Strona 8 z 25 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 247
    ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Konrado
    No co tu duzo pisac. Pieniadze nie adekwantne do atrakcji, czasu pobytu i miejsca noclegu. Wiem jestem zly i sam nie zorganizuje lepszego. Stad moje pytanie.
    W związku z niepewnością Konrado i być może kilku innych osób może niech Webmaster007 wypisze co zawiera się w cenie 120 złoty, a za co ewentualnie trzeba będzie zapłacić i będzie wszystko jasne.
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.

Domyślnie

Co wliczone w cene bylo napisane. Widze ze sie pozmienialo, ale porownaj zlot w Bielsku. Nie chce sie czepiac naprawde, bo nie o to chodzi. Wielki respekt do organizatorow ze w ogole chca sie tym zajmowac, ale wiekszosc konkurencji jest nie wymagajaca nakladow finansowych, a do tego spodziewane jest okolo 50 samochodow co daje pewnie ponad 100 osob...

webmaster007
    Gość

Domyślnie

a kolega widział te ... po konkurecjach co nie wymagaja wkladu maja byc jeszcze dorzaucone ale poki co nie mozemy zalatwic bo musimy sie okreslic z iloscia ludzi : w zanadrzu w planach jest statek i quady ale to nie jest jeszcze 100%. A te pieniadze nikt nie chce wyludzic tylko zapewnic jak najlepszy zlot jezeli koszta wyjda mniejsze to moze jakis upomonek (typu koszulka, kubek czys cos takiego)

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto

Domyślnie

Ja po prostu przekalkulowalem te atrakcje, ten nocleg, pomnozylem kwote przez zapowiadana liczbe osob, dodalem upusty dla grup i nijak mi nie wychodzi. Ja tez nie napisalem ze chcecie wyludzic, bron Boze. Napisalem tylko ze atrakcje i nocleg nie sa proporcjonalne do tej ceny. w Bielsku byly 2 dni, nocleg w domkach i wiele atrakcji, a cena podobna.

webmaster007
    Gość

Domyślnie

tak wygląda sprawa.możliwe,że koszta zostaną obniżone o 20 zł od osoby.jeżeli nie pasuje tobie obecny koszt zlotu to wybacz.zapraszam kolejnych chętnych.i przypominam,że plan jest jeszcze ramowy co do atrakcji(toczą się rozmowy)i 11.05 po dokonaniu wpłat i poznaniu ilości chętnych będą toczone rozmowy końcowe dotyczące atrakcji(np. quady,trampoliny),ale musimy znać ilość osób chętnych,bo od tego jest zależna cena.120 zł nie jest wygórowane jak na półwysep,np.w knajpie devoile+frytki++cola to możesz zapłacić nawet 60 zł i się nie najeść.tak wygląda sprawa Konrado i jeżeli nie to nie,a jeżeli tak to serdecznie zapraszam

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto

Domyślnie

Dlatego pytalem o koszta jesli sie nie uczestniczy w atrakcjach. Uwazam ze to nie jest nic dziwnego

webmaster007
    Gość

Domyślnie

kosztorys
    nocleg- 10 zl/ osoba *60osob=600zł
    atrakcje- (zlot) 7808 zł
    ewentualny obiad ok 15*60= 900 a chcelibysmy zeby cos było bo mozna tam na polwyspie majatek wydac
    kiełbaski i napoje do ogniska 300zł
    materiały do zorganizowania laminat papier, puchary, nagrody 500zł
    suma: 10108 -1000zł auto plus (moze dadzą 2000 a my im koszta za atrakcje) = 9108/60 osob= 151 zł i tu trzeba cos wymyslec albo z czegoś zrezygnować albo sponsora załatwić
    Proponowane koszta:

- 120 zł/os dorosła – obejmuje wyżej wymienione atrakcje, parking, miejsce noclegowe.
    -110zł- obejmuje wyżej wymienione atrakcje, parking, bez miejsca noclegowego - własnym zakresie
    -50%os dzieci do lat 10 legitymacje
    - friko dzieci do lat 4

Konrado mam nadzieje ze skonczysz z tymi twoimi pytaniami bo naprawde juz nie mam sił to tak jak moja siostrzenica dlaczego a co to :mrgreen:[center:2e1eefa607]

to wszystko tak */- i moze sie zmienic cos drobnego[/center:2e1eefa607]
    wycena nie aktualna zmienił sie wariant zlotu, wiecej pytaj daevit, spike , mała

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto

Domyślnie

No wiesz nie miej do mnie pretensji, chce wiedziec za co ewwentualnie place. Nie ma w tym nic zlego. Nie boje sie Waszej reakcji dlatego zadaje takie a nie inne pytania. Nie bede zyl w cieniu i chowal sie bojac sie zapytac o cos, bo moge zostac zgnojony i moze sie to komus nie podobac.

btw 60 osob na ogolnopolskim zlocie?:>

webmaster007
    Gość

Domyślnie

btw jak narazie tak to wyglada zawsze było 40 aut narazie jest polowa jak bedzie wiecej to wiadomo koszzta zejda licze tak jak jest

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

niestety konrad kosz takich imprez jest wysoki a najgorsze sa koszty stale bo te przekladaja sie na ilosc osob -im mniej tym koszt na 1 osobe wiekszy im wiecej tym mniejszy.cena jest podana na przewidywalna ilosc osob ale zaden organizator nie ma pewnosci jak nie dostanie zaliczki.a musi tak kalkulowac aby nie zostac z dlugami/ jak by ktos byl ciekawy bielsko biala kosztowala organizatorow ok 2000 zl w plecy/. analizujac ceny na pomorzu 120 zl nie jest kwota specjalnie wygorowana .za sam nocleg mozna zaplacic nawet 60 zl za osoba /i nie jest to hotel 5 gwiazdkowy/ dobrze ,ze wypytujesz na co beda przeznaczone pieniadze masz do tego prawo tak samo jak i do krytyki ale dobrze by bylo aby byla to krytyka konstruktywna.ps mysle ,ze impreza kolegom sie uda i kazdy bedzie mile wspominal .powodzenia