Strona 1 z 29 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 284

Temat: Italian Track Day '17 - dyskusja

  1. #1
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie Italian Track Day '17 - dyskusja

    Muszę potwierdzić termin tego rocznego ITD który tym razem odbędzie się w trakcie zlotu ogólnopolskiego.

    Niestety termin sobotni/niedzielny jest zajęty i pozostał nam piątek 18 sierpnia do dyspozycji.
    Oczywiście tor Kielce organizator jak zwykle nie zawodny SJS

    Co do kosztów to postaram się żeby nie było zmian w stosunku do poprzednich edycji ale to wszystko kwestia ilości chętnych itd itd itd. liczę na Was !!

    Proszę o dopisanie się do listy prawdziwie zainteresowanych uwagi dotyczące organizacji tego co chcielibyście etc. też są tu mile widziane.

    1.Teddy 84

    Edit
    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post

    Rozumiem, że TrackDay na podobnych zasadach jak w zeszłym roku? Bardzo żałowałem, że się nie wybrałem, w tym roku nie odpuszczę.
    Odnośnie zlotu, chodzi o Ogólnopolski Zlot Alfaholików, czy coś ogólnowłoskiego? Na ile dni jest planowany?
    Tak TD na zasadach takich samych i chodzi o Zlot Alfa(ko)holicków który się odbędzie w termini 15-20 sierpnia (szczegóły za jakiś moment dajcie się nam rozkręcić po świetach i sylwestrze )
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 10-01-2017 o 12:07

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    1.Teddy 84
    2. bimsky
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    1.Teddy 84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    Rozumiem, że TrackDay na podobnych zasadach jak w zeszłym roku? Bardzo żałowałem, że się nie wybrałem, w tym roku nie odpuszczę.
    Odnośnie zlotu, chodzi o Ogólnopolski Zlot Alfaholików, czy coś ogólnowłoskiego? Na ile dni jest planowany?

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  5. #5
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    1.Teddy 84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    Rozumiem, że TrackDay na podobnych zasadach jak w zeszłym roku? Bardzo żałowałem, że się nie wybrałem, w tym roku nie odpuszczę.
    Odnośnie zlotu, chodzi o Ogólnopolski Zlot Alfaholików, czy coś ogólnowłoskiego? Na ile dni jest planowany?
    Odpowiedziałem na górze żeby nic nie ginęło zakładam duże zainteresowanie

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kornat
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Płońsk
    Auto
    VOLVO V70 2.3T, Punto 1.9 16vT Q2
    Postów
    40

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    5. kornat

  7. #7
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    1. Teddy84
    2. bimsky
    3. SliwusBuu
    4. wheelerwasp02
    5. kornat
    6. Lukas Garage
    7. Fresher

  8. #8
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Co do zasad to może jakieś wnioski i dyskusje ?
    Z mojej strony propozycje :
    - podział pierwszej połowy na 2 grpy : szkolących się pod okiem instruktorów oraz drugą - trenującą czasówki na części toru to uważam jest zasadne, bo trochę osób już jeździ i może chciałoby jako faktycznie trackday, a nie szkolenie potraktować wyjazd
    - klasy - klasy z podziałem na moc ? dla mnie ok bo się mieszczę w 150KM, ale czy to dobry kierunek to mam wątpliwości, myślę że bardziej czysta jest klasyfikacja ze wzgl na pojemność + turbo i ośka/4-koła napęd. Nie bez powodu powszechnie stosowana przecież. Co kto wyciągnie ze swojej pojemności - jego zysk.
    - co do terminu to na cały rok już nie ma soboty niedzieli ? może inne tory ? Boże Ciało na Kielcach przez ost dwa lata było taką zapchajdzurą , wtedy też nie ma terminu ? - czwartek, ale wolny przez święto. Wiem że rezerwował ten termin organizator supeOSów nick 'pancin' , fajnie te tracday;e świąteczne (Boże ACiało, Trzech Króli) organizował, więcej by zyskał z Itialan'owców niż z otwartego trenigu. Otwierał las , ma fotokomórki, ludzi , doświadczenie itp.
    Aha - no i co do klas - jednak Italian to Italian - nie-makarońskie wozy chyba w oddzielnej klasyfikacji powinny być.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 10-01-2017 o 12:25

  9. #9
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Co do zasad to może jakieś wnioski i dyskusje ?
    Z mojej strony propozycje :
    - podział pierwszej połowy na 2 grpy : szkolących się pod okiem instruktorów oraz drugą - trenującą czasówki na części toru to uważam jest zasadne, bo trochę osób już jeździ i może chciałoby jako faktycznie trackday, a nie szkolenie potraktować wyjazd
    - klasy - klasy z podziałem na moc ? dla mnie ok bo się mieszczę w 150KM, ale czy to dobry kierunek to mam wątpliwości, myślę że bardziej czysta jest klasyfikacja ze wzgl na pojemność + turbo i ośka/4-koła napęd. Nie bez powodu powszechnie stosowana przecież. Co kto wyciągnie ze swojej pojemności - jego zysk.
    - co do terminu to na cały rok już nie ma soboty niedzieli ? może inne tory ? Boże Ciało na Kielcach przez ost dwa lata było taką zapchajdzurą , wtedy też nie - czwartek, ale wolny przez święto.
    To nie problem ze na cały rok tylko ma być w trakcie zlotu AH który od lat odbywa się w jednym terminie wokół 15 sierpnia z racji ze tym razem wypada to wtorek to 15 sierpnia jest początkiem tego zlotu.

    Co do podziału na klasy etc. to ja się z chęcią dostosuje ale trzeba brać pod uwagę kto się zgłosi i dopiero wtedy dzielić więc poczekajmy z tym.
    Termin w tej chwili jest nie przesuwalny i przy zapisywaniu proszę brać pod uwagę że to piątek.
    Co do tego czy ktoś się chce szkolić czy nie ok to do ogarnięcia ale składka pozostanie nie zmienna - chyba że ktoś chce jechać tylko część szkoleniową i dogada się z tym kto chce jechać tylko po nagrody (standardowo uścisk ręki 5 sekundowa pochwała wzrokowa i puchar ze starych tłoków).

    Tak zupełnie poza konkursem powiem, staram się ułożyć z innym OTDJem w sprawie Italian Track Day i myślę że będą inne edycje w tym roku ale w formie czystego ścigania się na czas bez szkolenia ale chwilowo za wcześnie coś więcej pisać.
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 10-01-2017 o 12:30

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Tak zupełnie poza konkursem powiem, staram się ułożyć z innym OTDJem w sprawie Italian Track Day i myślę że będą inne edycje w tym roku ale w formie czystego ścigania się na czas bez szkolenia ale chwilowo za wcześnie coś więcej pisać.
    Wynajem Toru Łódź na 4 godziny to koszt 5000zł netto z tego co się orientowałem. Nie wiem jak z kosztami za cały dzień. Byłem na jednym TD u nich w zeszły piątek i organizacyjnie nie było się za bardzo do czego przyczepić.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Dobry bo Włoski - Italian Track Day 2016
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 275
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory