Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 148

Temat: VII Zlot Alfa Romeo 166

  1. #101
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Sobota. A w niedzielę zwiedzimy Osówkę. Oczywiście wszystko dobrowolne. Jak ktoś nie chce to nie musi w niczym uczestniczyć

  2. #102
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rigidigi Zobacz post
    Twoja Alfa jest tylko trochę bardziej brudna niż zwykle. Jakbyś nie powiedział, że spłonęła to bym się nie kapnął.
    Patrzcie kolega dowcipny się znalazł Czekaj dowiem się na zlocie który twój pokój to inaczej pogadamy Poza tym w zeszłym roku była czysta na zlocie.

    A na zlot oczywiście przyjedziemy Już autko czeka na mnie tylko odebrać i jutro się widzimy.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


  3. #103
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Wcześniej niż na 17 to nie przyjeżdżajcie bo może być wszystko pozamykane

  4. #104
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar sfinkx
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Żabice
    Auto
    Była 166 2.4 jtd 2001r a teraz jest 166 2002 r 2.4 jtd Nero Vulcano
    Postów
    15

    Domyślnie

    Pogoda ma być słaba ale za to towarzystwo wyborwe :-) Do jutra!!!

  5. #105
    Użytkownik Świeżak Avatar Twiti2
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Legionowo
    Auto
    Alfa Romeo 166 3,0 V6 226KM +LPG, 10.1999r. ZF4HP20, paint-VULCANO NERO
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masa625 Zobacz post
    myśle że właśnie dlatego z tych 60 osób jedzie tylko 12, a z tych 12 aż 3 nowe
    Na tym forum ( w dziale "166") od jakiegoś czasu jest przyciężka emerycka sztywna i wujowa atmosfera. Ludzie sie boja wogóle odezwać, utworzyć temat bo zaraz "uzyj szukajki", "Masz to w instrukcji" , "nie zadawaj głupich pytań". Emeryten party w ch..
    Ja tu jestem ja mam inny pogląd na to forum. Tu sie powinno lajtowo dyskutowac . A teraz atmosfera to tu jest jak na elektrodzie...Zreszta to widac po tym ze nasz dział stoi od kilku miesiecy w miejscu... Kilka osób pisze a reszta sie nie angazuje bo sie poprostu boja...

    tutaj też " nie jedziesz nie komentuj" Co to za odzywki wogóle. Nie dosc ze organizator to jeszcze do legendarnych madmaxów?Zamiast wprowadzic lajtowa atmosfere to juz sie zaczyna ustawianie wszystkich po katach. Tu powinni ludzie pisac dyskutowac wzajemnei sie zachecac a nie jakies pierdzenie o przelewach itp...


    Pamietam ktorys zlot jak fotek nawet nie wklejaliscie na forum tylko puszczaliscie se k..wa linki na PW do dysku google "żeby czasem ktoś nie obejrzał"... No taka prawda...
    Oczywiscie nie atakuje to nie jest opinia ofensywna.

    PS link czy jakis odnosnik O zlocie powinien byc przyklejony w technicznym, zeby ludzie widzieli

    MASA SZESC DWA PIĘC CAŁA PRAWDA 24 na dobe!!!
    PS. DIZEL POWER SADZA POWER.
    A V6 BUSSO KLEKOCZE JAK SIEWNIK NA WOLNYCH OBROTACH

    Dziubek99. Szczere wyrazy współczucia. Naprawde [MENTION=12133]herbig[/MENTION] to nie śnieg to piana gaśnicza

    Dlatego ja do końca się zastanawiałem, masz 100 % rację, nie można o nic zapytać bo zaraz szukajka, sorry nie jestem głupi i szukam tylko nie zawsze wychodzi, a z mojego podejscia to jest tak że zawsze można zapytac bo w końcu zostaną starzy wyjadacze i nic nie zapytasz bo będzie fala hejtu, kiedyś wszystkie tematy już beda poruszone i nie ma opcji założenia nowego i co wtedy, będzię forum bo będzie i nikt nie może zapytać ? co i raz dochodzą nowi ludzie i nie kazdy umie tak obsłużyć stronę i posługiwać się skrótami, powinniśmy się cieszyć że nas przybywa i że ktoś pyta bo niedługo to umrze i nie bedzie nikogo pytać, ja akurat będę na zlocie i na ten moment czekam z resztą pytań np do Marka bo On dużo wie i tam mi odpowie w chwile a na forum nie ma takiej szansy żebym się dowiedział, na prawde odechciewa się pisać bo strach ale każdy sądzi jak uważa. Pozdrawiam wszystkich i zimnego beer

    - - - Updated - - -

    ostatnia sprawa, moja lalka też jest niedopracowana bo nie miałem czasu ale jade bo trzeba pogadać itd, za rok na pewno będzię piękniejsza. Nie bójcie się tylko ogień, Najważniejsze są rozmowy i wymiana doświadczeń.

    - - - Updated - - -

    Mam nadzieje że to będzie ostatni wpis, wciągać rajtuzy panowie i ogień, jedziemy pogadamy powymieniamy doświadczenia i opinie, nie ma co patrzeć że ktoś mówi że sztywno, może nie bedzię a jak bedzie to sie postaram zeby nie był ha ah ha a potrafie, nie ma co się ociągać i zastanawiać, pisanie na forum to nie to co spotkanie i miła pogawędka przy Bro, ostatni gwizdek, pakujcie żony, dzieci do dziadków i ogień, każdemu należy się trochę luksusu

  6. #106
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Ciągle mi się przypomina pewne powiedzenie: "kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu". Jak dla mnie to wyczerpuje temat. Odsyłam do regulaminu. To nie moja złośliwość a tylko egzekwowanie zasad które każdy z was MUSI zaakceptować. Jest to warunek posiadania konta na tym forum.

    I nie nadużywajcie mojej cierpliwości oftopując w temacie zlotowym

    Odnośnie pogody to myślę że nie będzie dramatu, a niska temperatura pozwoli normalnie funkcjonować. Wczoraj było tu ponad 30 stopni... kiepskie warunki do funkcjonowania przedwczoraj 28 i wtedy robiłem objazd trasy. Co chwilę stawałem i wychodziłem z auta. Zgrzałem się jak szczur. A tak będzie przyjemnie
    Do grillowania, jedzenia, spania mamy dach na głową do rajdu ewentualny deszcz też nie będzie specjalnie przeszkadzał a osówka to podziemne miasto dlatego w ogóle pogoda nie ma znaczenia

  7. #107
    Użytkownik Świeżak Avatar Twiti2
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Legionowo
    Auto
    Alfa Romeo 166 3,0 V6 226KM +LPG, 10.1999r. ZF4HP20, paint-VULCANO NERO
    Postów
    122

    Domyślnie

    Dobrze gadasz Marek, ja już się zawijam bo trochę drogi

  8. #108
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Ja już od 7:00 jestem w drodze na zlot

  9. #109
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    AR 156 2.5 V6
    Postów
    252

    Domyślnie

    A my koło 12 ruszamy z Łodzi do was do zobaczenia

  10. #110
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TB byla Alfa romeo 166 FL 2.4 JTD jest
    Postów
    816

    Domyślnie

    Ja po rozdaniu świadectw w szkole też wyruszam.
    Jeśli pomogłem - kliknij na gwiazdkę.


Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] VI ogólnopolski zlot Alfa Romeo 166
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-01-2017, 21:24
  2. III Mazowiecki Zlot Alfa Romeo
    Utworzone przez Jaso w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 11-10-2016, 18:09
  3. Zlot Alfa Romeo Beaulieu UK
    Utworzone przez Pierre w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-05-2016, 19:41
  4. [Zapowiedź] VII Pomorski Zlot Alfa Romeo
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 03-06-2013, 19:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory