Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 158

Temat: Zlot'17 - dyskusja

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Cytat Napisał maryszkens Zobacz post
    Bo ITD nie kojarzy mi się ze zlotem- dla mnie to całkiem osobna impreza(nie miałem okazji być, zdaję się na relacje na FB).
    Napisałem że rajd turystyczny jak najbardziej, jakaś objazdówka po okolicy aby zaprezentować swoje auta szerszej publiczności.

    Uściślając- ITD- oferta dla ludzi którzy wiedzą czego się spodziewać, są przygotowani na tor(psychicznie/fizycznie/autem). Tor na zlocie- impreza dla każdego, dla tych co chcą sobie tylko spróbować, nie koniecznie jeździć przez te kilka okrążeń/prób. ITD-rywalizacja>Fun. Tor na zlocie Fun>rywalizacja. Tak mi się w głowie ułożyło
    Byłem dopiero na 1 zlocie ogólnopolskim, więc nie mam za dużego doświadczenia, ale jak dla mnie tor jest najfajniejszą i najbardziej kuszącą częścią zlotu.
    Rajd turystyczny też świetna sprawa, ale to jednak inne emocje. Zresztą też będzie.

    Nie wiem czemu wśród wielu ludzi panuje jakiś strach przed wjazdem swoim cywilnym samochodem na tor. Z reguły wszystkie te obawy znikają po pierwszej takiej wizycie. Tam samochodom naprawdę nic złego się nie dzieje jeśli sami tego nie sprowokujemy. A jak ma się choć trochę oleju w głowie, to naprawdę jest bezpiecznie. O wiele bezpieczniej niż wygłupiając się na parkingu. Dodatkowo ITD będzie organizowany przez SJS, więc pewnie przed jazdą na czas będzie jakieś szkolenie. Osobiście byłem u nich na 2 i goście naprawdę potrafią łopatologicznie tłumaczyć i nie trzeba być Kubicą, ani jechać Lancerem Evo. Nie ma się co oszukiwać, że przez parę godzin staniemy się zaawansowanymi kierowcami sportowymi, ale przynajmniej będziemy wiedzieli jakich błędów w swojej jeździe unikać.
    Czy więcej jest rywalizacji, czy zabawy... Zawsze jak jest pomiar czasu, to jest rywalizacja i tu nie ma znaczenia, czy jesteśmy na zlocie, czy typowym TrackDay'u. Ale przecież z tej rywalizacji można czerpać od groma zabawy.

  2. #42
    Użytkownik Znawca Avatar maryszkens
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Będzin/Dąbrowa Górnicza
    Auto
    155 1.8 16v FL// BMW 1
    Postów
    1,172

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Byłem na paru zlotach i niestety nie może być tak jak piszesz. Właśnie w takich kwestiach nie może być nawet cienia demokracji.
    Zaharowywujesz się, poświęcasz czas (społecznie) a komentarze zawsze takie same. To źle, to inaczej, termin nie pasuje.
    Potem najwięksi malkontenci i tak się nie zjawiają choć wszystko na tacy.
    Bądź twardy, chwała za chęci (ja nigdy bym się nie porwał na organizacje) kto ma przyjechać-przyjedzie i będzie zadowolony.

    Ciekawe że jak na mecz się jedzie czy koncert to nikt nie marudzi żeby na środę przełożyć bo wtedy ma wolne.
    Powinieneś ogłosić co trzeba, wyjaśnić co trzeba, czekać na zgłoszenia i luz.
    Radykalnie ale takie moje zdanie.
    I ten topic na forum jest niezasadny- mamy termin, długość, atrakcje, tor- wszystko rozpisane, dograne, tylko się zapisywać.
    Jak dla mnie to możecie to zamknąć/wymoderować- i odpowiadać tylko na pytania tematyczne- bez koncertu życzeń czy gorzkich żali jak w moim przypadku

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Zawsze można założyć temat i ogarnąć ekipę i kwatery na pasujący termin, w tym roku raczej też nie nastawiam się na cały zlot ale chętnie bym się 1. napił piwa, 2. pojechał w turystyku i 3. polatał po torze, stąd mi wystarczą 2 nocki, czw-sb.
    Analizując jednak cały termin to przyznam rację Teddy'emu, nawet jeśli wytniemy wszystko oprócz RT i ITD mamy wt-wieczorek zapoznawczy, sr-odpoczynek po wieczorku, czw-RT, pt-ITD, sb-wyjazd, ewentualnie bez soboty dla osób które mają blisko i zwiną się po ITD.

  4. #44
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Tanio - źle, drogo źle , za krótko źle, za długo źle kolor trawy nie taki a woda za wodnista .
    Jak komuś źle i za długo i za drogo to napisałem jakie jest wyjście. Zaplanować sobie noclegi samemu i wykupić tylko to co się komu podoba.

    To jak długo trwa zlot to zawsze kompromis - nie da się zawsze trafić w termin czy pogodę i tak żeby wszystkim firmom pasowało - przypominam że TD czy rajd turystyczny pod zlecamy(i proszę nie dyskutowąć z zasadnością tego bo to nie jest zabawa a poważna sprawa i odpowiedzialność) . Trzeba wypracować złoty środek. A dwa polecam spróbować zarezerwować 100 miejsc na 2 noclegi w szczycie sezonu a potem wrócić i opowiedzieć jak było.
    Teddy, to odwieczny problem
    Rób swoje i nie przejmuj się wymaganiami osób, które często po prostu nie przyjadą, ale lubią nabić piany
    Tak jest co roku
    Postaram się zrobić wszystko, żeby zobaczyć te stare mordy
    Pozdro Kamil

  5. #45
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar olex975
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Góra Siewierska
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio MY2022 2.0 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Dla mnie super, jak wszystko wypali będziemy bardzo zadowoleni z rodziną.

  6. #46
    Użytkownik Świeżak Avatar elelmo
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łochów
    Auto
    AR 159SW 210KM+virus
    Postów
    153

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolony, że w tym roku też będzie zlot. Myślałem, że w tym roku nikt się nie podejmie organizacji. Pewnie pojawię się z rodziną alfoholików, negocjacje trwają

  7. #47
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Mhaler172
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Radomsko
    Auto
    ALFA ROMEO 156 LIFT 2,4 jtd 150 KM
    Postów
    1

    Domyślnie

    Podana cena 480 to od osoby czy pary dzieci do 5 lat jak mają liczone jestem nowy więc z chęcią bym się zapisał nie brałem nigdy udziału w takiej imprezie jak mam blisko to czemu by nie skorzystac interesuje mnie też jeżeli miał bym nocleg to ile by mnie kosztowało branie udział w zorganizowanych imprezach grill itp

  8. #48
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    AR 156 1.9 jtdm
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mhaler172 Zobacz post
    Podana cena 480 to od osoby czy pary dzieci do 5 lat jak mają liczone jestem nowy więc z chęcią bym się zapisał nie brałem nigdy udziału w takiej imprezie jak mam blisko to czemu by nie skorzystac interesuje mnie też jeżeli miał bym nocleg to ile by mnie kosztowało branie udział w zorganizowanych imprezach grill itp
    480 zł to cena od osoby
    Dzieci do lat 3 - gratis
    Dzieci 3-10 lat - 320 zł


  9. #49
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mhaler172 Zobacz post
    Podana cena 480 to od osoby czy pary dzieci do 5 lat jak mają liczone jestem nowy więc z chęcią bym się zapisał nie brałem nigdy udziału w takiej imprezie jak mam blisko to czemu by nie skorzystac interesuje mnie też jeżeli miał bym nocleg to ile by mnie kosztowało branie udział w zorganizowanych imprezach grill itp
    Wszystko masz napisane
    http://www.forum.alfaholicy.org/zlot...ia_wielka.html

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  10. #50
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Napisał malin2k5 Zobacz post
    Postaram się zrobić wszystko, żeby zobaczyć te stare mordy
    Pozdro Kamil
    Ty się nie staraj Ty po prostu przyjedz
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Zlot Alfaholicy 2016 - dyskusja
    Utworzone przez konrad53 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 00:15
  2. I Zlot Podkarpackich Alfaholików 2015 - Dyskusja
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 10:10
  3. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 12:41
  4. [Zapowiedź] Zlot Ogólnopolski 2014 - luźna dyskusja nt zlotu (tylko tu)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 702
    Ostatni post / autor: 02-10-2014, 17:27
  5. [Temat organizacyjny] Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - dyskusja
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 606
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 07:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory