Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 148

Temat: VII Zlot Alfa Romeo 166

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    AR 156 2.5 V6
    Postów
    252

    Domyślnie

    Marek cena tych koszulek bo nie doczytałem? Lub jestem ślepy. Dzięki za słowa uznania ale po prostu ręce opadają miałoby tyle zrobione a tu ciągle coś a to blacharz a to jakieś inne rzeczy trzeba było zrobić itd ale mam nadzieję tak jak piszecie że w przyszłym roku już będzie co podziwiać

  2. #92
    Użytkownik Świeżak Avatar herbig
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 20v, CLS 350 CDI, JEEP Grand 5.2, Q7
    Postów
    227

    Domyślnie

    Ja prdl... Co się stało? Podpalili ją ? Skoro wiesz, że dwóch to znaczy, że znasz sprawców? Gdzie Ty byłeś, że jeszcze śnieg leży?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  3. #93
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziubek99 Zobacz post
    Niestety w weekend dwóch gówniarz się nudziło i wyszło jak wyszło Także
    Ale masakra...... to już najgorsze co może być....

    - - - Updated - - -

    Michał, wyluzuj przyjeżdżaj jaka by nie była
    Koszulki 35zł

  4. #94
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Jak sam nie jedziesz to nie komentuj, zwłaszcza głupio
    myśle że właśnie dlatego z tych 60 osób jedzie tylko 12, a z tych 12 aż 3 nowe
    Na tym forum ( w dziale "166") od jakiegoś czasu jest przyciężka emerycka sztywna i wujowa atmosfera. Ludzie sie boja wogóle odezwać, utworzyć temat bo zaraz "uzyj szukajki", "Masz to w instrukcji" , "nie zadawaj głupich pytań". Emeryten party w ch..
    Ja tu jestem ja mam inny pogląd na to forum. Tu sie powinno lajtowo dyskutowac . A teraz atmosfera to tu jest jak na elektrodzie...Zreszta to widac po tym ze nasz dział stoi od kilku miesiecy w miejscu... Kilka osób pisze a reszta sie nie angazuje bo sie poprostu boja...

    tutaj też " nie jedziesz nie komentuj" Co to za odzywki wogóle. Nie dosc ze organizator to jeszcze do legendarnych madmaxów?Zamiast wprowadzic lajtowa atmosfere to juz sie zaczyna ustawianie wszystkich po katach. Tu powinni ludzie pisac dyskutowac wzajemnei sie zachecac a nie jakies pierdzenie o przelewach itp...


    Pamietam ktorys zlot jak fotek nawet nie wklejaliscie na forum tylko puszczaliscie se k..wa linki na PW do dysku google "żeby czasem ktoś nie obejrzał"... No taka prawda...
    Oczywiscie nie atakuje to nie jest opinia ofensywna.

    PS link czy jakis odnosnik O zlocie powinien byc przyklejony w technicznym, zeby ludzie widzieli

    MASA SZESC DWA PIĘC CAŁA PRAWDA 24 na dobe!!!
    PS. DIZEL POWER SADZA POWER.
    A V6 BUSSO KLEKOCZE JAK SIEWNIK NA WOLNYCH OBROTACH

    Dziubek99. Szczere wyrazy współczucia. Naprawde [MENTION=12133]herbig[/MENTION] to nie śnieg to piana gaśnicza
    Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 15-06-2018 o 11:21
    [C

  5. #95
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Cytat Napisał herbig Zobacz post
    Gdzie Ty byłeś, że jeszcze śnieg leży?
    He he dokładnie To nie śnieg tylko piana A sprawcy już namierzeni i siedzą sobie elegancko na dołku. Będą starzy płacić jak nie potrafią darmozjadów wychować.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  6. #96
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Taki jest regulamin, każdy go akceptował i musi się dostosować. Jeżeli ktoś ma uwagi do mojego egzekwowania regulaminu to odsyłam do administracji - ja przed nimi odpowiadam. A wielu chce gadać w technicznym o wszystkim i niczym. Ja na to nie pozwalam bo to nie FB. Kto nie ma FB to się męczy, rozumiem. Jest hyde park na forum, polecam, zachęcam, można tam się dać ponieść - po to jest. Widzicie upomnienia i ironiczne wpisy, tak lubię ironizować i jestem z tego znany ale nikt nie docenia porządku, dziesiątek połączonych tematów, instrukcji, manuali. Ale spoko, nie przeszkadza mi to. Pojeździjcie po mnie tylko tak żeby bez przesady

    Odnośnie atmosfery i zachęcań. Faktycznie twój i madmaxów wpis był bardzo zachęcający wzór jak nic sam masa nigdzie nosa nie wychylisz ale kiedyś chociaż właśnie nawoływałeś i kibicowałeś. A teraz co wnosisz? jak masz do mnie jakieś uwagi to zapraszam na PW tak jak madmaxów. Oni jeździli na zloty ale już nie chcą. Mają do tego prawo jak każdy. Może masz jakiś świetny pomysł o którym nie wiem a będzie uzdrawiający? Możesz mi napisać, jestem otwarty jeżeli tylko to nie łamie regulaminu i jest w granicach moich możliwości.

    Frekwencja.... Prawda jest taka że frekwencja i sytuacja na forum jest taka sama chyba wszędzie (sorry, tu jest jeszcze bdb). Na inny forach bywa jeszcze gorzej (nawet tych nie pilnowanych). Na alfaklubie moderowanie praktycznie nie istnieje. Życie też Zloty się nie odbywają (a odbywały).BBM umiera, zlotów brak, ruch forumowy zanika. Saaba już się nie odbywa drugi rok - brak chętnych, ogólnopolski AH upadł w tym roku (widzieliście ile chętnych?), nie wspominając o bardziej niszowych - w ogóle zginęły. Frekwencja na wielu drastycznie spada. Tak się składa że to wiem bo czynnie uczestniczę na wielu forach. Dlatego wiem jak to obiektywnie wygląda w skali globalnej. Okazuje się że takie "zlociki" jak 166 jeszcze całkiem trzymają poziom. W miarę równa frekwencja od lat, jeszcze nie giną (ale tak pewnie w końcu będzie). A to na dodatek piszemy o już starych autach które powoli znikają z rynku.
    Z ruchem na forum jest tak samo. Marudzicie że jest dziadkowo w 166? Jest mega ruch. Mam multum czytania. Na innych forach sumarycznie nie ma takiego życia jak w dziale 166. Ale żeby o tym wiedzieć to trzeba chcieć się dowiedzieć

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dziubek99 Zobacz post
    He he dokładnie To nie śnieg tylko piana A sprawcy już namierzeni i siedzą sobie elegancko na dołku. Będą starzy płacić jak nie potrafią darmozjadów wychować.
    To dobrze że chociaż finansowo nie ucierpisz.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 15-06-2018 o 13:54

  7. #97
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar markach123
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    AR 166 2,4 jtd 01 była GTV 2.0 TS jest
    Postów
    20

    Domyślnie

    Frekwencja frekwencją , ale zlot się odbędzie i będzie fajnie jak zawsze ( chociaż nie będzie niektórych starych zlotowiczów których bardzo polubiłem ) .
    Myślę tak jak Marek pisze , że sporo ludzi chciało by pojechać , ale nie chce im się ruszyć z kanapy. Np. taki Motogold ma najdalej , a i tak się odlicza ( tak na marginesie Marek pomyśl o nagrodzie dla niego , może być pierdoła ale niech ma ).
    Dziubek współczuję straty auta , rób wszystko żeby dojechać . Pozdrawiam wszystkich.

  8. #98
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax-y Zobacz post
    OGÓLNOPOLSKI,gdzie miejsc/pokoi jest tylko 16(w tym roku),w ubiegłym tylko 12 pokoi ?Więc,aby mogli przyjechać nowi,starzy muszą sobie odpuścić.
    Przyznam, że to najbardziej oderwany od rzeczywistości post jaki widziałem na tym forum..


    Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    Tu powinni ludzie pisac dyskutowac wzajemnei sie zachecac
    Odezwała się najmniej towarzyska osoba na tym forum...

    Nie wiem, co wy palicie, ale czas to odstawić, bo wpływa to negatywnie na Wasze postrzeganie otoczenia.

    [MENTION=27439]Dziubek99[/MENTION] teraz Twoja Alfa jest tylko trochę bardziej brudna niż zwykle. Jakbyś nie powiedział, że spłonęła to bym się nie kapnął..
    Oczywiście to kiepski żart i serio współczuje straty samochodu. Pamiętaj nowy dzień, nowe możliwości!

    Na zlot musicie przyjechać, choćby pociągiem. Trzymam kciuki, żeby się udało.

    Co do frekwencji, to jestem pozytywnie zaskoczony, że udało się zebrać 13 załóg na zlot na jakimś wypizdowie. Jadąc z centralnej Polski jest 500km. To oznacza chuj....wą organizację. Co więcej to wina Marka, bo to on wybrał. Wszystko, żeby zniechęcić tych "nowych" fascynatów 20 letnich samochodów. Na szczęście wolnych 16 pokoi czeka.. Kur..a jak na Wigilii niespodziewani goście..
    Ostatnio edytowane przez Rigidigi ; 19-06-2018 o 20:23

  9. #99
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Pojutrze spotkanie. Pakiety startowe są już prawie kompletne w bagażniku (czekam na ostatni składnik). Trasa rajdu (a w zasadzie jej punkty kontrolne) przygotowane. Będzie do przejechania 160-180km (w zależności jak sobie kolejność ustalicie). Do przejechania będą najbardziej słynne i bajeczne odcinki gór sowich i nie tylko

  10. #100
    Użytkownik Świeżak Avatar herbig
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 20v, CLS 350 CDI, JEEP Grand 5.2, Q7
    Postów
    227

    Domyślnie

    W jaki dzień jest ten rajd ?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] VI ogólnopolski zlot Alfa Romeo 166
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-01-2017, 21:24
  2. III Mazowiecki Zlot Alfa Romeo
    Utworzone przez Jaso w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 11-10-2016, 18:09
  3. Zlot Alfa Romeo Beaulieu UK
    Utworzone przez Pierre w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-05-2016, 19:41
  4. [Zapowiedź] VII Pomorski Zlot Alfa Romeo
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 03-06-2013, 19:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory