Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Temat: Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018

  1. #71
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    Wiem że to jak wołanie na puszczy...
    Mimo to spróbuję.
    Zapraszamy na kolejną rundę Liqui Molly Classicauto Cup która odbędzie się 2 września na torze testowym Fiata w Tychach.
    Nawet cywilem bym tam nie pojechał ;-)
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  2. #72
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Zdaje się że słownik zrobił Ci psikusa
    Chciałeś napisać "Nawet gdybym poskładał Alfę po Kielcach to bym tam nie dojechał"

  3. #73
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    Zdaje się że słownik zrobił Ci psikusa
    Chciałeś napisać "Nawet gdybym poskładał Alfę po Kielcach to bym tam nie dojechał"
    Może bimsky widział coś takiego jak ja :

    edit, coś innego wkleiłem
    https://www.youtube.com/watch?v=vZSCohDVNnk

    No, cóż można powiedzieć, wygląda to już niemal jak tor do Wrakrace, jeszcze trochę i będą wyścigi wraków-klasyków W sumie, po udziale w imprezie na tym "torze" to wraków-kasyków może szybko przybyć

    Odważnyś że tam z Alfą uderzasz! (albo przestajesz ją lubić ;-) )
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 24-08-2018 o 09:45

  4. #74
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    Zdaje się że słownik zrobił Ci psikusa
    Chciałeś napisać "Nawet gdybym poskładał Alfę po Kielcach to bym tam nie dojechał"
    'yeah, whatever' ;-)
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Niestety, tor Tychy jak odcinek rajdowy wygląda, coś jak w Wyrazowie, na którym magiel w gtv rozwaliłem.

  6. #76
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar qbas
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Mrągowo / Warszawa
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    Wiem że to jak wołanie na puszczy...
    Mimo to spróbuję.
    Zapraszamy na kolejną rundę Liqui Molly Classicauto Cup która odbędzie się 2 września na torze testowym Fiata w Tychach.
    Dzisiaj dostarczylem puchary i fanty do redakcji CA. Dobrej zabawy i smacznego
    QbaS
    75 3.0 V6 Corsa, Giulia '68

  7. #77
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    No i poszło
    Stanowczo przesadzacie co do stanu toru. Fakt, nawierzchnia jest nierówna ale dziur jakichś strasznych nie ma.
    Bardziej mnie wytłukło w drodze na i z imprezy
    Niestety dwa błędy i przede wszystkim głupia awaria a właściwie psikus... w kluczowej fazie przejazdów pozbawiły mnie szans na lepszy wynik czasowy i punktowy. Mianowicie przy starcie do przedostatniej próby strzał w kolektor dolotowy pozbawił mnie mocy. Mimo to wystartowałem... Na dwóch cylindrach i bez wspomagania hamulców, gdzie w moim aucie bez serwa hamulce w zasadzie nie istnieją. Mimo czasu gorszego o pół minuty od planowanego i tak objechałem przy tej próbie passerati B3 2000cc.
    Ogólnie udało się zajechać, przejechać całe zawody i wrócić na kołach do domu. To jakieś 450 km w jedną stronę.

  8. #78
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herbie Zobacz post
    No i poszło
    Stanowczo przesadzacie co do stanu toru. Fakt, nawierzchnia jest nierówna ale dziur jakichś strasznych nie ma.
    Bardziej mnie wytłukło w drodze na i z imprezy
    Niestety dwa błędy i przede wszystkim głupia awaria a właściwie psikus... w kluczowej fazie przejazdów pozbawiły mnie szans na lepszy wynik czasowy i punktowy. Mianowicie przy starcie do przedostatniej próby strzał w kolektor dolotowy pozbawił mnie mocy. Mimo to wystartowałem... Na dwóch cylindrach i bez wspomagania hamulców, gdzie w moim aucie bez serwa hamulce w zasadzie nie istnieją. Mimo czasu gorszego o pół minuty od planowanego i tak objechałem przy tej próbie passerati B3 2000cc.
    Ogólnie udało się zajechać, przejechać całe zawody i wrócić na kołach do domu. To jakieś 450 km w jedną stronę.
    Nie chodzi o wytuczenie kierowcy ale wozu Plus brak stref na wypad z trasy obok niej (drzewa, rowy itd. ) .
    A hopka była na trasie ?
    Ilość uczestników (chyba niecałe 60 zapisanych , a przy innych torach około 100 ?) świadczy raczej o podobnej ocenie tego "toru".
    Ale ładnie ze strony Alfy że przejechała, w zasadzie to już prawie cały cykl bez DNF'a , z dojazdami na kołach ! nono !
    (o co chodzi z tym strzałem w kolektor ? to nie tylko zagazowanych aut dotyczy ? i przeszło później/naprawiło się samo na ostatnią próbę?)

  9. #79
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie chodzi o wytuczenie kierowcy ale wozu Plus brak stref na wypad z trasy obok niej (drzewa, rowy itd. ) .
    A hopka była na trasie ?
    Ilość uczestników (chyba niecałe 60 zapisanych , a przy innych torach około 100 ?) świadczy raczej o podobnej ocenie tego "toru".
    Ale ładnie ze strony Alfy że przejechała, w zasadzie to już prawie cały cykl bez DNF'a , z dojazdami na kołach ! nono !
    (o co chodzi z tym strzałem w kolektor ? to nie tylko zagazowanych aut dotyczy ? i przeszło później/naprawiło się samo na ostatnią próbę?)
    W sumie to pod 70 numery startowe dochodziły. Więc nie było tragedii z frekwencją. Sporo Ciekawych aut się pokazało.
    No niestety oprócz mojej chabety z Alf Romeo było tylko pokazowe stelvio
    Fakt, po deszczu w sekcji leśnej za hopką był mały chlewik wypełniony błotem ale jakoś nikt tam sobie krzywdy nie zrobił.
    Ilość awarii też jak na tego typu imprezę nie była większa. Nikt się nie wyrypał w plener ani w bariery. No może poza ładą która przestrzeliła dohamowanie ale pojechał w pokrzywy bez strat w sprzęcie.
    Hopka oczywiście była. Niektórzy (np audi quattro) brali hopę pełną bombą.
    Ja niestety ze względu na zaawansowany system RSRM delikatnie odpuszczałem gaz przed szczytem
    Co do mojej usterki... No nie było to coś co by mnie uziemiło. Wystarczyło wyjąć wkrętak płaski poluzować cztery opaski zaciskowe, naciągnąć dwa gumowe łączniki i skręcić wszystko. W sumie max 5 minut mi to zajęło

  10. #80
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Wiem że to zlepek "sytuacji" , ale trochę można o tym torze jednak sobie zdanie wyrobić

    https://www.youtube.com/watch?v=knkO_iwNCYA

    (hopkę nie tylko rajdowe Audi brało w powietrzu, no no ! )

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Busso Owners 2018 - Rispetto per Giuseppe Busso 27-29.IV.2018
    Utworzone przez zeb w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 22:00
  2. [Zapowiedź] Classicauto Cup 2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:59
  3. Spot Gdańsk - Puchar z ForzaItalia 10-12 Października
    Utworzone przez Juro w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 17:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory