Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Temat: Wyniki z jazdy na torze Biłgoraj

  1. #11
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Kolega żonkil90 ,proszę o pilny kontakt z organizatorami.
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 17-08-2011 o 19:27
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Ps. mile widziany sponsor nowego ogumienia ;] Yokohamy zjeździłem niemal do zera
    O tak, tak, ja już któremuś z organizatorów sugerowałem, żeby za rok jednym ze sponsorów została firma oponiarska, która to da nam opony do testowania.
    Co do mojego czasu, to mogło być lepiej ale oszczędzałem bellę na starcie, a zwłaszcza opony, które już po 4-5 kółkach zaczęły znikać. Niemniej z 3 sekundy były jeszcze do urwania.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Ja jestem bardzo zadowolony z toru, patrząc na moje czasy, fakt że jednak trochę za daleko ją ciągnąłem na obrotach (później przeszedłem na jazdę z użyciem 3-ki ), zwykłe oponki i brak umiejętności uważam że było rewelacyjnie. Nie pomyślałem o tym na torze ale przy następnej okazji sadzam np. Grześka za kółko żeby ktoś ogarnięty się nią przejechał

  4. #14
    Redaktor Dwusuwowiec Avatar Alfistka
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Brodnica
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 2007
    Postów
    101

    Domyślnie

    ja również się cieszę że udało mi się pokonać paru kolegów na torze. W klasyfikacji kobiet byłam w końcu pierwsza była jeszcze jedna koleżanka, ale pomykała w 147 GTA więc inna kategoria niż moja ze skromnym 115-konnym dieselkiem

    LIFE’S TOOSHORT TO DRIVE BORING CARS

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar ryloon
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    AR 156SW'03 2.4 20V / GTV'97 3.0 V6 220KM
    Postów
    205

    Domyślnie

    Hej
    niestety nie mogę podzielić jedynie pozytywnej opinii o organizacji na torze i niejasnych informacjach o zasadach klasyfikacji (w tym ile przejazdów jest zliczanych itp). Słuchałem odprawy i komunikatów. Z tego tytułu nie przejechałem 5 okrążenia na czas.Przykro nieco ale i nauczka na przyszłość.
    Byłoby miłym akcentem również dowiedzieć się o pełnych wynikach na samym zlocie - na gorąco, poczuć atmosferę. Rozumiem, że ten punkt organizatorzy wezmą "do poprawy".

    Z czystej satysfakcji wiem, że miejsce 7/8 w open było w zasięgu a i pudło w dieslach blisko (tu bym Ligarowi musiał deko uciec.
    Na koniec pozdrawiam serdecznie nowopoznanych Alfaholików.
    Piotr - Ryloon (nr startowy 10).

  6. #16
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    rylooon jakbyś mnie jeszcze pokonał m-jetem to bym sie juz załamał...
    Szukałem Ciebie w wynikach bo bardzo mnie to interesowało jak radzi sobie 20v vs 10v ale jakoś nie mogłem odnaleźć. Podobnie jak kubacik i camil byliście moim osobistymi rywalami. Szkoda że nie policzyli Ci całości...
    Jak mowiłem, rakietowa pod względem organizacji, informacji, tablicy z wynikami wypadła lepiej. Tam czuło się bezpośrednia rywalizację. Tutaj mimo trasy lepiej dopasowanej do specyfiki naszych samochodów rywalizacji brakowało....
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    rylooon jakbyś mnie jeszcze pokonał m-jetem to bym sie juz załamał...
    Szukałem Ciebie w wynikach bo bardzo mnie to interesowało jak radzi sobie 20v vs 10v ale jakoś nie mogłem odnaleźć. Podobnie jak kubacik i camil byliście moim osobistymi rywalami. Szkoda że nie policzyli Ci całości...
    Jak mowiłem, rakietowa pod względem organizacji, informacji, tablicy z wynikami wypadła lepiej. Tam czuło się bezpośrednia rywalizację. Tutaj mimo trasy lepiej dopasowanej do specyfiki naszych samochodów rywalizacji brakowało....
    Podzielam opinię Ligara odnośnie tablicy wyników na torze. Mnie również szkoda trochę wyniku w dieslu gdzie jechałem sobie rekreacyjnie (w ostatniej chwili odkupiłem miejsce na torze od JamrozW) ,nie wiedząc że 115 konnym jtd robię tak dobre czasy. Gdybym wiedział mógłbym powalczyć z kolegą z Alfy GT choć i tak moja lokata sprawiła mi większą frajdę niż zwycięstwo w klasie GTA. Tor moim zdaniem ok,choć miejscami były trochę za duże dziury poza trasą . Przykład subaru świadczy o tym że w miejscach najbardziej niebezpiecznych był dobrze zabezpieczony bo skończyło się na obcierkach a nie owinięciu na drzewach. W samej organizacji chyba zabrakło tak jak we wrocku chłopaków z Białegostoku którzy trzymali porządek. Tutaj chyba kociołek Panoramixa zawinił
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar ryloon
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    AR 156SW'03 2.4 20V / GTV'97 3.0 V6 220KM
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    rylooon jakbyś mnie jeszcze pokonał m-jetem to bym sie juz załamał...
    Szukałem Ciebie w wynikach
    Czyli uratowałem Ci skórę;-)
    W wynikach jestem - w grupie 5DNS, gdyż piątego nie jechałem (nie wiedziałem, że "muszę"). 4 przejazdy w okolicy 63s i to bez wrzucania jedynki przy nawrocie ze znakami (to był błąd bo "z dołu" auto moje nie jedzie dobrze). W każdym razie jestem zadowolony bo wiem, że zapas był
    Z niecierpliwością czekam nast. zlotu.

    ps. a może zrobimy sobie jakiś mały zlot na torze w okolicy (G.Śląsk, Kraków)?

    ---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    klasyfikacja wg 3 najlepszych przejazdów:



    fajną miałem przewagę nad Kamilem ;D
    Dla 3 przejazdów załapałbym się na top10 z czasem 191,09s (nr 10,
    63,67 64,01 63,41)
    Reszta to gdybanie ;-)

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Nie ma co, zabawa była przednia.
    A teraz spinam poślady, mam rok żeby coś zrobić z autem i przede wszystkim ze sobą i wyjąć klasę <2000ccm

  10. #20
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzybek_bgi Zobacz post
    Nie ma co, zabawa była przednia.
    A teraz spinam poślady, mam rok żeby coś zrobić z autem i przede wszystkim ze sobą i wyjąć klasę <2000ccm
    Po zrobieniu wariatora i odświeżeniu silnika wyjąłbym jeszcze kilka rzeczy ze środka na Twoim miejscu. Jak Bobryt cały rok będzie spać to myślę, że już będzie w Twoim zasięgu.

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Spot // Tor Biłgoraj 14-15 Czerwiec
    Utworzone przez TOMI1983 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 13:02
  2. [Relacja] Event z SJS 2013 - Konstruktywne uwagi na temat szkolenia i jazdy na torze w Kielcach
    Utworzone przez Zonkil w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 18:54
  3. [Relacja] Wrażenia ze zlotu Biłgoraj 2011
    Utworzone przez Lukasz A. w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 04-12-2011, 15:37
  4. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Wyniki jazdy na Torze "Rakietowa"
    Utworzone przez Majkel w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 31-08-2010, 16:21
  5. SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY AZT - ZIMOWY SPRINT NA TORZE FIATA
    Utworzone przez Rafał w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2009, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory