Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 284

Temat: Italian Track Day '17 - dyskusja

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    5. kornat
    6. Lukas Garage
    7. Fresher
    8. Skłodi
    9. kylo1986
    10. culmen
    11. bajtek5
    12. kasztelan

    Proponuję przeliczyć wg papierów stosunek moc/masa, przyjąć jakąś wartość środkową i wg niej doliczać/odliczać punkty, podobnie jak w skokach narciarskich za wiater czy belkę
    Co do zasadności podziału grup myślę że podział na moc daje choć cień nadziei świeżakom że coś się wygra, w tej standardowej opcji medale i puchary można rozdać wg gotowej listy chętnych...

    Martwi mnie tylko termin, od 15-go we wtorek? IMO zdecydowanie lepiej zrobić to weekend wcześniej jako zlot 4-dniowy. Zeszłoroczny zlot pokazał że to jednak nie długość ma znaczenie... Dla mnie osobiście był najgorszym na jakim byłem bo był taki, hmmm... rozpieprzony. Zamiast wszyscy zjechać się razem i pobawić nawet tylko te 2-3 dni to skończyło się na tym że ludzie się mijali...

  2. #22
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    5. kornat
    6. Lukas Garage
    7. Fresher
    8. Skłodi
    9. kylo1986
    10. culmen
    11. bajtek5
    12. kasztelan
    13. 75andrew155

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ad2 - jest pojemność - jest klasa. A jak to amatorska zabawa i podważamy sens współzawodnictwa to klasy i pomiary czasu są zbędne zupełnie. Albo - albo.
    Po prostu wiem, ze beda na imprezie tacy jak m.in. mój tata - 500koni i strach przed pociśnięciem. I nie widze sensu zeby zgrywac tu chojraka, wyścigowca-wyjadacza, bo obstawiam że nie taki jest cel tej imprezy, tylko miła odskocznia od ciągłych pikników na ośrodku. Trzeba znalezc kompromis a nie nałożyć klapy na oczy pt. '156 cup', bo groteskowo wygląda spinanie pośladów w kombinezonie z homologacją, hansie, pośród tłumu ludzi w t-shirtach i krótkich spodenkach.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    O przeliczniku moc/masa chyba w tamtym roku wspominałem i cóż.
    Tak jak przed rokiem powtórzę że to było by najbardziej sprawiedliwe, ale i te zeszłoroczne klasy nie były jakieś wybitnie niesprawiedliwe. No chyba że ktoś jechał dla jakiegoś bona rabatowego i korby z tłokiem na drewienku
    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Trzeba znalezc kompromis a nie nałożyć klapy na oczy pt. '156 cup', bo groteskowo wygląda spinanie pośladów w kombinezonie z homologacją, hansie, pośród tłumu ludzi w t-shirtach i krótkich spodenkach.
    Się z tobą zgadzam i pewnie Andrzej też, bo ma tylko kask skuterowy z pośród gratów jakie wymieniłeś (chyba), bo w Cupie trzeba z powodu rurek, ja kask kupiłem bo mnie Teddy zmusił
    Aczkolwiek widywało się takich rasowych tu i tam. Chmmm i chyba na Kielcach ktoś był w kombinezonie
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 10-01-2017 o 20:13

  5. #25
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Po prostu wiem, ze beda na imprezie tacy jak m.in. mój tata - 500koni i strach przed pociśnięciem. I nie widze sensu zeby zgrywac tu chojraka, wyścigowca-wyjadacza, bo obstawiam że nie taki jest cel tej imprezy, tylko miła odskocznia od ciągłych pikników na ośrodku. Trzeba znalezc kompromis a nie nałożyć klapy na oczy pt. '156 cup', bo groteskowo wygląda spinanie pośladów w kombinezonie z homologacją, hansie, pośród tłumu ludzi w t-shirtach i krótkich spodenkach.
    Co za pierdoły opowiadasz, akurat mi to byłoby w sam raz - mam klase do 150 koni prawda?
    I czy widzisz mnie na liście oskarżając że coś "pod siebie" chcę narzucać ?

    Groteskowe, to jest wpisywanie się wszędzie i "nie wyrabianie" notoryczne bo cośtam cośtam ciągle.

    (z wyposażenia żeby kpić z kasku i innego bezpieczeństwa, to trzeba niespełna rozmu być wiesz, z w/w niestety jeszcze większości nie mam , poza wspomnianym przez Kylo kaskiem. A groteskowe to są krótkie spodnie z krokiem w kolanach i kaptur zamiast kasku na torze akurat, a nie hans i kombinezony bo to akurat jest uzasadnione, kilka palących się wozów widziałem mimo znikomego "wyjadactwa", węc może nie kpij z tych spraw bo nie ma z czego akurat).

    O zasadach nie pisze dla siebie tego, tylko aby od początków wprowadzać zasady jak należy i jakie są powszechnie przyjęte nie bez powodu.
    Dla mnie to mogą być i klasy uzależnione od koloru tapicerki. Mi to już zwisa, naprawdę.

  6. #26
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Jak to zwykle bywa zaraz się zacznie: profesionaliści na torze

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Co za pierdoły opowiadasz, akurat mi to byłoby w sam raz - mam klase do 150 koni prawda?
    W takim razie PO CO? Skoro i tak 80% (jeśli nie więcej) samochodów będzie w pełni seryjnych? I dla tej resztki mają być klasy pojemnościowe, żeby na starcie mieli fory? Nie twierdzę, że sukces polega na tym, żeby mieć najwięcej mocy pod nogą. Może lepiej zrobić klasę, np. 'sport' (na zasadach open - co komu w duszy zagra) - dla wszystkich głodnych startów na slickach i z przelotowym wydechem, zamiast kombinować? Zresztą, nie widzę problemu żeby wpaść z 2.0 do klasy mocowej 200KM+ na specjalne życzenie klienta.

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Groteskowe, to jest wpisywanie się wszędzie i "nie wyrabianie" notoryczne bo cośtam cośtam ciągle.
    :-)))))))))))))))))))))))))))))

    Przypomnij sobie, jak groteskowo wyglądało Twoje życie, gdy budowałeś dom, gdy w trakcie budowy urodził Ci się pierwszy syn, gdy mieszkałeś w trzech różnych miejscach w tym samym czasie.

    Do reszty już się odniosłem i nie porównywałbym amatorskiej imprezy o złote kalesony z chociażby głupim classicauto. Mało Ci wrażeń - rób licencję i startuj w GSMP, WSMP czy chociażby PP, a nie na siłę wszędzie szukasz dziury. Z mojej strony EOT.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  8. #28
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Ileż razy mam powtarzać że nie o mnie chodzi.
    Najwyraźniej faktycznie utopią jest aby zloty i trackday'e Sportowych Alf Romeo były choć w ułamku celujące w imprezy 'fryzjerskich' MX-5ek.
    A co do groteskowości - nie zajmowałem się wówczas pierdołami, i nie deklarowałem czegoś niespełnialnego.

  9. #29
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    rozmowa o klasach etc. będzie jak będę wiedział kto startuje . Na tą chwile kompletnie bez celowa rozmowa.

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    5. kornat
    6. Lukas Garage
    7. Fresher
    8. Skłodi
    9. kylo1986
    10. culmen
    11. bajtek5
    12. kasztelan
    13. 75andrew155
    14. maryszkens

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post

    Martwi mnie tylko termin, od 15-go we wtorek? IMO zdecydowanie lepiej zrobić to weekend wcześniej jako zlot 4-dniowy. Zeszłoroczny zlot pokazał że to jednak nie długość ma znaczenie... Dla mnie osobiście był najgorszym na jakim byłem bo był taki, hmmm... rozpieprzony. Zamiast wszyscy zjechać się razem i pobawić nawet tylko te 2-3 dni to skończyło się na tym że ludzie się mijali...
    Popieram w 100%- 17-20 sierpień by był idelnym terminem.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Dobry bo Włoski - Italian Track Day 2016
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 275
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory