Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: ZLOT ZLOT ZLOT

  1. #1
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie ZLOT ZLOT ZLOT

    pewnie wszyscy czlonkowie IK@RA juz wiedza 5,6,7 lipca Poznan :!: :!: :!: :
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  2. #2
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Wiedzą
    Ale nie wszyscy, są zrzeszeni w IKARZE więc warto ogłosić

  3. #3
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    OGŁASZAMY ZLOT W POZNANIU, 5,6,7 lipca !!!
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  4. #4
    Quadrifoglio156
    Gość

    Domyślnie

    Chyba 6-7-8 ?

  5. #5
    RAF
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Jako główny organizator XIV ogólnopolskiego zlotu IK@RA oświadczam iż impreza organizowana jest w dniach 5-6-7-8 Lipca.
    5- meldunki, zapisy w hotelu i bazie zlotu
    6- track day na Torze Poznań, duża pętla i to co najlepsze :-)
    7- Kakolewo i cały dzien próby typu KJS
    8 - zakończenie imprezy.

    Tak wygląda nieoficjalnie program. kosztów dokładnych jeszcze nie znamy.
    Informacja o tym zlocie krązy po różnych "forach" i zawsze prostuje.
    To jest ZLOT KRAJOWY IK@RA i pierwszeństwo w zapisach mają jego członkowie.
    LIczba miejsc ze wzgl na pojemnośc Toru mocno ograniczona i moze też być tak że tylko i wyłącznie "członkowie" bedą brali udział .... ale moze być też tak że zaprosimy z innych klubów AR jeśli bedą wolne miejsca.
    Niebawem bedzie info na nazej stronie www.cuoresportivo.pl
    Jest to forma mocno zorganizowana (nie jakaś pojeżdzawka pod stadionem a z torem nie ma żartów) i nie ma co liczyc że ktos po prostu przyjedzie tego dnia na Tor swoją AR nie zapisując sie wcześniej i bedzie miał pretensje że go nie dopuścimy do imprezy. :-)

  6. #6
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Klubowicze tzn? Ktos kto zarejestrowal sie na stronie? Czy ktos kto oplaca skaldki itd?

    Ja sie grubo zastanawiam nad przyjazdem i ze zniecierpliwieniem czekam na info ile bedzie kosztowal wjazd na tor (bo nie wiem czy mi kasy starczy). Nota bene mozna przyjechac tylko na tor, a hotel i kjs ominac?

    Przy okazji mam pytanie do ludzi, ktorzy juz byli na takich imprezach: ile czasu mozna jezdzic po torze? ile kilometrow srednio sie robi (tzn ile wachy)? na jednym komplecie opon dam rade sie pobawic?

    PS
    9 lipca mam urodziny - moze jakis rabacik?

  7. #7
    Quadrifoglio156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Przy okazji mam pytanie do ludzi, ktorzy juz byli na takich imprezach: ile czasu mozna jezdzic po torze? ile kilometrow srednio sie robi (tzn ile wachy)? na jednym komplecie opon dam rade sie pobawic?
    Jeśli to są zorganizowane próby sportowe to ilość kółek jest ograniczona. A jak się organizuje pojeźdzawkę to ilość zależy od wytrzymałości twojego żołądka i samochodu. Jedni mówią pass po kilkunastu przejazdach, inni mogli by jeździć cały dzień. Generalnie jazdy są dość wyczerpujące.

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Czy wstęp będą mieli tylko i wyłącznie alfiści w alfach?

  9. #9
    RAF
    Gość

    Domyślnie

    SZczególy są dogadywane. Prawdopodobnie będzie rozbicie na każdy dzień i wariant pobytu, tzn hotel nie jest obowiązkowy i pewnie tez bedzie mozliwośc udziału tylko np: na torze. ALe dopiero jak pojawi się oficjalna informacja na stronie ik@ra bedzie wszystko wiadome na 100%.
    Dziś jedynie co wiadomo to że TYLKO alfiści w ALFACH będą mogli brac udział w imprezie.
    Pytasz panie Tutti ( nie tylko na tym forum:-) ile bedziesz mógł "poupalac" na Torze ... Ja jako odpowiedzialny za całośc nie chciałbym zdrapywać twojej Alfy z asfaltu. Widziałeś Leona na ALTcie jak dachował? Wiem że każdy jest napalony ale przedewszystkim zależy nam na fajnej zabawie i żeby każdy w całości zakończył jazdy. JEsli ktoś pierwszy raz będzie poruszał sie po torze to najpierw obowiązkowo jazda z zawodowcem na prawym ( kilku bedzie dostepnych, jak i wykład o jeździe przez Szwagra chyba prowadzony ...) ale to są szczegóły .....
    Każdy będzie mógł pośmigać ale celem jest poznawanie Toru , doskonalenie jezdy a nie UPALANIE ;-)
    Pilnujcie zapisów na stronie IK@RA .. tam też umieścimy regulamin.

  10. #10
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Zdaje sobie z tego sprawe, ze to niebezpieczna zabawa i tez nie chcialbym, zebym musial zdrapywac alfe, a co dopiero zebym nawet tego nie mogl robic

    Z tymi oponami to zapytalem, bo siwy144 mi napisalk, ze trzeba miec dwa komplety opon, bo tak szybko sie zcieraja... Dziwilo mnie to wiec zapytalem... Absolutnie nie jade (jesli uda sie zapisac) tam palic gumy, tylko sie edukowac i ciesze sie, ze ktos bedzie mogl mnie poinstruowac

    Czyli rozumiem, ze na pierwszy wypad na tor (czyli taki badawczy) nie musze myslec nad zmiana opon ktore sa jeszcze ok? To dla mnie wazne, bo nie wiem czy finansowo podolam...

Podobne wątki

  1. Zlot
    Utworzone przez sprzedaż części w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 13:29
  2. Odpowiedzi: 266
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:26
  3. Zlot
    Utworzone przez Zymelka w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 15:03
  4. Zlot
    Utworzone przez Jabolek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-07-2011, 09:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory