Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 155

Temat: [Relacja] IV Ogólnopolski Zlot Klubu Miłośników Alfa Romeo

  1. #11
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    ja gratuluje organizatorom, docieraja do mnie sluchy, ze byl profesjonalnie zorganizowany...

    mam nadzieje, ze za rok sobie jakas babe znajde, ktora bedzie tyrac za mnie i bede Wam towarzyszyl

  2. #12
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYKrak
    SUPER FOTKI,
    POZDRAWIAM I DZIĘKUJE Marcie, Kamilowi, Bartkowi, Gosi, Tomkowi, Iwonie z domku G i Sebastianowi (Mr. Niewidzialna Alfa), Piotrkowi, Andrzejowi z synem moim współlokatorom, za dobrze spędzony czas, gdyby nie domek G i nasze Alfy to wyjechałbym zaraz po zobaczeniu stanu organizacji zlotu w sobotę.

    Kolumna do dupy, wypadek 3 aut, z czego AR33 Piotrka najbardziej ucierpiała, ZERO ochrony i zabezpieczeń (karetka, straż pożarna) na lotnisku, jakieś rowery, motory wjeżdżające na tory zlotu podczas trwania przejazdów, aha i głupie tłumaczenia że tor przecież jest bezpieczny bo sami go rano organizatorzy sprawdzali, ŚMIESZNE bo WSZYSCY UMIEJĄ JEŹDZIĆ TAK JAK ONI I MAJĄ TAKIE SAME AUTA hahaha ale jakby coś się stało to ORGANIZATORZY nie ponoszą ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI...

    Jak będę chciał sobie tak pojeździć to pojadę na pas startowy w Krakowie który nie jest używany, na jedno wyjdzie zero ochrony, pomocy i nikt oprócz mnie nie byłby odpowiedzialny za to co robię...

    PROSZĘ ORGANIZATORÓW o przesłanie na forum wszystkich FAKTUR za wszystko za co zapłaciliście i mięliśmy do tego dostęp w ramach tych 170zł na osobę, każdy sobie obliczy podzieli i zobaczymy za co naprawdę zapłaciliśmy, bo 2 noce w domku i wynajem nieczynnego kawałka lotniska które widać było w jakim jest stanie technicznym KOSZMAR (można było chociaż POZAMIATAĆ SZKŁA) nie wynosiło chyba aż 170zł. Aha i po 2 małe kiełbaski na łebka, bo piwo które nam kupiliście juz było płatne i to drożej niż w sklepie, tym bardziej ze kupowaliście hurtowo, a przed zlotem płakaliście ze nie macie KASY i wszystko co bierzecie jest na cele ZLOTU, więc czekamy na faktrury, a za rok jak bedzie takie zamieszanie organizacyjne to wybaczcie pojadę gdzie indziej i na pewno będę bogatszy i lepiej się pobawie...

    JESCZE RAZ DZIĘKUJE WAM KOLEDZY I KOLEŻANKI z AR 146, 156, GTV z domku G i moim współlokatorom, no i BIMSKIEMU i Krzyhoowi i innym którzy poprawiali sobie na wzajem chumor))
    Frajer ! ! !
    Tym razem mi się podobało. Było Super !

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Bytom
    Postów
    41

    Domyślnie

    ByKrak dobrze ,że się wywnętrzyłeś . Lepiej się czujesz ?Ja musiałbym teraz wykropkować większość tego co chcę Ci powiedzieć. Pewnie teraz nasi Drodzy organizatorzy liczą zyski i leżąc do góry brzuchem i wypinają się na wszystko .Niestety będą musieli przeczytać Twoje wypociny i to mnie ku..... strasznie martwi.
    AR

  4. #14
    SpierS
    Gość

    Domyślnie

    Kolego BYKrak troszkę ze sobą rozmawialiśmy na różne tematy, na początku dotyczące wyjazdu, potem podrywania pingwinów i takie tam...
    W każdym bądz razie było Cię wszędzie pełno. Z pewnością powinieneś dostać nagrodę za najbardziej donośny głos na zlocie.
    Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego o wszystko obwiniasz organizatorów ?
    Nie widziałem by któryś z nich prowadził kolumnę na lotnisko, tylko co jakiś czas wyprzedzał nas nawiedzony Policjant który zapomniał że ma motocykl między nogami...
    Przez Ciebie z tematu który tworzyłem 5 godzin zrobił się wielki śmietnik i niepotrzebna dyskusja. Na drugi raz polecam trzymać swoje jakże grzeszne myśli w głowie i dzielić się nimi tylko z księdzem u spowiedzi.

    Pozdrawiam.

  5. #15
    A.R.T.S.
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SpierS
    Kolego BYKrak
    Jaki kolego?? Chyba z grzeczności tak piszesz.
    To koledzy organizowali zlot dla kolegów, to koledzy organizatorzy targali opony na lotnisku żebyśmy mogli się pobawić, aj szkoda już mi nawet język strzępić...

    A kolego SpierS super robota ze zdjęciami, gratki dla ciebie i piwo 8)
    Masz więcej tych zdjęć??

  6. #16
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rigobert
    BYKrak napisał/a:
    gdyby nie domek G
    Gdybym wiedział, że mieszkam w tym samym domku co Ty to bym poprosił o przeprowadzkę..
    I ja również :!:

    Cytat Napisał BYKrak
    wyjechałbym zaraz po zobaczeniu stanu organizacji zlotu w sobotę.
    Szkoda że tak się nie stało - oszczędził byś sobie dalszych rozczarowań :!: A mnie teraz pisania.

    Cytat Napisał BYKrak
    z czego AR33 Piotrka najbardziej ucierpiała
    Każdemu było niezmiernie przykro z powodu tego incydentu.Piotrek nie został bez pomocy. Mam nadzieję że szybko upora się z naprawą



    Jestem pod ogromnym wrażeniem imprezy w której dane było mi i mojej rodzinie uczestniczyć . Mam nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy.
    Wielkie podziękowania dla organizatorów i zlotowiczów za:
    - wspaniałą zabawę,
    - prawie idealną pogodę :mrgreen:
    - rewelacyjną atmosferę,
    - kiełbaski których nie mogliśmy przejeść,
    - piwko za 3 zł,
    - adrenalinę przy starcie na 1/4 z GTA :wink:
    - mile spędzony czas,
    - nieuprowadzenie naszej Belli - a było paru chętnych :mrgreen:
    - odjazdowe konkurencje na lotnisku,
    - no i za wiele innych rzeczy tu nie wymienionych a które na pewno się wydarzyły.

  7. #17
    SpierS
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał A.R.T.S.
    Cytat Napisał SpierS
    Kolego BYKrak
    Jaki kolego?? Chyba z grzeczności tak piszesz.
    To koledzy organizowali zlot dla kolegów, to koledzy organizatorzy targali opony na lotnisku żebyśmy mogli się pobawić, aj szkoda już mi nawet język strzępić...
    Grzeczność to podstawa :wink: popieram twoją dalszą wypowiedz, dobrze powiedziane.

    Cytat Napisał A.R.T.S.
    A kolego SpierS super robota ze zdjęciami, gratki dla ciebie i piwo 8)
    Masz więcej tych zdjęć??
    Dziękuję, owszem mam więcej zdjęć z czasem wrzucę wszystko na serwer rapidshare.
    Pierwszy w kolejce jest Robak który zamówił zdjęcia swojej 156, potem wrzucę resztę.

  8. #18
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    temat Byraka przemilcze, bo to faktycznie stek bzdur co on napisał. Widać kolega pierwszy raz był na zlocie, nie wie jak to jest organizowane itp. Uczestnicy pożegnali organizatorów brawami i na tym kończymy.

    NAPRAWDĘ PROSZĘ O PISANIE WŁASNYCH WRAŻEŃ A NIE ODPISYWANIE KOLEGI, KTÓREGO, PODEJRZEWAM JUŻ TU NIE ZOBACZYMY


    Troche ode mnie, na gorąco, bo jeszcze sie nawet nie rozpakowałem :d
    OLSZTYN
    Spotkanie w Olsztynie choć pomysłowe, popsuła nam pogoda. Foty na szybko, ogólnie miło ale bez rewelacji
    OLEŃKA
    Sam camping bez rewelacji, ale jak dla mnie nie ważne gdzie śpisz, ważne żeby mieć gdzie jeździć. Fajnie że miejscówka w sercu Cz-wy, 50m od Sanktuarium!!!!
    IMPREZY
    Dość spokojne, chyba piwo jakieś liche było bo mało tańczenia. Ale ogólnie rzecz biorąc chyba nie było na nie czasu przez te zażarte dyskusje o naszych ukochanych... Alfach rzecz jasna Jeszcze jeden minusik że zimno było z wieczora ale to już niczyja wina Dodam że taniec naszych kolegów i tak rozgrzał wszystkich :mrgreen: :mrgreen:
    ĆWIARTKA
    chyba największe show, w pełni profesjonalnie zrobione. naprawdę piekna sprawa! troche adrenalinki, prędkość i ostre hamowanie konkurencja naprawdę godna uwagi. wielkie ukłony dla 75ki, która przyznam że jest chyba niewiele ale jednak szybsza od mojej belli. szkoda Majk że półfinał nam nie wyszedł
    TOR
    Mimo ze nie była to najszybsza konkurencja to dała największego kopa w formie adrenaliny. Naprawdę mocna sprawa jechać na granicy poślizgu (w poślizgach również) między oponami. Wynik troszke mnie zasmucił ale zabawa rewelacyjna Samo patrzenie na innych kierowców zapewniało niemałe wrażenia
    POZOSTAŁE
    Troleje fajna rzecz i zawsze to jakieś nowe doświadczenie. Z piłeczką się fajnie jeździło. Poza tym AR33 ma kreche u mnie bo nie wpisał mi bonusa za zgadnięcie czym rzucaliśmy
    HAMOWANIA
    Co dla niektórych koszmar heheh. U mnie alficzka straciła przyzwoite 10 kucyków więc chyba nie jest źle. Fajno było posłuchać wycia co niektórych autek

    Podsumowując zlot uznaje za udany, atrakcjami jestem w 100% usatysfakcjonowany i mam nadzieję że następnym razem będzie tylko lepiej

    aaa i słowa uznania dla Superjahu007 za dotrzymanie słowa. piwko było przesmaczne
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  9. #19
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Niestety w tym roku nie udało mi się dotrzeć na południe, cieszę sie, że sie dobrze bawiliście .
    Za rok pewnie się spotkamy i możliwe, że będe już śmigał nową alfą
    Pozdrawiam.
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  10. #20
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Najwyżej zarobię ostrzeżenie albo bana ale nie mogłem się powstrzymać bo wiedziałem że gdzieś to czytałem :

    Cytat Napisał BYKrak
    Kate dzięki za maila, i czekam na to wspólne piwko z niecierpliwością
    Dajmy tu trochę optymizmu, jakby nie było myślę, że nikt nie bedzie chciał zwrotu kosztów od naszych organizatorów, ponieważ dają z siebie co mogą a to nie ich wina, oraz myślę że nawet jakbyśmy mieli połowe mniej atrakcji to w swoim towarzystwie i tak będziemy dobrze spędzać czas nie nudząc się zbytnio.... POZDRO :mrgreen:
    BEZ KOMENTARZA :!: :!:

    Cytat Napisał BYKrak
    KATE w zmienionym opisie planu zlotu jest tylko wycofany obiad na początku w piątek w Spichlerzu. Rozumiem wogóle wyżywienia nie bedzie, tak tylko zebyśmy wiedzieli na co sie przygotować, mi osobiście zupki knora wystarczą i kanapki heh POZDRO
    No i wiesz mieliśmy zjeść razem kiełbaskę i piwka się napić, przyjęłaś zaproszenie wiec daj znać czy mam przywieść sam te kiełbaski hehehe)))
    BEZ KOMENTARZA :!: :!:

    Cytat Napisał BYKrak
    NO TO JA COŚ DODAM OD SIEBIE

    http://nasza-klasa.pl/profile/80156
    Kolego SpierS czegoś tu nie rozumiem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] IV ogólnopolski zlot miłośników Alfa Romeo 166 12-15 czerwca 2015
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 898
    Ostatni post / autor: 11-04-2016, 21:29
  2. Vi ogólnopolski zlot klubu gtv/spider
    Utworzone przez fajf w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-09-2015, 22:06
  3. 18-ty zlot klubu miłośników AR ik@r
    Utworzone przez lesio146 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 04-11-2010, 11:55
  4. [Zapowiedź] III Ogólnopolski Zlot Miłośników Marki Alfa Romeo Pomorze 2009
    Utworzone przez Mała w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 06-08-2009, 13:50
  5. IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT KLUBU MIŁOŚNIKÓW ALFA ROMEO ALFAHOLICY
    Utworzone przez Fred w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 458
    Ostatni post / autor: 07-09-2008, 13:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory