Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100

Temat: Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018

  1. #1
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie Puchar ForzaItalia.pl w ramach Classicauto Cup 2018

    Dziwne że jeszcze nikt nie ogłosił tu tego ? :

    http://forzaitalia.pl/news/puchar-fo...lassicauto-cup

    No niestety, CAC po odejściu poprzednich prowadzących puchar i stworzeniu przez nich nowego cyklu DriveCup (na zasadach i torach jak dotąd CAC), ja akurat w tym roku nie odwiedzę (mooooże Ułęż) . Torów najlepszych nie mają w kalendarzu (Jastrząb, Kielce), no i Pucharówka wg nowego regulaminu Youngtimerem nie jest tylko supercar'em (choć tam ruch regulaminowy jeszcze trwa). W klasyfikację Forzaitalia by się łapała bo w takich dodatkowych klasyfikacjach wszystko do jednego wora wpada. ale albo daleko albo rajdowe te "tory" jakieś (Ułęż, Tychy)
    Pod-pucharów tyle w tym CAC 2018, że chyba do północy po każdej edycji będą rozdawać

    ( Podobno pojawiają się głosy, za dodatkowymi punktami za ukończenie eliminacji Włoskim wozem )
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 12-02-2018 o 16:18

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Będzie jak ostatnio,po pierwszej eliminacji zdejmą ten puchar z powodu braku zawodników

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Modlin i Ułęż mógłbym Dyszlem ciachnąć jak znajdę czas, bo z tym w tym roku u mnie będzie ciężko tak ogólnie z wolnym czasem na jazdy

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar qbas
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Mrągowo / Warszawa
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cześć, mam nadzieję, że włoski puchar zmobilizuje trochę nowych uczestników, głównym celem jest oczywiście dobra zabawa oraz podnoszenie swoich skilli. CA Cup ma być imprezą dla ciekawych aut, nie tylko klasyków. Wierzę, w obecną ekipę organizatorską. Z rozdaniem nagród się uporamy sprawnie, szykujemy dodatkowe włoskie fanty
    QbaS
    75 3.0 V6 Corsa, Giulia '68

  5. #5
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbas Zobacz post
    Cześć, mam nadzieję, że włoski puchar zmobilizuje trochę nowych uczestników, głównym celem jest oczywiście dobra zabawa oraz podnoszenie swoich skilli. CA Cup ma być imprezą dla ciekawych aut, nie tylko klasyków. Wierzę, w obecną ekipę organizatorską. Z rozdaniem nagród się uporamy sprawnie, szykujemy dodatkowe włoskie fanty
    Zdawajcie relacje po kolejnych eliminacjach. Ja jestem sceptycznie nastawiony co do ruszenia i mobilizacji, był już włoski puchar - Ułęż 2 lata temu w ramach CAC, nie wiem czy z 5 wozów było (na ponad 150) i to wliczało się wszystko spod FCA (więc i Jeep i Chrysler i Lancia I Ferrari i Maserati no i Fiat i Alfa). A później FCA olało temat na amen , jak to FCA (czy FAP).

    Wczoraj jeszcze raz popatrzyłem na regulamin - galimatias straszny, nie wiem po co zmieniano sprawdzony i przez lata wypracowany. Ale już nie ma SuperCars tylko ModernCars. Ostateczna wersja regulaminu po 15tym , no ciekawe ile klas ostatecznie powstanie i czy w modern cars będą grupy pojemnościowe.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    A może by tak czysto rekreacyjnie?
    Jakby nie patrzeć 1.9Turbo z szperą, tylko gwintu nie mam, ale to mnie też klasyfikuje w tych marnych klasach

  7. #7
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Rekreacyjnie na pewno, co do zawieszeń to na "tor" Tychy chyba coś rajdowego a nie wyścigowego trzeba mieć , ale pewnie dla klasyków przed tą hopką jakąś szykanę zrobią :
    https://www.youtube.com/watch?v=-ZQANklc4Ec

    Na razie jest mnóstwo grup, mnóstwo wersji wpisowego, tory takie sobie (choć ten Modlin nowy i ponoć obiecujący, na pewno ludzi ze stolicy ściągnie najwięcej, dla mnie z lawetą za daleko na kilka przejazdów) , a i właśnie ilość przejazdów niesprecyzowana. Po 15 lutego ma być już jasne wszystko więc trzeba poczekać. W tym i klasyfikacje diesli mogą się zmienić, a może i roczniki, zobaczymy. A dla mnie jedyny w zasadzie w zasięgu dnia dojazdu i powrotu Ułęż odpada z powodu innych planów, więc CAC to z relacji chętnie poznam, liczę że będą na Forzaitalia.pl albo może i tu ?

  8. #8
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Modlin i Ułęż mógłbym Dyszlem ciachnąć jak znajdę czas, bo z tym w tym roku u mnie będzie ciężko tak ogólnie z wolnym czasem na jazdy

    Popatrzyłem jeszcze trochę dokładniej na ten nowy regulamin, i jednak nie możesz Dyszlem pojechać :
    cyt:
    "ALFA ROMEO: wszystkie modele z silnikiem boxer, twin spark oraz V6 / GT / Spider / 4C / 8C/ Mito QV /
    Mito Veloce / Giulietta QV / Giulietta Veloce / Giulia Q / Giulia Veloce (benzyna)"


    Tzn możesz - za zgodą Organizatora i jeśli dobrze rozumiem w grupie 9 - czyli takich wydumek, które nwet w klasie Sport się nie mieszczą (gdyby tomi zechciał na przykład to wpada do 9tej grupy, bo z tego co widziałem ma jedno- a nie twinsparka (chyba że źle widziałem ) , a ilości świec nie wolno zmieniać.

    Z takich refleksji jeszcze - puchar BMW E30 - prowadzi dealer BWM, puchar Mazdy Rotary - dealer Mazdy, Puchar Porsche - Porsche Polska. Puchar włoski - entuzjaści....

    Firma ma to daaaaaleko gdzieś najwyraźniej, jakieś kojarzenie ze sportem, obecność "w towarzystwie", budowanie świadomości że ich stare produkty wytrzymują boje torowe, promocje marek spod znaku FCA. Ależ gdzie tam, po co.

  9. #9
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    A no ma salony bez budżetów w trakcie reorganizacji lub likwidacji a skrzynki pocztowe ludzi z FCA - odbijają maile jako nieprzeczytane ciężko do FCA Polska się dobić z czymkolwiek

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar qbas
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Mrągowo / Warszawa
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    A no ma salony bez budżetów w trakcie reorganizacji lub likwidacji a skrzynki pocztowe ludzi z FCA - odbijają maile jako nieprzeczytane ciężko do FCA Polska się dobić z czymkolwiek
    Już pisaliśmy o tym chyba kiedyś, ja naprawdę nie widzę mega korzyści dla dealera, który ma wspierać imprezę torową Dlatego ich do tego nie ciągnę siłą.

    [MENTION=52299]Andrzej[/MENTION]

    Tak, planujemy relację z każdej eliminacji, a jak czas pozwoli to i szersze relacje bardziej na żywo i rozmowy z uczestnikami.

    Planujesz jakiekolwiek starty pucharówką w tym sezonie (niezależnie od formatu imprezy)?
    QbaS
    75 3.0 V6 Corsa, Giulia '68

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Busso Owners 2018 - Rispetto per Giuseppe Busso 27-29.IV.2018
    Utworzone przez zeb w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 22:00
  2. [Zapowiedź] Classicauto Cup 2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:59
  3. Spot Gdańsk - Puchar z ForzaItalia 10-12 Października
    Utworzone przez Juro w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 17:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory