Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: 4 Nano Time Attack Challenge 23.09.2017 Kielce

  1. #11
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    I do tego chłodno i mokro się szykuje , oj, mogą opony szykan poobrywać od drzwi i zderzaków ;-)

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    I do tego chłodno i mokro się szykuje , oj, mogą opony szykan poobrywać od drzwi i zderzaków ;-)
    Nikt nic nie pisze tylko andrzej w swoim temacie to ja może coś skrobnę

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kielce 4nano.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	98.6 KB
ID:	235573

    PRZEŻYŁEM

    I pokonałem swojego "demona" który mnie dręczył od ITD 2016.
    Gdzie z malutką mocą wyobracało mnie jak szmatą i uprawiałem agrodrift.

    Czyli Kielce na mokro i zimno.
    Impreza udana. Jazdy w opór. Atmosfera gorąca.
    Obstawiałem że nikomu nie będzie się chciało jeździć w takich warunkach lecz się myliłem.
    Kolejka do startu nigdy się nie kończyła.
    Wyjeździłem tylko lub aż 85km, co w tych warunkach uważam za całkiem wystarczającą ilość.
    Z przygód. Ot kilka spinów i kilka drobnych puknięć w opony na szykanach ( głownie tylnym kołem).

    Może kolega Baton napiszę coś od siebie?

    *co do tego zahaczania prawym tylnym kołem.
    Od tego roku zdarzyło mi się w okolicy gdzie mieszkam kilka razy obszorować oponę o krawężnik właśnie tym kołem.
    Tak jakbym stracił orientację przestrzenną w tym miejscu. Umówiłem się do okulisty. Może to mi wyjaśni.

  3. #13
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    He, odwołaj okulistę ja też prawy tylny bok najczęściej zarysowuję o szykany - to najbardziej oddalone miejce, najmniejsze wyczucie auta doszedłem do takiego wniosku.
    W cywilnym aucie jak zaczynałem jeździć i wzrok był jeszcze wspaniały, też pierwsze co to prawy próg zagiąłem ścinając jakiś wysoki krawężnik.
    Teraz na 4Nano - też prawą stroną opony szykany pod auto wciągnąłem.

    Nie widzę wciąż tabeli z czasówkami , zdjęć też ... , z pamięci podam że kolega Culmen mimo narowistej MR2 miał czasy rzędu zwycięzcy tegorocznego ITD (wtedy Nissanem, teraz BMW M3) albo i lepsze , ja się zbliżyłem do Leona z rodzimego warsztatu i miasta (tego z 2go miejsca) . Na koniec filmik z porównaniem Leona i Alfy.
    No i udało się mi przejechać szybciej niż wspomniane BMW co mnie cieszy, bo ostatnio na Jastrzębiu to on mnie odstawiał Ale kręty układ nie preferował mocy jednak. Będą proste i sucho to mi znów złoi skórę czuję ...

    Generalnie układ toru i tor łatwiejszy dla FWD zdecydowanie, nie wiem czy kolega @<a href="http://www.forum.alfaholicy.org/uzytkownik/19904.html" target="_blank">baton</a> się zgodzi z tym, widziałem że dzielnie Grande Abarthem śmigał, nie rozbił , objechał całą imprezę. choć chyba trochę ostrożnie, ale wiadomo że na początku nie ma co szaleć trzeba się wjeździć. Mam nadzieję żeś zadowolony z wyjazdu ? Brzmi ten Abarth całkiem fajnie i ponoć można łatwo wzmacniać . Z Włoszek była jeszcze Panda - Fiat Panda. Tak tak. Można wszystkim (no, poza tfu-suvem ;-) ) ,



    (mam nadzieję że ksowier nie będzie miał nic przeciwko że użyłem jego nagrania)

    Myślę że fajnie widać ile dają tarki - ja ciut więcej na nie wjeżdżam, przez co jakoś się tam udaje troszeczkę nadrobić w krętych częściach.

    Przy okazji - parę słów o tarkach od świetnego instruktora :

    https://www.youtube.com/watch?v=zFbzbO-vQVQ
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 28-09-2017 o 16:09

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar baton
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    Alfa
    Postów
    153

    Domyślnie

    Oj ostrożnie, ostrożnie. Chyba najostrożniej z wszystkich choć z za kierownicy wydawało się trochę inaczej. Patrząc na czas stwierdzam że było jednak wolno. Na pewno musiałbym się nauczyć jak poprawnie pokonywać cały tor. Moja linia przejazdu na 100% odbiegała od tego najbardziej optymalnego.
    Ostatnio edytowane przez baton ; 28-09-2017 o 18:14

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Włoskie Lato 2017 - Zlot Alfa Romeo w Małopolsce 13.08.2017
    Utworzone przez bumarc w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-08-2017, 09:16
  2. [Zapowiedź] 4 Nano Time Attack Challenge 2017
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 21:28
  3. [Zapowiedź] Trening Kielce 06.01.2017
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-01-2017, 15:47
  4. [Zapowiedź] 4nano TIME ATTACK CHALLENGE 2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 08:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory