Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 100

Temat: Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jezu... ktoś to nazywa torem?! Przecież to bardziej OS przypomina...

  2. #82
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Andrzeju...
    Ja doskonale wiem jak wygląda jazda po deszczu na Twoich ulubionych "Kielcach".
    Więc bajki że tam jest bezpieczniej to nie dla mnie
    Tyłem pędzone i czterołapy to tam się ledwo w granicach obiektu mieszczą. Brak opony zemści się na każdym torze.
    Ale jak tak sięgam do wspomnień to najwięcej zmasakrowanych aut widziałem właśnie w Miedzianej Górze jak się wklejały w bariery w części leśnej i w Jastrzębiu. Tam dziwnie przyciąga bariera od zewnętrznej strony "górki".
    Bać się można każdego obiektu.
    Wyrypać się też można na prostej gładkiej nawierzchni jak coś puści w napędzie.

  3. #83
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Ale nie ma co się przekomarzać, wszystko widać i można wybierać. (a Kielce wcale ulubione przeze mnie nie są, choć to znacznie bardziej tor, niż ten OS w Tychach).
    Po prostu uważam, że Organizatorzy się powinni ciut bardziej starać z doborem obiektów (a uczestnicy głosować kołami) , zwłaszcza dla klasyków, często wychuchanych itp. Nawet nie biorąc pod uwagę takich o charakterze rajdowym. Ale rozumiem, że tegoroczny cykl był w pośpiechu, naprędce organizowany po zmianie prowadzących. Chyba że to specjalnie, aby było widowiskowo bardziej np. jak klasyk wywraca znak drogowy stojący metr przy "torze"

  4. #84
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ale nie ma co się przekomarzać, wszystko widać i można wybierać. (a Kielce wcale ulubione przeze mnie nie są, choć to znacznie bardziej tor, niż ten OS w Tychach).
    Po prostu uważam, że Organizatorzy się powinni ciut bardziej starać z doborem obiektów (a uczestnicy głosować kołami) , zwłaszcza dla klasyków, często wychuchanych itp. Nawet nie biorąc pod uwagę takich o charakterze rajdowym. Ale rozumiem, że tegoroczny cykl był w pośpiechu, naprędce organizowany po zmianie prowadzących. Chyba że to specjalnie, aby było widowiskowo bardziej np. jak klasyk wywraca znak drogowy stojący metr przy "torze"
    Pogadamy w sobotę na tym prawdziwym torze... Co to pełnej pętli nie ma

  5. #85
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie


    taki "prawdziwy" to on nie jest, i doskonale wiem o barierkach itp.:
    http://www.forum.alfaholicy.org/zala..._01_06_123.jpg

    ale bez znaków przynajmniej przy asfalcie (przepraszam, przy płytach betonowych ;-) )

    A pętlę akurat w sobotę będzie mieć , więc znów może być nazywany "wyścigowym" :

    http://drivecup.pl/wp-content/upload...ig_K2_2018.jpg

  6. #86
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    [MENTION=72647]Herbie[/MENTION] , widzę że się Alfa staruszka postarała , może usłyszała że chcesz ją zmienić ?

    Gratulacje

    A co tam się Vce 156 podziało, że kilka biegów odpuściła ? bo czasy niezłe, te co przejechane.

  7. #87
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Andrzeju. Nie chcę jej zmieniać. Chcę dokupić coś młodszego żeby powalczyć w Drive Cup. Na Classica zostanie moja czarnulka
    A widzisz, tak tu na forum narzekaliście na ten tor fiata w Tychach że taki zniszczony i niebezpieczny a okazuje się że Modlin chociaż nowy i z gładziutkim asfaltem (ale są miejsca z garbami w szybkich zakrętach które mogą Cię wystrzelić na bandę)to jest prawdziwy killer felg, opon, zderzaków i ogólnie aut. Zacznijmy od tego że pierwszą serię przejazdów punktowanych na pół godziny przerwała interwencja strażaków z lotniska. Tuż za linią mety spłonęła rallycrosowa E-fiesta. Marek na pierwszym przejeździe rozwalił oponę o krawężnik w swojej 156 i nie ukończył tego przejazdu. Chciał wracać ale namówiłem go żeby zmienił laka i spróbował jeszcze pojeździć. Kto projektuje tor wyścigowy z wystającymi na zakrętach krawężnikami??? Ale 5 i 6 przejazd odpuścił.
    Ogólnie jak zobaczyłem kto i czym się wystawił zarówno w pucharze Forza Italia jak i w mojej grupie i klasie (właściwie moje 1,7L było jedyne w klasie poniżej dwóch litrów i zostałem podłączony do 2000+. Później zgłosiło się bmw e36 318is ale i tak byliśmy przypięci do najwyższej klasy) to potraktowałem tą rundę jako naukę i nawet nie kontrolowałem czasów konkurencji. Jechałem żeby nauczyć się trochę tego obiektu bo w wiosennej rundzie na Modlinie to ja uszkodziłem felgę na zapoznaniu i jakoś nie mogłem wczuć się w ten obiekt. Dalej go nie lubię
    A wynik... Zbieg okoliczności że Delty i GTV się wysypały a Marek miał kontakt. Za to gratulacje dla kunsztu Artasa że białą strzałą deptał mi po piętach i szkoda Marcina bo gdyby nie wypakował w opony to też by stał na podium.

  8. #88
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Aaaa, to słuszna koncepcja - sprawić sobie coś drugiego szybszego

    Co do Modlina to po tym jak pierwsze filmy z niego zobaczyłem to wiedziałem, że tam opona moja nie postanie, to żart jakiś, świeżo budowany obiekt, a tak bez sensu. Nie można było jak Jastrząb porządnie i mądrze zrobić ? z tarkami, nie krawężnikami, bez latarni na środku itd. Ale może się nie musieli starać, na szkolenia pewnie nastawiony, a trackadye to działalność poboczna.

    Cały cykl CAC ten dobór "torów" miał nie za bardzo. No i ta mnogość i zawiłość klas ... jeszcze brakowało "pucharu aut czarnych", "pucharu aut czerwonych" itd. Ja rozumiem staranie się o klientów, ale bez przesady. A system opłat to w ogóle krzyżówka niezła

  9. #89
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Herbie
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Aaaa, to słuszna koncepcja - sprawić sobie coś drugiego szybszego

    Co do Modlina to po tym jak pierwsze filmy z niego zobaczyłem to wiedziałem, że tam opona moja nie postanie, to żart jakiś, świeżo budowany obiekt, a tak bez sensu. Nie można było jak Jastrząb porządnie i mądrze zrobić ? z tarkami, nie krawężnikami, bez latarni na środku itd. Ale może się nie musieli starać, na szkolenia pewnie nastawiony, a trackadye to działalność poboczna.

    Cały cykl CAC ten dobór "torów" miał nie za bardzo. No i ta mnogość i zawiłość klas ... jeszcze brakowało "pucharu aut czarnych", "pucharu aut czerwonych" itd. Ja rozumiem staranie się o klientów, ale bez przesady. A system opłat to w ogóle krzyżówka niezła
    Będzie mniejsze, lżejsze i mocniejsze...
    Na tym całym Modlinie nawet o miejscach parkingowych przy projektowaniu nie pomyśleli.
    W depo na placu mieści się max 20 aut a cała reszta musi się chować w krzakach przy lotnisku.
    Dobór torów... To raczej nie był w tym sezonie "dobór" a łapanie czegokolwiek co było jeszcze nie zaklepane przez inne imprezy.
    W przyszłym roku wierzę że torowo będzie dużo lepiej. Akurat w Classicu puchary tematyczne to już dłuższa historia. W sumie IDC idzie identyczną drogą
    Jedyna różnica to przesunięcie wieku aut o 5 lat w youngtimerach. A opłaty... Tylko rabat dla dawnych mistrzów i oldtimerów i aut z KDL.

  10. #90
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    I jeszcze Porsche (dla członków klubu ) i coś chyba jeszcze , i różne terminy wpłat różne ceny, galimatias jednym słowem .
    Ale drivecup też się podobnych chwytów ima , np. zniżka na następną edycję dla biorących udział w danej itp.

    Ile lżejsze ??? bo w tym samym kierunku kombinuję

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Busso Owners 2018 - Rispetto per Giuseppe Busso 27-29.IV.2018
    Utworzone przez zeb w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 22:00
  2. [Zapowiedź] Classicauto Cup 2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:59
  3. Spot Gdańsk - Puchar z ForzaItalia 10-12 Października
    Utworzone przez Juro w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 17:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory