Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: ^^ "FJS" - TRENING POJEZDZAWKA- 4 LIPCA 2011<pon> TOR KIELCE- zapraszam !! ^^

  1. #1
    fitnes
    Gość

    Domyślnie ^^ "FJS" - TRENING POJEZDZAWKA- 4 LIPCA 2011<pon> TOR KIELCE- zapraszam !! ^^

    Witam. zapraszam na nietypowe moze jak dla Was Alfowców spotkanie umożliwiające pojezdzenie,trenowanie umiejętności w koleżenskich warunkach na torze w poniedziałek 4 lipca.Są to spotkania ,które organizuje kolezensko,nie zarobkowo,nie jestem firma szkoleniową,a normalnym gościem,który lubi jazde i....fajne towarzystwo "w temacie".zapraszam do lekturdy bieżącej na stronie:

    http://evo.org.pl/viewtopic.php?t=7804

    Mam nadzieje,że moze złapiecie bakcyla,bo cztery koła ma nie tylko evo i subaru i nie tylko one szybko jezdzą.Mam slabosć do włoskich aut z "duszą"dlatego się zalogowalem i Wam zaporonowałem wspólne spotkania.Koszt treningu zazwyczaj ok280 zalezne od ilości uczestników<koszt zrobienia treningu i toru są zarąbiście wysokie,ale dajemy rade>Więc zapraszam.

    Pozdro.Fit.
    Kontakt 531 989220

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł. Ostatnio jeździłem na track dayu. Generalnie ten termin mi nie pasuje. Czy pojeżdżawki organizujecie jakoś cyklicznie czy to jest sponton? Widzę że liste już tam macie (chyba same evo Czy kolega Waszkownik to Grzesiek Waszka? bo na track dayu w Kielcach troche nas wspomagał dobrą radą i mam czuja że to on. Pozdrawiam i myślę że zmontuję kiedyś jakąs ekipę alfaholicką. Pytanie. Ilu uczestników musiało by wziąść udział w takiej pojeżdżawce,abykoszty uczestnictwa zbić do jakichś 200 zł na łebka? Generalnie na ostatnim tracku gdzie koszt uczestnictwa wynosił 350 zeta wydałem 850 zł licząc paliwo i coś tam się zjadło po drodze. (dojazd 200 kilosów w jedną stronę) . Myślę że chętnych z tego forum znalazłoby się wielu lecz barierą są poprostu koszty.
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar slavik10
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    audi a6 2,5 tdi sprzedam no alfa no fun
    Postów
    149

    Domyślnie

    Ja bardzo chetnie tez bym sie pokkazał na torze ale termin juz zajety wakacje ale jesli bedzie jakis inny to chetnie

  4. #4
    fitnes
    Gość

    Domyślnie



    ---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

    koledzy
    !
    odpowiem tak,jezeli macie jakiekolwiek pytania osobiste pytajcie ma PW.Ogólnie zobaczcie na historyczne opinie na temat fjs lub youtube wpisując fjs lub fitnes i zobaczycie,ze chodzi Nam o to samo....koszty to oczywiście sprawa ważna,ale czasem własnie wydać lepiej dobrze te pieniążki niż jechać na imprezy z "dużA"rekalmą ,a nie skutecznie,werzcie mi że czasem dokładam do treningów ,czasem mi zostaje na "bułki"ale żyje z czego innego. ....ja staram sie abym ja się najezdził i moi Ziomowie,a inni przy Nas jak najwięcej nauczyli się WY....TO NASZA DOMENA....dziwne ale prawdziwe
    Przyklad"kolega z forum S 2000 Honda przyjechał tylko na dwa treningi i pozamiatał swój zlot na 2miejscu ,gdzie przyjedzając po wielu miesiącach treningu u "znanych"nauczycieliśmy Go WAZNYYYYCH rzeczy.. nie miał wykonczenia w "stylu"....sam to przyznał...a nauczyliśmy go MY bezineteresownie,ciesząc się z każdego dobbrego kierowcy na torze....i nie tylko...NA ULICY JESTESMY O WIELE LEPSI I BEZPIECZNIEJSI/////proszę mi wierzyc !!!!...poprostu lubie jak widzę progres ,a nie wazniacto i cwaniactwo....
    Sądzę ,że <bez obrazy>wielu Wam mogę pokazac ,ze możecie lepiej ,a nawet Lepiej niż Zle....

    Ale nic na siłe.....czystro kolezenskie zaproszenie i propozycja.....
    Pozdro .Fit.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Ale zagmatwana "oferta"..
    "czysto koleżeńskie zaproszenie", "WY TO NASZA DOMENA", "bezinteresowność", "moi ziomowie" yy, sorry ale o co kaman? Jak żyję, jeszcze nie widziałem żeby poważny organizator jakiejkolwiek poważnej imprezy motoryzacyjnej bajerował potencjalnych uczestników w taki sposób. Niby "nic na siłę", ale jakoś to właśnie wygląda jakby ktoś na siłę próbował kogoś do czegoś przekonać. Niby propozycja jest na tym forum ale konkretów w wątku opisac nie można? I w ogóle od kiedy pytania o imprezę są pytaniami osobistymi?

  6. #6
    fitnes
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał JacekK Zobacz post
    Ale zagmatwana "oferta"..
    "czysto koleżeńskie zaproszenie", "WY TO NASZA DOMENA", "bezinteresowność", "moi ziomowie" yy, sorry ale o co kaman? Jak żyję, jeszcze nie widziałem żeby poważny organizator jakiejkolwiek poważnej imprezy motoryzacyjnej bajerował potencjalnych uczestników w taki sposób. Niby "nic na siłę", ale jakoś to właśnie wygląda jakby ktoś na siłę próbował kogoś do czegoś przekonać. Niby propozycja jest na tym forum ale konkretów w wątku opisac nie można? I w ogóle od kiedy pytania o imprezę są pytaniami osobistymi?
    Chłopie ,aleś czepliwy.
    Nie jestem organizatorem poważnej imprezy i czytaj dokładnie jaki jest zamysł.To nie jest oferta tylko propozycja kolezenska.
    Nie bajeruje,nie znasz mnie to nie wyciągaj"prostolinijnych"wniosków.czaisz "kaman"?
    Chcesz konkretów to zapytaj lub zadzwoń,bo ja nie mam czasu się rozpisywać...chyba ,że cię nie stać na telefon.
    A jezeli uważasz,ze jesteś super kierowcą to zapraszam,zweryfikujemy,a jezeli uważasz ,ze Twój czas jest zbyt cenny na nasze spotkania proszę nie udzielaj się złośliwie w "tym temacie"
    Dziękuję .

    Proszę adminów o zamknięcie tematu.

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Ee, a co tak przeżywasz? Zamiast wycieczek osobistych czy pisania ochów i achów nt. imprezy pisz po prostu konkrety na forum, a nie odsyłasz wszystkich do PW - wszyscy na tym skorzystają.

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Zasadniczo ciekawa opcja wyjazdu na tor jednak przydałoby się trochę więcej organizacji. Czyli wcześniejszego podania terminu, kosztów itp.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 06.01 Kielce Trening - mroźny chyba ?
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 23:04
  2. [Temat organizacyjny] Track day na torze "Kielce" - Event z SJS 2014
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 546
    Ostatni post / autor: 30-06-2014, 22:04
  3. Zapraszam do facebook'owej grupy "Świętokrzyscy Alfaholicy"
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 19:51
  4. Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - Tor "Kielce" (Miedziana Góra)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 703
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 19:34
  5. [Temat organizacyjny] Zlot ForzaItalia "after-karting" 11.09.2011
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 18:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory