1 Warszawski Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji**

W niedzielę 12 listopada na terenie dawnej fabryki Norblina odbędzie się nietypowa impreza zorganizowana przez Muzeum Przemysłu przy współudziale z internetowym klubem miłośników samochodów Alfa Romeo – alfaclub.pl.

1 Warszawski Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji jest ogólnodostępnym spotkaniem mającym na celu integrację środowisk związanych z włoską myślą techniczną. Zapraszamy wszystkich wielbicieli samochodów i motocykli produkcji włoskiej do Muzeum Przemysłu mieszczącego się w unikatowym, zabytkowym zakładzie przemysłowym "Norblin".

Podczas spotkania z miłośnikami włoskich koni mechanicznych i niepowtarzalnego designu będzie można podziwiać samochody Alfa Romeo, Fiat, Lancia będące w posiadaniu pasjonatów tych marek, którzy udzielą zwiedzającym szczegółowych informacji na temat wystawianych samochodów. Dodatkowo na terenie fabryki znajduje się ekspozycja motoryzacyjna prezentująca bogatą i niepowtarzalną kolekcję unikatowych motocykli i samochodów, w tym Strato Poloneza - unikalny, rajdowy Polenez wyposażony w silnik Ferrari, co w połączeniu z najnowszymi modelami daje zwiedzającym możliwość zapoznania się z historią i teraźniejszością pojazdów posiadających duszę.

MUZEUM PRZEMYSŁU

Oddział Muzeum Techniki (d. Fabryka Norblina)

Warszawa, ul. Żelazna 51/3
Godziny otwarcia:

Niedziela 9:00 – 15:00

Link do zapisów (już są chętni) - http://www.alfaclub.pl/forum/viewtop...asc&highlight=

Zapraszamy wszystkich miłośników włoszczyzny. Jeżeli nie do wystawiania aut lub motocykli to przynajmniej do odwiedzenia imprezy.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zachęcam do uczestnictwa!!

W imieniu alfaclub.pl
Marcin G. - BladeRunner