Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Temat: [Relacja] WRAŻENIA Z ZLOTU W BIELSKU BIAŁEJ

  1. #41
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Rigobert- dziecko drogie, jakas pomyłka w tym opisie mojego zdjęcia...miało być " Popiło dziewcze i wyciagneło swoje ZAPASY..a nie zabawki ..."
    Chyba zapomniałaś jak to Cię rysunki na ścianie zainspirowały i zaraz wyciągnełaś zabawki, znaczy się wg Ciebie "zapasy". Jak zwał tak zwał. Ważne że półmetrowe

  2. #42
    shallot
    Gość

    Domyślnie

    ..oczywiscie ze pamietam jak te pol metra zainspirowało panów..
    Nadmieniam ze owe pół metra mieściło sie nad łózkiem Rafjana i Marzenki

  3. #43
    Marcin156
    Gość

    Domyślnie

    Ostatnia Alfa z Pomorza zawinęła właśnie do portu.To był wspaniale spędzony czas.
    Chcielibyśmy podziękować wszystkim organizatorom zlotu, to dzieki nim mieliśmy okazję się spotkac i przeżyć te wszystkie przygody (Rafałowi, Gosi, Radkowi oraz małemu koledze o wielkim serduchu i wszystkim pozostałym, którzy pomagali przy organizacji tej wspaniałej imprezy).
    Chcielibyśmy również serdecznie podziekowac osobom które zaopiekowaly się nami i okazały tyle życzliwości i zaufania podczas naszego pobytu w Krakowie :

    Marzenie i Rafałowi (Rafjan) (To dzięki nim mieliśmy gdzie przenocować, a także byli oni naszymi przewodnikami po Krakowie)
    Renacie (Shallot)
    Pawłowi (Paweł156JTD)

    i w Warszawie
    Tomkowi (jeszcze nie ma Alfy, ale w przyszłości kto wie)

    Wielkie dzięki również dla Marzeny i Bartka (Webmaster007) za mile spędzony czas w podróży i podczas całego zlotu.
    Podziękowania również dla uczestników górskiej wycieczki na pięć Alf (wiele wspaniałych zakrętów, czyli to co nasze autka kochają najbardziej )
    Dzięki dla Piotrka 147 za pożyczenie CB (dzięki niemu mieliśmy spokój z misiakami :twisted: )
    Przez kilka ostatnich dni zrobiliśmy niezliczoną ilość kilometrów (przepalona żaróweczka podświetlenia przebiegu), ale jak to mówią szczęśliwi alfiści kilometrów nie liczą

    ps. Choćbyśmy w przyszłości mieli wydawać majątek na naprawę naszej Belli, to uważam, że dla takich chwil jak te spędzone w Bielsku warto mieć ALFA ROMEO.

  4. #44
    webmaster007
    Gość

    Domyślnie

    coż za piekne słowa, to ja jeszcze raz dziekuje za to ze nas wzieleś.
    a co do słow
    "Choćbyśmy w przyszłości mieli wydawać majątek na naprawę naszej Belli, to uważam, że dla takich chwil jak te spędzone w Bielsku warto mieć ALFA ROMEO."

    zgadzam sie z tym obecnie jak wiesz skrzynia mi padła i naprawa wyjdzie +/- 1500pln wiec to troszkie ale coz zrobic

  5. #45
    Tomek Atomek
    Gość

    Domyślnie

    Widze ze w albumie jest 9 zdjec ale nie moge ich otworzyc.

    Nie ma takiego zdjecia.

    Pozdrawiam.
    :shock:

  6. #46
    rafjan
    Gość

    Domyślnie Re: dzieki

    [
    Lejek33 , Jacek75, Paweł156jtd, i reszty nickow nie pamietam ale ar 156 rej. kra
    jak nas przewiozła przez krakow to z 21 pkt zebrac problemu by niebyło

  7. #47
    rafjan
    Gość

    Domyślnie

    KRA56U7 ))

  8. #48
    webmaster007
    Gość

    Domyślnie

    nio te żółte i czerwone +120 conajmniej po miescie spoko ale za to zdązylem na pociag dzieki
    i pozdrawiam ekipe z Kra56u7

  9. #49
    Wozignoj
    Gość

    Domyślnie

    Nic dodać nic ująć dużo słów pochlebnych zostało napisanych, chciałoby się do czegoś przyczepić lecz ciężka to sprawa i ja przychylam się do wszystkich pochlebców było zajebiście a tym bardziej że byłem na takiej imprezie pierwszy raz i mam madzieję, że nie ostatni. Miałem najdalej gdyż jak dojechaliśmy do Gdańska to jeszcze musiałem pierdyknąc pociągiem 230 km byłem w homie o 10.00 w poniedziałek. Ale co wam powiem to wam powiem OPYLAŁO SIĘ. zgrana z was paka tak trzymać do rychłego zobaczyska.

  10. #50
    webmaster007
    Gość

    Domyślnie

    a ja wiem do czego sie przsyczepić :twisted: jak sie zatankowało wieczorem to wczesnie było trzeba wstac


    ps ale wiem ze to dlatego ze grafik był tak napiety atrakcjami ze bym innaczej nie zaliczył wszytskich


    <brawo> Rafel jeszcze raz

    ps powiem nie oficjalnie ze na otwarcie sezonu letniego 2007 zapraszamy na pomorze zebysmy my mogliśmy sie wykazac

Podobne wątki

  1. Chcą wybudować motopark w Bielsku Białej
    Utworzone przez dexster w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 10:48
  2. Wymiana rozrządu w Bielsku-Białej
    Utworzone przez Lukasz78 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2010, 07:40
  3. Warsztat w Bielsku Białej
    Utworzone przez macminik w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-11-2009, 17:07
  4. [Zapowiedź] Pierwszy spot Alfa Romeo w Bielsku-Białej
    Utworzone przez Toldi w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 08:41
  5. [Relacja] Sylwester w Czechach- pierwsze wrażenia
    Utworzone przez Garos w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 23:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory