Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 100

Temat: Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018

  1. #31
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    mamy "własną" imprezę za tydzień
    To nie jest nasza impreza...

  2. #32
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Co Wy się tak panowie tutaj smucicie, że nie ma chętnych na jazdy w CA cup skoro mamy "własną" imprezę za tydzień, a tylko Kylo widzę na liście?
    Na imprezę "własną" sportowych wozów, nie były slicki do niedawna dozwolone, więc... Za to wozy po ITD jeżdżą po tymże 5 lat z tą samą naklejką tworząc później na parkingach wrażenie uczestników mnogich imprez sportowych i sportowości Alf

    Ale nie, oczywiście poważnie mówiąc to chwalebne i dobrze że Teddy się stara, że jakaś w ogóle ta impreza Alf jest i się rozwija (w obecnej edycji już są opony dozwolone i jazdy ciut więcej) i że są na Kielcach - gdzie trochę respektu do przyczepności można nabrać. Jak o mnie chodzi, to mam akurat rodzinne plany więc nawet nie rozważałem, ale wątpię czy bym się wybierał, za dużo tarabanienia, a jazdy niewiele.

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    To nie jest nasza impreza...
    Nie wiem pod jakim kątem to rozpatrujesz, bo jak dla mnie skoro 90% samochodow to wloszczyzna, to to jest dla mnie nasza impreza. Wlasciwie jest to jedyna szansa zeby w duzym gronie wloszczyzny spotkac sie na torze , bo pozostale imprezy wygladaja tak jak tu opisujecie, bo ich tematem przewodnim nie jest italia tylko classic lub timeattack lub superoes itp.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Na imprezę "własną" sportowych wozów, nie były slicki do niedawna dozwolone, więc... Za to wozy po ITD jeżdżą po tymże 5 lat z tą samą naklejką tworząc później na parkingach wrażenie uczestników mnogich imprez sportowych i sportowości Alf

    Ale nie, oczywiście poważnie mówiąc to chwalebne i dobrze że Teddy się stara, że jakaś w ogóle ta impreza Alf jest i się rozwija (w obecnej edycji już są opony dozwolone i jazdy ciut więcej) i że są na Kielcach - gdzie trochę respektu do przyczepności można nabrać. Jak o mnie chodzi, to mam akurat rodzinne plany więc nawet nie rozważałem, ale wątpię czy bym się wybierał, za dużo tarabanienia, a jazdy niewiele.
    A niech tworzą, mnie tam to rybka
    Pamiętam swój pierwszy kontakt z torem właśnie na poprzedniej wersji tej imprezy organizowanej przez Ligara na zlocie, mam do tego sentyment. Jeśli nie będziemy wspierać takich imprez swoim uczestnictwem, to imprez nie będzie i tyle. Jeśli będzie zainteresowanie, to może będzie ewoluować w stronę wyścigów w Anglii - pobożne życzenie

  4. #34
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Nie wiem pod jakim kątem to rozpatrujesz, bo jak dla mnie skoro 90% samochodow to wloszczyzna, to to jest dla mnie nasza impreza. Wlasciwie jest to jedyna szansa zeby w duzym gronie wloszczyzny spotkac sie na torze , bo pozostale imprezy wygladaja tak jak tu opisujecie, bo ich tematem przewodnim nie jest italia tylko classic lub timeattack lub superoes itp.
    Daj spokój bo znowu andżej będzie dwa dni posty kasował.....niech każdy jeździ tam gdzie chce i już...

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Co Wy się tak panowie tutaj smucicie, że nie ma chętnych na jazdy w CA cup skoro mamy "własną" imprezę za tydzień, a tylko Kylo widzę na liście?
    Tak z tym że auto nie wystrojone jedno, a Alfa też ma co nieco do roboty i jak zawsze wyrobie sie na styk, albo mnie nie będzie w tym roku

  6. #36
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    Daj spokój bo znowu andżej będzie dwa dni posty kasował.....niech każdy jeździ tam gdzie chce i już...
    powiadasz kasowanie postów? a ja mysle że to jest za mało lepiej dla tch co wiecznie biadolą nad zmianą grupy na bardziej dla siebie dopasowana jak mu nie psuje tu gdzie są, Fan marki nie musi byc od razu rajdowcem z róznych względów a jesli już ma gdzies pojechac po torze to przyjemnie sie jeżdzi we własnym gronie

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  7. #37
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    To nie jest nasza impreza...
    2/3 wozów to Alfy Romeo - temat organizacyjny głównie tutaj prowadzony to że się nie odbywa pod szyldem AH to już moja prywatna decyzja. Płace z własnej kasy za domenę serwer i wiele innych diwajsów potrzebnych wiec zakładam że mam prawo wyboru ??
    Nie wliczając w to czasu ile temu poświęcam - a zajmuję się tym jednoosobowo.
    BTW. Idąc tym tokiem myślenia puchar forzy to też nie "nasza" impreza. Takie myślenie jest krótkowzroczne.
    To że formuła nie dostawano do realiów i wszystkich upodobań - no cóż uczę się i zmieniam co roku.
    A co do kasowania postów przez Andrzeja to akurat jego osobiście nie potrzebuję do tego sam mogę sprzątać ale tego nie robię bo krytyka mi nie przeszkadza.

  8. #38
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Nie ma co narzekać bo z roku na rok jest coraz lepiej.
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 11-07-2018 o 07:06

  9. #39
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Prowokacja Herbie'ego i moje jej podtrzymanie, nie dotyczyły ITD, a tego, że włoskie wozy są naklejkowane i felgowane, a nie jeżdżone. Energia i środki nie idą na ten dopisywany im powszechnie "sport" tylko na pozory i powierzchowność. Gdyby była, byłyby obficie widoczne na przeróżnych imprezach, nie tylko zlotowych forumowych raz na rok. Bo zloty wspólnego towarzystwa, to co innego, mają je jak sądzę skody i wszystko.
    Po prostu fakt jest taki, że w stosunku do innych marek, Alf jeździ w ten sposób znikoma ilość i tyle.

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    powiadasz kasowanie postów?
    A co?nie kasowałeś?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    2/3 wozów to Alfy Romeo - temat organizacyjny głównie tutaj prowadzony to że się nie odbywa pod szyldem AH to już moja prywatna decyzja. Płace z własnej kasy za domenę serwer i wiele innych diwajsów potrzebnych wiec zakładam że mam prawo wyboru ??
    Nie wliczając w to czasu ile temu poświęcam - a zajmuję się tym jednoosobowo.
    BTW. Idąc tym tokiem myślenia puchar forzy to też nie "nasza" impreza. Takie myślenie jest krótkowzroczne.
    To że formuła nie dostawano do realiów i wszystkich upodobań - no cóż uczę się i zmieniam co roku.
    A co do kasowania postów przez Andrzeja to akurat jego osobiście nie potrzebuję do tego sam mogę sprzątać ale tego nie robię bo krytyka mi nie przeszkadza.
    Zmień nasza na moja i będzie git...

    Rób,organizuj taki dzień w roku i tylko się cieszyć że jest ktoś taki kto ma na to czas i cierpliwość...mi się tylko nie podoba nastawienie tej drugiej strony i teraz,do Naszej grupy społecznej i tyle.Ale to jest tylko moje osobiste odczucie i zdanie w tym temacie...

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Busso Owners 2018 - Rispetto per Giuseppe Busso 27-29.IV.2018
    Utworzone przez zeb w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 22:00
  2. [Zapowiedź] Classicauto Cup 2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:59
  3. Spot Gdańsk - Puchar z ForzaItalia 10-12 Października
    Utworzone przez Juro w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 17:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory