Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Temat: ITALY

  1. #21
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    Drugie zrobimy napewno ale proponowałbym bardziej odległy termin jak pod koniec listopada czy nawet na początku grudnia... Ale najpierw zobaczmy jak się pierwsze takie spotkano uda

  2. #22
    bizon2007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ja.m
    Drugie zrobimy napewno ale proponowałbym bardziej odległy termin jak pod koniec listopada czy nawet na początku grudnia... Ale najpierw zobaczmy jak się pierwsze takie spotkano uda
    a co jeśli pogoda nie dopisze, będzie śnieg z deszczem? przyjeżdżamy ?

  3. #23
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    To w końcu jakies konkrety proszę. Co, gdzie i kiedy :?:

  4. #24
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    Nie zapowiada się zamieć śnieżna a co do konkretów to ta sobota o 13:00 przy dechatlonie koło zakopianki. Z Kluba Lanci kilka osób się zapowiedziało

  5. #25
    bizon2007
    Gość

    Domyślnie

    ok, postaram się wpaść

  6. #26
    Mlody45
    Gość

    Domyślnie Spotkanie Kraków

    Widzę, że szykuje się jednak spotkanie na 3.11 Ale patrząc po wypowiedziach to będzie tylko kilka osób. Może, więc będzie lepiej przełożyć o tydzień na, 10 na które zgłosiło się już kilka osób na tym i na innych forach i zrobić trochę większe spotkanie?

  7. #27
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    to moze za tydzien tez zróbmy spotkanie, moze uzbierają sie chetni i bedą dwa zloty

  8. #28
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    Na 3-go swoją nie przyjadę prawdopodobnie bo nie będę miał skrzyni biegów ale będę Lancią. A co do 10-go to jeśli jeszcze kilka osób się wypowie to czemeu nie.... (ja jestem na tak)

  9. #29
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    No wlasnie. Panowie Lanciarze.. zmiencie termin na 10.11 a ja tez sie pojawie chetnie (co prawda tym razem 146 bo Gtv przechodzi przeglad zimowy)

    A moze i kolega Stiker do tego czasu wyrwie swoją upatrzoną Lancie (specjalnie nie mowie jaką bo nie chce mu psuc frajdy DD

    FRED

  10. #30
    ja.m
    Gość

    Domyślnie

    No to jak przyjedzie ktoś jutro?

Podobne wątki

  1. Felgi MADE IN ITALY (nie oryginalne)
    Utworzone przez matt_159 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-08-2015, 07:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory