Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Tor Jastrząb 07.05

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Przyjadą moi znajomi w Ałdi TT

  2. #12
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    O tempora o mores ! na forum Alfy - "sportowej marki" , umawiają się na ściganie na torze (i jeżdżą chyba najbardziej regularnie już można powiedzieć) :

    - DWA AUDI ,
    - jedna TOYOTA ,
    - no jedna Alfa 155 (ale być może do zastąpienia HONDĄ - coś tam były takie myśli Pabla zdaje się ?)
    - i być może jeszcze ALFA - ale powiedzmy sobie szczerze - z uporu i przekory właściciela, a nie żeby się specjalnie wyjątkowo nadawała.
    - a no i Fiat , ale on tylko na zawody

    No i oczywiście bo po co, jak można się "racingować street" - na przykład na podwójnej ciągłej i pasach dla pieszych na prostej, przy ruchu ulicznym. To teraz jest sportowy duch, sportowe serce... no tak...

    Bravo Alfa Romeo! Bravo Alfaholicy ! :-/

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Andrzeju zapisuj się! Zostały 4 miejsca wolne!!

  4. #14
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Pewnie się jakiś klub zapisał - mazdy czy innej hondy, który jeździ po prostu.
    No jak się zapiszę w ciemno? nie ma zwrotów a jadę przecież kilka dni wcześniej.
    Jak mówiłem - po 3cim jak wóz sprawny będzie i jednocześnie miejsce jakieś. Nic na siłe, wiesz o tym - głowa spokojna i te rzeczy
    Na koniec przeważnie ktoś rezygnuje, może mnie wcisną. Jak nie to i tej Alfy nie będzie

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    O tempora o mores ! na forum Alfy - "sportowej marki" , umawiają się na ściganie na torze (i jeżdżą chyba najbardziej regularnie już można powiedzieć) :

    - DWA AUDI ,
    - jedna TOYOTA ,
    - no jedna Alfa 155 (ale być może do zastąpienia HONDĄ - coś tam były takie myśli Pabla zdaje się ?)
    - i być może jeszcze ALFA - ale powiedzmy sobie szczerze - z uporu i przekory właściciela, a nie żeby się specjalnie wyjątkowo nadawała.
    - a no i Fiat , ale on tylko na zawody

    No i oczywiście bo po co, jak można się "racingować street" - na przykład na podwójnej ciągłej i pasach dla pieszych na prostej, przy ruchu ulicznym. To teraz jest sportowy duch, sportowe serce... no tak...

    Bravo Alfa Romeo! Bravo Alfaholicy ! :-/
    Jak skończę 'modzić' moje stare v6 (przywracać wyzdychane konie) to mam nadzieję zacząć jeździć regularnie. Szkoda, że dwie najlepsze rundy CAcup na otwarcie sezonu mi uciekły, ale jeszcze będzie okazja poćwiczyć.

    Cóż więcej rzec. Zawsze później można tłumaczyć takie wybryki 'no bo przecież nie miał się gdzie wyszaleć. Dobry chłopak był, zawsze dzień dobry mówił na ulicy. To na pewno nie jego wina że ktoś się o niego zabił'.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #16
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    No właśnie sęk w tym, że jest gdzie się wyszaleć, sam jestem w szoku jak bardzo jest gdzie i pokazać tam te Alfy, a nie na uliczkach w zabudowanym i na przejściach dla pieszych.

    Mi całe zeszłoroczne CA cup uciekło - mam gorzej - jak kupiłem auto to caaała zima wydawało się - jak to dużo czasu żeby doprowadzić do ładu. Tak że się nie spiesz na siłę, bo u mnie przynajmniej każdy pośpiech się później mścił.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    O tempora o mores ! na forum Alfy - "sportowej marki" , umawiają się na ściganie na torze (i jeżdżą chyba najbardziej regularnie już można powiedzieć) :

    - DWA AUDI ,
    - jedna TOYOTA ,
    - no jedna Alfa 155 (ale być może do zastąpienia HONDĄ - coś tam były takie myśli Pabla zdaje się ?)
    - i być może jeszcze ALFA - ale powiedzmy sobie szczerze - z uporu i przekory właściciela, a nie żeby się specjalnie wyjątkowo nadawała.
    - a no i Fiat , ale on tylko na zawody

    No i oczywiście bo po co, jak można się "racingować street" - na przykład na podwójnej ciągłej i pasach dla pieszych na prostej, przy ruchu ulicznym. To teraz jest sportowy duch, sportowe serce... no tak...

    Bravo Alfa Romeo! Bravo Alfaholicy ! :-/
    Alfą za jakiś czas się przejadę z raz na Jastrzębia i potem na te Kielce, teraz trzeba ogarnąć te rzeczy do zrobienia w aucie.
    Nie oszukujmy się Alfa 156 SportWagon 1.9 JTD 150 kunia i 1400+ kilo masy to jest zawalidroga. Dyszel się na tor nie nadaje, można sobie tych kuniu i niuta nawalić pod sufit a i tak gówno będzie z tego. Kupa ludzi tego nie rozumie może kiedyś do łba dojdzie że jak zapiep..... to idziesz mocą i masa auta, a nie niutem

    Co do tego pana do Racingowego Streeta to zanim zagościła tam czystka to się tego mistrza ciutkę podpytałem, niestety nie mam wszystkiego co Andrew skasował, bo zaczął kasacje od mojego postu, ale ogólnie się spytałem dlaczego ma czas bujać się po kraju i swoją perełkę pokazywać na parkingach, a nie ma czasu na Kielce i pokazanie tych swoich wielkich umiejętności w kierowaniu RHD

    Ale na błąkanie się po Polsce masz czas. Co z tego wynika???
    LukeMazur
    Super! A kim ty dla mnie jesteś że mam sobie układać to gdzie mam być tak jak to Tobie się podoba? Nie mam samochodu na tor żeby tam latać i nigdzie na tor nie pojadę.
    Moja sprawa.


    Kolejny jegomosć który razem z koleszkami snuje opowieści o swoich ogromnych umiejętnościach, a jak jest okazja pokazania to nie mam czasu, a potem nie mam auta na tor. Nawierzchnia na torach w tym kraju jest lepsza od dróg w jego okolicy , gdzie łoi te RSy.
    Z podobnego powodu się na te Kielce zapisałem, z tym że w tamtym wypadku też żaden z tych jegomości się tam nie pojawi

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Cóż więcej rzec. Zawsze później można tłumaczyć takie wybryki 'no bo przecież nie miał się gdzie wyszaleć. Dobry chłopak był, zawsze dzień dobry mówił na ulicy. To na pewno nie jego wina że ktoś się o niego zabił'.
    Ja miałem okazje widzieć skutki zapier....... którego efektem były dwa trupy, na szczęście byli to ci co szaleli.
    I wtedy kupiłem sobie Ałdi i torów zacząłem szukać
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 28-04-2016 o 10:06

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post

    Nie mam samochodu na tor żeby tam latać i nigdzie na tor nie pojadę.

    Skomentuje selektywnie.
    Ostatnio była rodzinka. On + Ona + Dziecko.
    Fordem Mondeo TDCI (W garazu podobno Nyska 200sx s13 + rb25det)
    Świetnie i pozytywnie nastawieni.


    EDIT:
    Aż normalnie wstawię filmik z "streetracerami driftującymi"

    https://www.youtube.com/watch?v=nR8wY_RiNh8&hd=1

    Uwielbiam drift ale ten filmik nie powinien nigdy powstać.
    Ostatnio edytowane przez culmen ; 28-04-2016 o 10:21

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał culmen Zobacz post
    ...

    EDIT:
    Aż normalnie wstawię filmik z "streetracerami driftującymi"

    https://www.youtube.com/watch?v=nR8wY_RiNh8&hd=1

    Uwielbiam drift ale ten filmik nie powinien nigdy powstać.
    Pewnie w internetach ubijał pianę jaki to z niego nie jest doświadczony mistrz kierownicy zanim przyłoił w biedne, niczemu winne bmw. ;-) Niektórzy nie rozumieją, że pewnych zachowań i odruchów trzeba się nauczyć. Najbezpieczniej chyba na torze ?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  10. #20
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Hehe, a jak cichaczem się oddalił po incydencie z BMW, chojrak po prostuuuu Raz że jeździć "nie umi" to i zachować się jak nabroi zdaje się tak samo "nie umi".
    No ale grupa rówieśnicza uwiecznia na komórach, będzie na fejsie to jest git już, cel osiągnięty

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Jastrząb 21.11.2015 - koniec sezonu? śpieszyć się trzeba :)
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 24-11-2015, 12:39
  2. [Zapowiedź] Tor Jastrząb 24.10.15 trening
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2015, 13:19
  3. [Temat organizacyjny] Autodrom Jastrząb - treningi otwarte
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 17:08
  4. [Zapowiedź] Trening Tor Jastrząb 16.08.14
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 22:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory