Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Temat: Track Day - Nowy Tor Pixers Ring

  1. #21
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Andrzej miał propozycje pojechać za mnie na ITD, ale dalej nosem kręci- z tym, że już jakoś mniej.
    I jak wypuszczali pucharówki na takich oponach, dodatkowo on zna obiekt i już na nim jeździł na takim laczku to nie wiem dlaczego nie można by zrobić jednego wyjątku


    A co do tego targetu, to bym marketingowca zmienił, bo tak to klienci nie przyjdą
    Juz nie ma tego punktu o oponach wiec prosze już nie krecić nosem

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    E to mogę na sliku rajdowym bez klatki przyjechać??????????
    Bo tak leży i ni mam gdzie go zużyć. Żartuję, przyjadę na normalnych
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 11-07-2017 o 20:57

  3. #23
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Juz nie ma tego punktu o oponach wiec prosze już nie krecić nosem
    Nie kręcę nosem, wybieram co innego po prostu. A wtedy byłem zaszokowany , w zasadzie wciąż jestem tamtym pomysłem . Ale spokojnie, niedawno na racingforum też ktoś wpadł na pomysł organizacji serii trackday'ów z zakazem slicków, przy czym bez zakazu swapów silników i innych jednak bardziej niebezpiecznych modyfikacji. Tak że brak logiki się pojawia co jakiś czas tu i tam


    Natomiast jeszcze jedno - czy ja dobrze zrozumiałem, że Ty osobiście dopłacałeś do poprzedniego ITD??? Jak tak, to czytający takie info uczestnicy, chyba już wiedzą co należy zrobić.

  4. #24
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie kręcę nosem, wybieram co innego po prostu. A wtedy byłem zaszokowany , w zasadzie wciąż jestem tamtym pomysłem . Ale spokojnie, niedawno na racingforum też ktoś wpadł na pomysł organizacji serii trackday'ów z zakazem slicków, przy czym bez zakazu swapów silników i innych jednak bardziej niebezpiecznych modyfikacji. Tak że brak logiki się pojawia co jakiś czas tu i tam


    Natomiast jeszcze jedno - czy ja dobrze zrozumiałem, że Ty osobiście dopłacałeś do poprzedniego ITD??? Jak tak, to czytający takie info uczestnicy, chyba już wiedzą co należy zrobić.
    Tak brakło paru stówek , z powodu paru wyjątkowo wkurwi***** osób które to mam na czarnej liście i żeby ściany s**** to nie wpiszę już na żadną imprezę przeze mnie organizowaną.

    Jednoosobowo się takie ryzyko podejmuję a że człowiek świeży ludziom wierzy ble ble ble w tym roku się nie dałem i jest ok !
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 12-07-2017 o 06:13

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Osobiście to bym dał listę takich osób tutaj, żeby potem się to przy innych okazjach nie powtórzyło.
    Tak jak to ma miejsce z oszustami sprzedającymi graty

  6. #26
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Oczywiście że tak. Wiadomo jak później daną osobę traktować, jej wiarygodność, wiarygodność jej wypowiedzi itd. - ot, dodajemy do ignorowanych i tyle. No bez przesady, już nie wspominając o słowności i jakimś podstawowym poczuciu przyzwoitości, to każdy TD ma taką zasadę, że domyślna jest zapłata z góry i brak zwrotów jak się auto zepsuje, czy pogoda nie odpowiada, czy cokolwiek. Sory, organizator nie może tego brać na siebie, zwłaszcza jak organizuje w czynie społecznym całą imprezę. Jedynie dobra wola Organizatora, albo nadmiar chętnych czekających w kolejce rezerwowej może tą zasadę zmienić.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Byłem, widziałem, jeździłem.
    To moja pierwsza zabawa na torze, więc jeszcze emocje nie opadły - nie wiem jak odnajdą się tutaj osoby z doświadczeniem, bo tor jest krótki i do zrobienia w trochę ponad minute. Ale dla wszystkich lamusów jak ja - którzy kontaktu z torem mieli tyle co z trybun - zabawa niesamowita.
    Zawsze sądziłem, że jestem dobrym kierowcą, ale taki tor szybko weryfikuje własne ego.
    Co mogę powiedzieć - jak za 39zł (cena promocyjna) za sesje 15 minut - nie wiem gdzie można znaleźć więcej frajdy.
    Kilka rzeczy w samym torze jak dla mnie do poprawy - punktualność i info - przyjechałem i czekałem godzinę czasu bo trwała sesja fotograficzna do promocji toru - okej, popatrzylem sobie na fajne furki, pogadałem z obsługą (bardzo miłą i mega zajaraną tematem) Nikt nam nie wymahał końca czasu, no i hopka - w okolicach 1:18 minuty - jak ktoś się nie zorientuje, to myślę, że hopkę można będzie nazwać małą/wielką krokwią. No i samo wyznaczenie toru - sama nitka ma inny kolor - asfalt (idealny) vs beton jasny. ale przydałyby się jakieś wyraźne linie no i na łukach zewnetrznych przy trawie - jakieś albo pachołki albo tarki.

    Na imprezę - wpisuje się w ciemno o ile jedynie termin nie skoliduje mi z wakacjami, a sam idę teraz wybierać kartę członkowską dla klubowiczów.

    Zarzucam film - sorki za lamerski przejazd i lamerskie ujęcia kalkulatorem - ale na 5 minut przed wjazdem na tor go pro odmówiło posłuszeństwa.


    - - - Updated - - -

    A no i zapomnialem dodać - alfą rumuło w kombi z dyszlem pod maską i na normalnych oponach też można
    i serdecznie serdecznie polecam chociaż raz doświadczyc
    bo jakoś nie czułem tej nutki - o co w tym chodzi, ogladajac jakies tam filmiki czy czytajac opisy na forum - ale po pierwszym kółku ... hah
    147 powodów do zadowolenia

  8. #28
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    .....jakoś nie czułem tej nutki - o co w tym chodzi, ogladajac jakies tam filmiki czy czytajac opisy na forum - ale po pierwszym kółku ... hah
    Prawda? inna jazda niż na drodze kompletnie. Noo, to przepadłeś

    A cena jak za gokarty. Pewnie jak się rozkręci podniosą, więc korzystajcie kto ma blisko!

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Dwa opentracki już wykupione,
    po 63 zł za pół godzinki, więc w sierpniu wracam pojeździć.
    To co mi się jeszcze bardzo podoba to fakt, że można ze spokojem czas podzielić na kilka sesji i liczy się tylko czas spędzony na torze, czyli mozna ze spokojem 3 sesje po 10 minut zrobić z przerwami na jakiś serwis odpoczynek itd w ramach półgodzinnego opentracku

    no fakt przepadłem oby tylko alfa na gnojówke to dzielnie zniosła - chociaż w kolejce na jeżdżenie czeka mini
    147 powodów do zadowolenia

  10. #30
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Najfajniejsze jest to, i to niezależnie czy na gnojówkę czy ma 1,6 czy 2,5 litra wóz , że w takich warunkach można doświadczyć i wyczuć pewne rzeczy , które w jeździe ulicznej wydaje się nam tylko, że czujemy, czy że stosujemy, czy ze umiemy . Na tym waszym torze linie jako granica toru jazdy mają i swoją zaletę - nie będzie boleć wypadanie No i ten czas fajnie liczą.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Silesia Ring
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:57
  2. O-ring pompy paliwa JTD
    Utworzone przez rafal86bielany w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-09-2015, 09:26
  3. [159] Ring/srebrna osłona przeciwmgielnych
    Utworzone przez gebeth w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-10-2014, 12:34
  4. [145] jaki o-ring pod zawór nagrzewnicy?
    Utworzone przez wojtekcem w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 23:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory