Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 158

Temat: Zlot'17 - dyskusja

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Rajd myślę, że najlepiej byłoby zorganizować w czwartek, kiedy już będziemy w miarę zintegrowani, ale koniecznie przed Track Day'em, bo tam na pewno pojawią się jakieś uszkodzenia.

  2. #12
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    Rajd myślę, że najlepiej byłoby zorganizować w czwartek, kiedy już będziemy w miarę zintegrowani, ale koniecznie przed Track Day'em, bo tam na pewno pojawią się jakieś uszkodzenia.
    Tak wstępnie zapisałem negocjuje

    Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

  3. #13

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    KOMUNIKACJA !!!
    Ludzie, mamy XXI wiek, każdy ma srajsunga, srajfona czy inne cudo które obsługuje magiczną aplikację WhatsApp. Wystarczy żeby organizator ogarnął numery telefonów uczestników a ci zainstalowali apkę i pozamiatane, każdą zmianę od razu wszyscy znają !!! Po zlocie usuwamy grupę i z głowy.

    Atrakcje
    Fajnie jak coś się dzieje ale organizowanie dnia od rana do wieczora nie wszystkim pasuje ale też inni mogą tego chcieć więc tu myślę że opcja od godziny X do Y jak np. podał Maryszkens jest całkiem ciekawym rozwiązaniem, znaleźć jakiś złoty środek, no i ciekawe atrakcje, jak coś mi wpadnie do głowy dam znać. IMO rajd turystyczny to obowiązkowy punkt programu, śmiem twierdzić że ciekawszy niż tor.

    Termin
    Cóż, kiedyś 3-4 dni w zupełności wystarczały, rozumiem że nie negocjowalne już ale na przyszłość szedłbym w tym kierunku, trochę osób odpuszcza bo woli inną formę urlopu, tym bardziej jeśli w tym przypadku istnieje tylko opcja całości.

  5. #15
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    tym bardziej jeśli w tym przypadku istnieje tylko opcja całości.
    Opcje juz były i się zupełnie nie sprawdziły, termin jest w porządku ze względu na wyznaczoną datę toru i nic tu zrobić sie nie da

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    IMO rajd turystyczny to obowiązkowy punkt programu, śmiem twierdzić że ciekawszy niż tor.
    Nie dla wszystkich, dla mnie bardziej ciekawszy jest tor

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar mgrMafia
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Legnica, DE-Kevelaer
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 2010r.
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Spraw jest dużo do dyskusji np. Imprezy towarzyszące ich daty i formuła. Jakieś uwagi dotyczace wyżywienia?? Rozdział kwater?? Wymagania co do pokoi?? Godziny rozpoczecia zakonczenia zlotu, imprez?? skoro mamy terminy to jak widzicie imprezy integracyjne ?? Czy chcecie mieć całe dnie po planowane godzina po godzinie czy jednak to dla części z was to też urlop i chcecie żeby było luźniej. ?? Mi sporo takich pytań się kołacze po głowie a jest szansa jeszcze trochę nawymyslac i zmienić co nieco formule i odejść od dotychczasowych praktyki zlotowej.
    Cytat Napisał maryszkens Zobacz post
    Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził A taka dyskusja to początek ładnej gównoburzy
    Ale żeby tak bezproduktywnie nie nabijać postów
    Więc tak, co do wyżywienia ja preferuje piwo Prażubr więc miło gdyby na imprezie było dostepne bądź ewentualnie pobliskie sklepy były w niego zaopatrzone, co do pokoi to chciałbym na pierwszym piętrze z balkonem i widokiem na jezioro, pokoje najlepiej jakby były pomalowane w łagodne barwy, np zielony. myślę że organizatorzy podołają wyzwaniu

    dobra a teraz tak na poważnie.:

    ORGANIZACJA
    co do komunikacji to tak jak kasztelan napisał:

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    KOMUNIKACJA !!!
    Ludzie, mamy XXI wiek, każdy ma srajsunga, srajfona czy inne cudo które obsługuje magiczną aplikację WhatsApp. Wystarczy żeby organizator ogarnął numery telefonów uczestników a ci zainstalowali apkę i pozamiatane, każdą zmianę od razu wszyscy znają !!! Po zlocie usuwamy grupę i z głowy.
    WhatsApp idealny sposób na komunikację organizacyjną dla osób biorących w tym udział. w razie zmian organizacyjnych wszyscy zostaną poinformowani natychmiastowo.
    Jak dla mnie to powinien być wymóg uczestnictwa w zlocie, tak samo i ramki klubowe

    ATRAKCJE
    Nie wiem czy to można zaliczyć do atrakcji ale...czy podczas zlotu będzie można kupić jakieś przedmioty ze sklepu Alfacholików? jakieś ubrania, naklejki itp? nie wiem jak było na poprzednim zlocie ale fajnie gdyby była taka możliwość

    Rajd turystyczny obowiązkowo

    Tor, czy jest jakiś dostepny w tym rejonie? jeśli tak to jaki, dobrze gdyby się wypowiedziały osoby z tamtego rejonu co do wyboru toru/cen itp.
    Ja na torze nie będę uczestniczył bo to tylko biedne mJTD, więc moje miejsce plasuje się za barierką

    HARMONOGRAM
    Dla mnie nie ma znaczenia co będzie w sobotę czy czwartek itp.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Może w ramach dodatkowo płatnej atrakcji grupowy wypad na gokarty? Z Sielpii do Kielc jest jakieś 40km, a myślę, że jakiś tor powinien się tam znaleźć.


    Cytat Napisał mgrMafia Zobacz post
    Tor, czy jest jakiś dostepny w tym rejonie? jeśli tak to jaki, dobrze gdyby się wypowiedziały osoby z tamtego rejonu co do wyboru toru/cen itp.
    Ja na torze nie będę uczestniczył bo to tylko biedne mJTD, więc moje miejsce plasuje się za barierką
    Niedaleko jest Tor Kielce i jest osobny temat poświęcony Track Day'owi, który odbędzie się podczas zlotu. "Biedne JTDm" też potrafi namieszać, tym bardziej, że pewnie będzie podział na klasy, a i tak większość naszych alf to diesele. Na Torze Kielce byłem do tej pory 2 razy na szkoleniach SJS i zdecydowanie polecam.

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar 5t4w3k
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    AR 156 2.5 V6 2002r. AR 156 3.2 V6 GTA SW 2002r.
    Postów
    189

    Domyślnie

    Witam.
    Extra sprawa w sierpniu organizować zloty bo i pogoda lepsza. Rajd (stanowczo organizowany przed wyjazdem na tor ) oraz track day z grupa szkoły Subaru jest dobra opcja (ze względu na pierwsza wizytę na torze). Niektórzy myślą o kartingu jako atrakcji i wiem ze kiedyś były całkiem fajne gokarty właśnie na torze w Kielcach. Jeżeli chodzi o tor F1 Gokart jednak trzeba zamawiać cały bo nie jest za długi a dość kręty dla większej ilości osób będzie problemem. Po za tym myślę że w opcje wchodzi jakieś grilowanie lub ognisko, kiełbaski, karkoweczki jednym słowem mięsko i pifko. I moje pytanie kiedy można spodziewać się pewniejszych terminów ze względu na urlop, który jednak trzeba ogarnąć trochę wcześniej ??? Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać wyjazdu ;D

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    Czytanie nie boli 15-20 sierpień.

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar 5t4w3k
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    AR 156 2.5 V6 2002r. AR 156 3.2 V6 GTA SW 2002r.
    Postów
    189

    Domyślnie

    Czyli to jest ostateczny termin

    Samsung Galaxy S7

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Zlot Alfaholicy 2016 - dyskusja
    Utworzone przez konrad53 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 00:15
  2. I Zlot Podkarpackich Alfaholików 2015 - Dyskusja
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 10:10
  3. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 12:41
  4. [Zapowiedź] Zlot Ogólnopolski 2014 - luźna dyskusja nt zlotu (tylko tu)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 702
    Ostatni post / autor: 02-10-2014, 17:27
  5. [Temat organizacyjny] Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - dyskusja
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 606
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 07:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory