Strona 12 z 49 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 483

Temat: [Temat organizacyjny] 3-4 DNIOWY ZIMOWY ZLOT ALFAHOLIKÓW + S

  1. #111
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    AR 145ts nieuważnie czytasz posty,juz nie ma pokoi z prysznicami,kto był pierwszy ten ma.

  2. #112
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Piotrek 147 i Kinga,nie musimy wszyscy jechać na pomorze,w nocy możemy się zaczaić bo obok hotelu w Ostravicy pływają pstrągi.Albo przywieżcie jakieś flądry lub mewki,haha

  3. #113
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2005
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    niestety inny
    Postów
    67

    Domyślnie

    Dla mnie pokój 2-osobowy.
    Jeśli chodzi o wpłaty, rozumiem że będziemy mieli podany jakiś nr konta..
    Maniek a mógłbyś podszykować jakąś mapkę z dojazdem, czy cuś takiego. Zapewne pomogło by to wielu osobom :mrgreen:

  4. #114
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweł
    Dla mnie pokój 2-osobowy.
    Jeśli chodzi o wpłaty, rozumiem że będziemy mieli podany jakiś nr konta..
    Maniek a mógłbyś podszykować jakąś mapkę z dojazdem, czy cuś takiego. Zapewne pomogło by to wielu osobom :mrgreen:
    Paweł,napewno podam szczególowy i dokładny dojazd a co do konta to już pisałem że jest mi to obojetne kto bedzie zbierał kasiorkę,ale musi być dowieziona 1 grudnia

  5. #115
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Punkt docelowy-Mesto Albrechtice,patrząc na mape to 15 km.w lewo od Krnova.

    Dla tych co będą jechac przez Prudnik,w Prudniku wjeżdżaja na rondo i kieruja się prosto tak żeby miec po prawej stronie stacje benzynowa Statoil i Kaufland i jadą na przejście Trzebina-Bartulowice.Z granicy jest ok 14 km.cały czas głowną droga,w M.Albrechtice przejeżdżaja przez mostek nad rzeczka i skręcaja w pierwsza uliczke w lewo,po ok 100 m są pod hotelem.

    Dla tych co beda jechac przez Głubczyce,przejście Pietriowice,od granicy jada jakies 3 km główna droga do Krnova i na pierwszym rondzie w prawo kieruja sie na M.Albrechtice ok 15 km.wjezdzając do M.Albrechtice mijaja dużą stacje benzynową i skrecaja w 3 uliczkę w prawo,trzeba patrzec i skret jest 50 m przed mostkiem a na rogu jest mała knajpka z reklama piwa Holba i tez jakies 100 m i sa pod hotelem.

    Dla tych co przyjada od strony Ostrawy ,w Krnowie mijaja 2 małe ronda i na 3 skręcaja w lewo i reszta jak wyzej.

    To chyba wszystko,jezeli sa jakies pytania to odpowiem

  6. #116
    Wozignoj
    Gość

    Domyślnie

    Wstępnie dla mnie dwa pokoje po dwie osoby problem gdyż nie pokoji z prysznicami ale jeżeli ktoś się wykruszy to proszę mnie wpisać jako zastępstwo. Informacja dla Rafała od dwóch tygodni nie ma mnie w domu i dlatego nie ma odpowiedzi o atrakcjach dlatego jak tylko będę na wekeend to procedurę uruchomie, moja kobietka jest bardziej zainteresowana wyczyszczaniem allegro niż organizowanie czegokolwiek. Ostatnio nawet po zliczeniu kosztów zaczeła mi się krzywić, dam odpowiedz jak ztoczę z nią batalię.

  7. #117
    ar145ts
    Gość

    Domyślnie

    jak nie ma pokoji z przysznicami to trudno niech bendą bez aby były dwa

  8. #118
    Robal
    Gość

    Domyślnie

    Ponawiam pytanko: "O sylwku dowiedziala sie dwojka moich znajomych, pasjonatow makaronu. Rowniez chca jechac. Malzenstwo+12 syn = 3 osoby. Czy mozna zarezerowwac dla nich pokoj 2 osobowy? W trojke moga zajac dwuosobowy pokoj?
    Do momentu przedplat prosze dla nich o rezerwacje, czyli Robal = 7 osob (2 pokoje z prysznicem i 1 bez)."

    z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

  9. #119
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Robal.Twoi znajomi już są wpisani,zażartowałowałem sobie wpisująć "Makaroniarze Robala"ale macie już pokój,sorki ale nie wiem jak jest w pokojach bez prysznica ze spaniem.To samo dotyczy Mariusza,jeżeli braknie spanka to zabierzemy tym co mają pokój z prysznicem,bo tam widziałem dodatkowe leżanki,w końcu mają pokój z prysznicem to muszą mieć więcej miejsca na balety,haha.Damy radę.

  10. #120
    Robal
    Gość

    Domyślnie

    jasna sprawa Maniek, dokladnie tak bedzie mozna zrobic. Wszyscy preferuja wariant 3. Szczerze mowiac nie wiem jak inaczej zaglosowac w ankiecie ops:
    Bardzo podoba mi sie okreslenie "Makaroniarze robala", powaga, super.

Podobne wątki

  1. Zimowy Spot 2-dniowy (12-13.12.2015)
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 11:12
  2. [Temat organizacyjny] moze zlot i grill u mnie w czerwcu sob
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 13:58
  3. [Temat organizacyjny] Zlot zamykający sezon w sierpniu bądź
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 22:28
  4. [Temat organizacyjny] SPARWY ORGANIZACYJNE- ZLOT W BIELSKU-
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2006, 15:15
  5. [Temat organizacyjny] ZLOT 1-2 LIPCA, POD WŁOCŁAWKIEM - ZAPI
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-06-2006, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory