Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Temat: [Relacja] WRAŻENIA Z ZLOTU W BIELSKU BIAŁEJ

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar rafal_1974
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Radlin, Poland
    Auto
    alfa romeo 159
    Postów
    95

    Domyślnie [Relacja] WRAŻENIA Z ZLOTU W BIELSKU BIAŁEJ

    Napisze krótko było zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    DUŻE UKŁONY DO ORGANIZATORÓW CZYLI do RAFAŁA RADKA I GOSI
    Mam nadzieje że jeszcze się spotkamy w takim samym gronie a może więcej alfaholików dołączy do nas.
    Szkoda że musieliśmy dzisiaj tak prędko jechać z góry żar ale mam nadziej że zabawa była udana do końca.
    Ps: A co do PAINTBALLA to my czyli południe daliśmy wygrać płónocy ALE to pierwszy i ostatni raz!!!!!!! NA nastepnym zlocie nie macie szans. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdro alfaholicy
    RAFAL.M

  2. #2
    Korczu
    Gość

    Domyślnie Swietna zabawa

    Było Super!!!nic dodac nic ując!a jesli chodzi o wspomnianego paintbola to polnoc wygrala tylko dlatego ze w jej druzynie byl Radek z poludnia.wiec nie ma sie czym szczycic chlopaki z polnocy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdrawiam Wszystkich:-) do zobaczenia na nastepnym zlocie:-)

    Mariusz moze zgadamy sie na strzekanie z łuku??? :mrgreen: pozdrowienia Dla ciebie i Mirki:-)

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    91

    Domyślnie

    nietylko radek, mnie tez przydzielili do polnocnego timu ale to niezmiena faktu ze zabawa byla super. ps. gratuluje zabijaką z poludna byliscie dobrzy.(dostale ze 4 kole :mrgreen: ) dziekuje wszystkim ktorzy wlorzyli wiele wysilku aby zorganizowac caly zlocik a w nim tyle atrakcji, dzieki

  4. #4
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Jestem zachwycony!!
    Zlot był niesamowicie zajebistą imprezą!!! Ciesze sie ze mogłem Was poznac, bo Alfaholicy sa super ekipą!! Nie moge sie doczekac kolejnego zlotu.
    Dziekuje Organizatorom, staneliscie na wysokosci zadania!!! Jak dla mnie to była wzorowa impreza.

    Ogromne dzieki tez dla uczestników przejazdu przez salmopol!

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    jak to czytam to aż serce się kraje że nie dało rady przyjechać.mam nadzieję że następnym razem się uda
    Zaraziłem się wirusem alfa

  6. #6
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v
    Postów
    516

    Domyślnie

    Wlasnie dotarlem do domu !!! i odrazu chcialbym podziekowac WSZYSTKIM organizatorom i uczestnika zlotu za super zabawe, impreza byla bardzo udana.
    Bardzo milo bylo was wszystkich poznac, nie moge sie doczekac nastepnego zlotu !!!!

    A tak na marginesie to zrobilismy sobie jeszcze na 5 autek maly rajd turystyczny dookola bielska przez szczyrk, salmopol, wisle..... podziekowania dla uczestnikow tego "rajdu" i glownego prowodera ktory nas prowadzil milo bylo sobie pojezdzic po ciasnych zakretach Alfinka i przy okazji troche pozwiedzac.
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Ja tez ciesze sie, ze mialem przyjemnosc uczestniczyc w tak dobrze przygotowanej i udanej imprezie Konkurencje byly naprawde ciekawe i interesujace, widac bylo ze organizatorzy(mowie ogolnie, co by nie pominac kogos ) naprawde sie przylozyli, poswiecili mnostwo czasu bysmy mieli tak dobra zabawe.
    Dzieki tez dla uczestnikow przejazdzki po gorskich serpentynach, ekipy z pomorza i Pawla, za bezpieczne(i szybkie :mrgreen: ) pilotowanie nas przez Salmopol . Super, ze pare osob mialo cb, niezdecydowanym polecam goraco ten wynalazek - moze naprawde uprzyjemnic kazda podroz, a to wlasnie dzieki radyjku udalo sie juz po zakonczeniu oficjalnej czesci zlotu skrzyknac jeszcze pare osob na przejazdzke.
    Podsumowujac, warto bylo przyjechac te 300km, mam nadzieje, ze taka okazja powtorzy sie jeszcze nie raz :wink: .

  8. #8
    spike
    Gość

    Domyślnie

    Ja z rodzinka wrocilem o 02:00 do gdyni,(9 godz.)moi poprzednicy napisali juz wszystko na temat zlotu.Skromna delegacja z Pomorza serdecznie chyli czola ,organizacja ,konkurencje i wszyscy Alfisci wielkie brawa.Dzieki dla Rafala ,ktory nas w nocy (piatek)odbieral pojedynczo z pod Tesco.Jeszcze raz Panowie i Panie wielkie brawa

  9. #9
    darpes
    Gość

    Domyślnie

    warto było przelecieć całą Polske by być na pierwszym prawdziwym zlocie Alf wielke brava dla organizatorów

  10. #10
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za udział w zlocie - bez was by sie nie odbył.
    Dziekuję za naprawde wspaniałą atmosfere
    Ciesze sie że mogłem poznać tak wielu "uzaleznionych" Alfistów - Jesteście wspaniali!!!
    Chciałem podziekaowac Rafałowi z czerwonej 156 2.0 TS z Wilkowic za pomoc w posprzą taniu Ośrodka ( pojechał ze mną aż z Żaru aby pomóc w pożodkach-Dzieki Wielkie!!!
    Dziekuje jak to już Radek zreszta napisał wszystkim którzy przyczynili sie do tego aby ten Piknik - Zlot mógł sie odbyć.
    Dziekuje wszyskim organizatorom za pomoc w obsłudze- mieli naprawde wiele roboty- po prostu cieżko pracowali!!!
    DZIEKUJE i POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
    !!!
    Dziekuje przedewszystkim mojej ŻONCE , że ze mna wytrzymała przed zlotem hehe nie miałem wogóle czasu dla rodzinki- Dzieki ŻONKA!!!
    A oto fotka z pucharami zlotu

Podobne wątki

  1. Chcą wybudować motopark w Bielsku Białej
    Utworzone przez dexster w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 10:48
  2. Wymiana rozrządu w Bielsku-Białej
    Utworzone przez Lukasz78 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2010, 07:40
  3. Warsztat w Bielsku Białej
    Utworzone przez macminik w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-11-2009, 17:07
  4. [Zapowiedź] Pierwszy spot Alfa Romeo w Bielsku-Białej
    Utworzone przez Toldi w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 08:41
  5. [Relacja] Sylwester w Czechach- pierwsze wrażenia
    Utworzone przez Garos w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 23:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory