Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Temat: Track Day - Nowy Tor Pixers Ring

  1. #11
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Pewnie że tak! (odnośnie nowego) . Ale jak masz Vmax 80km/h i ciut inne rozpędzanie itd., to jednak entuzjazm do dalszych wyjazdów spada

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krasusek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 v6 '98
    Postów
    92

    Domyślnie

    W sumie fajnie byłoby się wybrać, sprawdzić siebie i samochód. A powiedzcie, przybliżony koszt, mniejszy niż za Kielce, to jaki? Bo nie wiem ile się płaci za Kielce I w sumie ciężko mi poweidzieć czy na pewno w drugiej części września będę mógł :/ Ale zainteresowany można powiedzieć jestem, może kolegę namówię też

  3. #13
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Koszt Kielc to zależy od organizatora, ale okolo 300 zl. Tylko tam nie ma regularnych trackdayow. We wrześniu będzie 4nano - poniżej 300zl. Regularnie sa w poniedziałki dość często TJS tez poniżej 300. Sjs szkolenia sa droższe ale to szkolenia. Trzeba śledzić co w trawie tfu asfalcie piszczy.
    Ale jedz na sjs najpierw , od tego zacznij. Ciut droższy ale warto, na ITD ci sami instruktorzy i elementy szkolenia.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 11-07-2017 o 01:57

  4. #14
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Koszt Kielc to zależy od organizatora, ale okolo 300 zl. Tylko tam nie ma regularnych trackdayow. We wrześniu będzie 4nano - poniżej 300zl. Regularnie sa w poniedziałki dość często TJS tez poniżej 300. Sjs szkolenia sa droższe ale to szkolenia. Trzeba śledzić co w trawie tfu asfalcie piszczy.
    Ale jedz na sjs najpierw , od tego zacznij. Ciut droższy ale warto, na ITD ci sami instruktorzy i elementy szkolenia.
    Koszt Kielc jest zależny od ilosći wozów bo jak widać ciężko idzie zebranie 50 osób ( a jak się już zbiorą to nie do konca oznacza ze wszyscy wpłaca) - nie kumam tego szczególnie że czytając tematy to co najmniej połowa z forumowiczów chciałaby gdzieś pojeździć przychodzi co do czego to chętnych brak. Mam nadzieje że wraz z nowymi modeli Alfy pojawią się nowi użytkownicy którzy jednak coś tam pojeździć będą chcieli.
    BTW. Tak poza tematem kolejnego TD to w tym roku SJS podbił cenę o prawie 2 tysiące i tylko chęci sponsorów do rzucenia grosza spowodowały że bez pełnej obsady budżet się dopiął a nawet i jakieś nagrody udało się zorganizować
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 11-07-2017 o 05:49

  5. #15
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Co Ty mówisz ? na ITD z wielkiego forum sportowej marki, gdzie ramki pod tablice migają co chwilę na ulicach, gdzie liczne rece-cary i inne groźne i zrobione i ciężko zebrać 50 szt sprawnych Alf Romeo ??? łał. A że zapytam - jakieś wsparcie ze strony FCA dla ITD jest ? w ogóle firmę - centralę na Polskę , czy może jakiegoś dealera choćby interesują takie aktywności ?

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    A czemu Ciebie Andrzej nie widać na liście zapisanych na ITD?

  7. #17
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A bo nie jadę, więc mnie nie ma - w zeszłym roku dostałem zakaz bo miałem niekoszerne opony, przez ten czas trochę różnych imprez poznałem i widzę po prostu, że to za dużo logistyki i zamieszania dla 5ciu kółek. A że można wybierać stosunek ilości jazdy do kosztów i zachodu, to co zrobić. Zresztą ja nie mam ramek nigdzie, więc się nie liczę.

  8. #18
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A bo nie jadę, więc mnie nie ma - w zeszłym roku dostałem zakaz bo miałem niekoszerne opony, przez ten czas trochę różnych imprez poznałem i widzę po prostu, że to za dużo logistyki i zamieszania dla 5ciu kółek. A że można wybierać stosunek ilości jazdy do kosztów i zachodu, to co zrobić. Zresztą ja nie mam ramek nigdzie, więc się nie liczę.
    I będzie mi tu teraz wypominał

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Co Ty mówisz ? na ITD z wielkiego forum sportowej marki, gdzie ramki pod tablice migają co chwilę na ulicach, gdzie liczne rece-cary i inne groźne i zrobione i ciężko zebrać 50 szt sprawnych Alf Romeo ??? łał. A że zapytam - jakieś wsparcie ze strony FCA dla ITD jest ? w ogóle firmę - centralę na Polskę , czy może jakiegoś dealera choćby interesują takie aktywności ?
    W tym roku zainteresowanie FCA Polska jest zerowe - kompletnie zarówno zlotem się nie zainteresowali ani ITD. Jedyny salon który wyraził zainteresowanie zrezygnował bo jest w likwidacji (Kielecki). Nieoficjalnie wiem że podobno nie ma targetu na forum . Żal trochę bo jakoś nowe giulietty i giulie się pojawiają i nie rozumiem tego stwierdzenia. Ale miłośc alfaholicków do Alfy jest większa niż Alfy do nich.
    O ile napianie się forumowe o to kto jak szybko jeździ i jak fajny wóz ma rozumiem - od tego są fora. Ale nie rozumiem deklaracji rozmów wpisywania się przysłowiowego zawracania tyłka a potem cisza.Chociaż w zeszłym roku było gorzej pod tym względem tegoroczna forma zapisów, przelew - lista wycięła część maruderów. Udało się w tym roku nie dopłacałam z własnej kieszeni co było w zeszłym roku podwójnie przykre bo nie dość ze frekwencja słaba, deszcz to jeszcze kac finansowy.
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 11-07-2017 o 11:33

  9. #19
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    W tym roku zainteresowanie FCA Polska jest zerowe - kompletnie zarówno zlotem się nie zainteresowali ani ITD. Jedyny salon który wyraził zainteresowanie zrezygnował bo jest w likwidacji (Kielecki). Nieoficjalnie wiem że podobno nie ma targetu na forum ...
    To są półgłówki jakieś, jakiego targetu, tak prymitywnie bezpośrednio sądzą że sprzedają tam gdzie się zareklamują ??? tumany. Przecież przez obecność na torach jest przekaz do widzów, czy pośrednio przez zdjęcia itd - krąży tu i tam scudetto przy innych okazjach , pozostaje w (pod)świadomości przekaz - jeżdżą znaczy nie tylko na lawetach. Przekaz, że nie tylko potrafią wyglądać. Że kierowcy potrafią ich rzekomo świetne (tylko jak to sprawdzić że takimi są) właściwości jezdne wykorzystać.
    Że nie są tylko dla pozoru. Tylko że taki proces musi trwać, a oni "nie target", mówią! oj ale sobie rzepkę skrobie to całe FCA... oby tak dalej, będziemy mieli bardzie jwartościowe bo nieistniejącej firmy wozy, zamiast tylko niepoważanych.

    Taka Toyota wspiera taką właśnie świadomość - ot choćby na Classicauto opłacajc dodatkową klasę, mają zawsze sporo wozów, stanowisko spore itd. Z organizatorem Classicauta rozmawiałem - wprost powiedział, że FCA nie było zainteresowane stworzeniem podobnej kategorii - pucharu fiata/lancii/alfy bo to dla nich było za drogo (!) w ramach już przecież rozgywanej imprezy. Ileż to by ich kosztowało? grosze jakieś. Zresztą nic nie zostało odkryte, Belfer też niedawno opisywał jak to musiał zabiegać o to i niemal prosić (!!!) zdaje się carserwis żeby wywiesili banner z reklamą Giulii gdzieś przy okazji GSMP . Debile i tyle. Miłość miłością, ale są granice, nie to nie, sobie ten "target" doskonale uszczuplają. Polmozbytowskie przyzwyczajenia, że się będą ich klienci prosić o auta, aha akurat

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    A czemu Ciebie Andrzej nie widać na liście zapisanych na ITD?
    Andrzej miał propozycje pojechać za mnie na ITD, ale dalej nosem kręci- z tym, że już jakoś mniej.
    I jak wypuszczali pucharówki na takich oponach, dodatkowo on zna obiekt i już na nim jeździł na takim laczku to nie wiem dlaczego nie można by zrobić jednego wyjątku


    A co do tego targetu, to bym marketingowca zmienił, bo tak to klienci nie przyjdą

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Silesia Ring
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:57
  2. O-ring pompy paliwa JTD
    Utworzone przez rafal86bielany w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-09-2015, 09:26
  3. [159] Ring/srebrna osłona przeciwmgielnych
    Utworzone przez gebeth w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-10-2014, 12:34
  4. [145] jaki o-ring pod zawór nagrzewnicy?
    Utworzone przez wojtekcem w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 23:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory