przeciez to jest całkiem dobry pomysł i niejest to daleko bo wsumie kazdy ma kawałek drogi do przebycia ... a i można si dobrze pobawić poscigać posprawdzać swoje umiejetności ... :!: :?: :mrgreen:

    no to więc jak to widzicie???
    czy moze wszyscy są za wocławkiem?
    a może niech najlepiej któryś z modów zrobi ankiete , i się wtedy zobaczy kto jest za czym.
    pozdrawiam

  8. #108
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Hej.Dzisiaj jadąc w Łodzi zobaczyłem jak stała na skrzyżowaniu kolumna fiatów coupe, było ich około 20 jak nie więcej.Muszę powiedzieć,że wyglądało to super-robi ogromne wrażenie.Oczywiście przejeżdzając obok zatrąbiłem kilka razy a oni pomachali.Myślę,że my też wkrótce się gdzieś zlecimy.Pozdrawiam.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  9. #109
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    a mowil ktos o oficjalnym zlocie takim z prawdziwego zdarzenia? ja mialem na mysli zlot taki, ze sie spotkamy przy piwie poogladamy autka itp.
    a ten brak asfaltu to chyba zbyt doslownie odebralem, bo myslalem ze nad jeziorkiem nie ma asfaltu

    na to ze przyjedzie 50-100 alf raczej nei ma co liczyc, samych osob ktore odpowiedzialy w tym temacie bedzie z 20-30 i gdzies polowa albo 1/3 z tych osob sie pojawi jak rozreklamujemy nasze spotkanie na innych forach to moze sie uzbiera 30 aut i mysle ze to bedzie sukces ale zobaczymy jak to bedzie.

    a co do pily to ja nie wiem spotkanie z VW Mania i BMW Tuning mi sie za bardoz nie podoba

  10. #110
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    w sumie te dwa trzy dni az tak nas nie zrujnuja najdrozsza bedzie podroz ja zabieram rodzinke /moze nawet kobite/ pewnie ze wolalbym sie gdzies poscigac i poszalec ale i na piwo sie tez wybiore.jezeli chcecie pod namiotem natura itp ta ja mam 13ar.dzialke :mrgreen:

Podobne wątki

  1. Alfaholicy!!! a może by tak jakiś zlocik na dolnym śląsku????
    Utworzone przez kamko25 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 06-06-2014, 19:19
  2. Zbliża sie luty, może jakiś zlocik ??
    Utworzone przez Silver156 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2008, 12:14
  3. Wrocław jakiś zlocik ?
    Utworzone przez alanwroc w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 20:04
  4. [Temat organizacyjny] Jest może ktoś z okolic Dąbrowy górnic
    Utworzone przez coachu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-04-2007, 17:12
  5. [Temat organizacyjny] Może lokale spotkanie w Lublinie??
    Utworzone przez Stefan116 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-07-2006, 17:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory