Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 483

Temat: [Temat organizacyjny] 3-4 DNIOWY ZIMOWY ZLOT ALFAHOLIKÓW + S

  1. #131
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze raz podaję że Ci którzy się załapali na nocleg w hotelu moga to sprawdzić na 4 stronie w poscie z dn.13.11.06 z godz.11:34 Jezeli chodzi o wpłaty na Sylwestra i za hotel to każdy niech sobie policzy 300 Czk za podstawową kolację w lokalu + za pierwszą noc w hotelu( czyli jedni 200 Czk a inni 300 Czk zalezy jaki wybrali pokój) Pieniądze proszę wpłacać w złotówkach na Gosi konto.Na pozostałe noce to kazdy przywiezie z sobą korony i sam opłaci pozostałe noclegi. Jeżeli ktoś nie wie ile ma płacić to proszę wejść na waluty i tam jest przelicznik PLN na CZK( dzisiejszy kurs to jest ok.70 zł za 500 Czk). Czyli od jednej osoby 300 + 200 lub 300+300.Jeżeli wpłyną wszystkie pieniądze to wtedy wszystko się wymieni na korony i paragon z przelicznikiem będzie leżeć na stole w hotelu do sprawdzenia.

  2. #132
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Jest jeszcze ok 10-12 miejsc w internacie szkolnym,ale musi być minimum z 6 osób żeby opłacało się czechom otworzyć i ogrzać internat.


    NIECH KAŻDY DOBRZE PRZECZYTA CO JEST W TYCH 300 KORONACH ZA PIERWSZĄ KOLACJĘ ŻEBY NIE BYŁO NIEPOROZUMIEŃ ŻE TO JEST ZA CAŁĄ NOC. ( 4 strona post z dn.11.11.06 z godz.16:22

  3. #133
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robal
    Cytat Napisał radek155
    Oto NUMER KONTA NA KTÓRY NALEŻY WPŁACIĆ PIENIĄDZE ZA 1-ną NOC W HOTELU I ZALICZKĘ ZA SYLWESTROWĄ KOLACJĘ do dnia 28.11.2006 r:[/ z dopiskiem zaliczka sylw. i nick z listy zapisów.

    Małgorzata Michalska
    86 1940 1076 5337 0000 0000 0000

    Czyli tak, Licza za jedna pare w pokoju z prysznicem: 2*300 (pokoj) + 2*300 (noc sylwestrowa) = 1200 koron.
    Brak mi w tej materii doswiadczenia, ale jak dokonac przelewu 1200 koron? Chodzi mi o walute, przelicznik ops:
    Dobrze to policzyłeś i w internecie lub kantorze sobie sprawdzisz i taką kwotę w złotówkach prześlesz na Gosi konto.

  4. #134
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafjan2
    To jak zdążyliśmy się jeszcze załapać?
    Jesteś zapisany,sprawdz na 4 stronie 13.11.06 godz.11:34

  5. #135
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    dla mnie 2 miejsca (mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno)pozdrawiam :mrgreen:

  6. #136
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    radek155 napisał/a:
    Panie i Panowie jest okazja zrobić ZIMOWY NOWOROCZNY ZLOT ALFAHOLIKÓW w rejopnie Albrechtic w Czechach. Impreza trwałaby 3 dni od piątku do niedzieli. Tak jak na zlocie w Bielsklu NIE ZABRAKNIE strakcji. W programie m.in., kulig, jeżeli chcecie to jazda quadami po śniegu, dobra zabawa, bal przebierańców ze zgadywaniem kto jest kim, skutery snieżne (jeżeli będzie 30 par). Szczegóły dopracujemy pewnie niedługo (tak jak to było ze zlotem w B-B). Chodzi mi jak zwykle o to, żeby mniej więcej wiedzieć, czy sąchętni i ilu by nas było.
    Koszt noclegu za osobe za noc- ok 30 zł.(mamy cały hotel dla siebie). Pokoje o ile pamiętam 2 i 3 osobowe.
    Impreza w lokalu wynajętym (jeżeli bedzie nas 40 osób mamy cały lokal dla siebie)- płacimy tylko za to co zjemy i wypijemy!!!Żadnych dodatkowych kosztów!!! no chyba, że zamist pana który będzie puszczał nam muzykę będziemy chcieliorkiestre. Dodam tylko, że lokal jest na około 40-50 osób.
    Miejscowość leży 7 km od granicy. Zdjecia hotelu i okolicy za tydzień.


    Lista uczestników (proszę wpisywać osoboy towarzyszące!!!)
    1. Rafał z Agnieszką
    2. Maniek +os tow
    3. PIotrek147 + 2 osoby
    4. Shallotka pozwoliła się wpisać
    5. Mariusz i Mirka
    6. Przemek i Gosia
    7. Piotrek
    8. Daevit
    9. Wozignoj+3 osoby
    10. Aganor z osobą towarzyszącą
    11. Dervisz i Ewa
    12. Bunia i Pumba
    13. Bartosz + Klaudia
    14. Maciek ar
    15. Valdek ar
    16. Robal + Ewa + 2 osoby
    17. Piotriix+ osoba towarzysząca
    18. Bladeruner (?) ac
    19. Tomeo (?) ac
    20. Da_vinci + Asia + Agnieszka + Robert ar
    21. Paweł + towarzyszka
    22. AR_33+ towarzyszka
    23. Kinga i Marcin
    24. Kasia i Łukasz
    25. mtarkowski
    26.ar145ts 4 osoby
    27. Piotrek i Ania C. + syn
    28.Korczu + Paula
    (50 osób)


    W związku z głosami, żeby zrobić jak najtańszego sylwestra proszę osoby chętne do udziału i jednoczesnie zapisane już na listę do wzięcia udziału w ankiecie. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

  7. #137
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    dla mnie 2 miejsca (mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno)pozdrawiam :mrgreen:
    Jeżeli chodzi o hotel to brak juz miejsc zostały tylko w szkolnym internacie,ale na ten temat jest napisane wyzej

  8. #138
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    ok pasuje :mrgreen: mam pytanie sledze te wszystkie posty i sie pogubilem) i prosze mi powiedziec ile mnie to wszystko wyniesie koszt noclegu plus wyzywienie!(lacznie za 2 osoby) z gory dziekuje

  9. #139
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    ok pasuje :mrgreen: mam pytanie sledze te wszystkie posty i sie pogubilem) i prosze mi powiedziec ile mnie to wszystko wyniesie koszt noclegu plus wyzywienie!(lacznie za 2 osoby) z gory dziekuje
    Korczu,dzisiaj o 13:31 pisałem o kosztach,ale dobrze,tak jak pisałem kazdy może zadawać pytanie.Koszt kolacji na jedną osobę 300 koron + 200 za hotel = 500 koron,na dzień dzisiejszy w kantorze to jest to chyba ok 70 zł od osoby.W internacie chyba tyle samo kosztuje noc,co do kolacji to wszystko jest napisane w moich postach.

  10. #140
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    ok dzieki

Podobne wątki

  1. Zimowy Spot 2-dniowy (12-13.12.2015)
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 11:12
  2. [Temat organizacyjny] moze zlot i grill u mnie w czerwcu sob
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 13:58
  3. [Temat organizacyjny] Zlot zamykający sezon w sierpniu bądź
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 22:28
  4. [Temat organizacyjny] SPARWY ORGANIZACYJNE- ZLOT W BIELSKU-
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2006, 15:15
  5. [Temat organizacyjny] ZLOT 1-2 LIPCA, POD WŁOCŁAWKIEM - ZAPI
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-06-2006, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory