Strona 10 z 25 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 247

Temat: Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo na Pomorzu 2007.

  1. #91
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    Webmasterpisze do ciebie na gg,pisze do ciebie na priva a ty nie raczysz odpowiedziec!przeslij mi prosze na mojego priva twoj numer telefonu to zadzwonie do ciebie ustalic szczególy tej ciezarnej i jej dziecka.pozdrawiam

  2. #92
    webmaster007
    Gość

    Domyślnie

    Przeciez korczu pisalem ze bede wieczorkiem mam tez zycie prywatne nr wysllem chlopie cos ty taki nerwowy cale zycie

  3. #93
    Mała
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować, że jeżeli brak na dzień dzisiejszy bardziej szczegółowych informacji na temat zlotu, to tylko dlatego, że cały czas trwają rozmowy na temat tego aby zrobić wszystko co w naszej mocy abyście licznie do nas przybyli a co najważniejsze wyjechali zadowoleni i mieli ochotę do nas częściej zaglądać Tuti i Konrado rozumiem wasze pytania co gdzie i za ile ( z natury również jestem strasznie dociekliwa :mrgreen: )Nie chcemy co dzień zmieniać czegoś w planie zlotu i wprowadzać zamieszania, ale proszę wierzyć, że jeżeli wprowadzamy zmiany, o których wkrótce Was wszystkich poinformujemy, to są to naprawdę tylko zmiany na lepsze....Np. nocleg w ciekawszym miejscu i warunkach (co wcale nie oznacza, że będzie drożej, wręcz przeciwnie staramy się obniżyć koszt) Dopracowujemy sprawę atrakcji itd. itp. wiemy, że czas leci...ale do dopięcia wszystkiego na ostatni guzik potrzebujemy jeszcze troszkę czasu :wink:
    Dodam tylko, że byłam w Bielsku. Urwałam się z pracy w piątek o 13! I zadowoleni ruszyliśmy całą rodzinką z Gdyni na drugi koniec Polski, nie licząc co 50km ile nas ta impreza w sumie wyniesie....założenie było jedno, jedziemy się dobrze bawić i poznać ludzi, którzy tak jak my, mają mniejszego lub większego świra na punkcie swoich autek :wink: Było super :mrgreen:
    Pomorze czeka w czerwcu na rewizytę...do zobaczenia :wink:

  4. #94
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mała
    założenie było jedno, jedziemy się dobrze bawić i poznać ludzi, którzy tak jak my, mają mniejszego lub większego świra na punkcie swoich autek Było super
    I o to w tym wszystkich chodzi, wiec nie marudzic tylko dopisywac sie do listy :mrgreen:

  5. #95
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Tak jak Mala napisala(moja druga polowa) staramy sie zeby bylo wszystko ok.Mamy juz na 100 % noclegi o wiele lepsze od pierwszej wersji,namioty juz nie beda ptrzebne.Sa to domki pietrowe 5 osobowe,z wlasna lazienka(prysznic),toaleta z osobnym wejsciem,telewizor .Jest czysciutko i pachnaco ,naprawde SI.Mam kilka fotek ktore wklejam,ale ze sa z telefonu i nie wyszly z wewnatrz domku,szkoda.Pozdrawiam maniakow marki...

    Spotykamy sie w rano piatek(08.06) na skwerku w Gdyni(ci co dojada)i wspolnie pojedziemy do Wladyslawowa.Reszte jeszcze dopiszemy ,jeszcze niektore sprawy sa dogrywane.Chodzi mi o to ze bedziemy razem od piatku do niedzieli,tak mamy oplacony nocleg.

  6. #96
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał spike
    Tak jak Mala napisala(moja druga polowa) staramy sie zeby bylo wszystko ok.Mamy juz na 100 % noclegi o wiele lepsze od pierwszej wersji,namioty juz nie beda ptrzebne.Sa to domki pietrowe 5 osobowe,z wlasna lazienka(prysznic),toaleta z osobnym wejsciem,telewizor .Jest czysciutko i pachnaco ,naprawde SI.Mam kilka fotek ktore wklejam,ale ze sa z telefonu i nie wyszly z wewnatrz domku,szkoda.Pozdrawiam maniakow marki...

    Spotykamy sie w rano piatek(08.06) na skwerku w Gdyni(ci co dojada)i wspolnie pojedziemy do Wladyslawowa.Reszte jeszcze dopiszemy ,jeszcze niektore sprawy sa dogrywane.Chodzi mi o to ze bedziemy razem od piatku do niedzieli,tak mamy oplacony nocleg.
    Czyli dobrze rozumiem, że jak zapłacimy za 2 osoby to mamy zapwnione 2 miejsca w domku od piątku wieczór do niedzieli ?
    Jeśli żle myślę to proszę o sprostowanie

  7. #97
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cholera, gdybym tylko miał pewność, że będę miał czym przyjechac i za co, to bym sie dopisał. A tak to zimna pupa, nie moge podejmować decyzji, bo jeszcze wyjdzie na to, że jestem uziemiony.

  8. #98
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    czyli jak ...? nocleg w domkach w cenie 120 zl?? kazdy ma zapewniony nocleg w domku czy trzeba spelnic jakies warunki np. okreslona liczba osob??

  9. #99
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Czyli dobrze rozumiem, że jak zapłacimy za 2 osoby to mamy zapwnione 2 miejsca w domku od piątku wieczór do niedzieli ?
    Jeśli żle myślę to proszę o sprostowanie [/quote]

    Myslisz wlasciwie,a autko bedzie na strzezonym parkingu...

  10. #100
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwiezu
    czyli jak ...? nocleg w domkach w cenie 120 zl?? kazdy ma zapewniony nocleg w domku czy trzeba spelnic jakies warunki np. okreslona liczba osob??
    Musielismy zarezerwowac 80 miejsc noclegowych(16 domkow)bo jeszcze moment i nie bylo by czego wynajac,musielismy juz wplacic zaliczke.Wszyscy bez wyjaku nocuja w domkach.A jak , w jaki sposob rozdzielimy?,tego nie wiem ,bo jak na razie oprocz deklaracji (oprocz pomorza)nikt jeszcze nie wplacil i nie znam ilosci ktorzy beda z nami sie bawic.A do pelnego morza mamy okolo 200 metrow,zrobimy ognisko w nocy na plazy...hehe to tak dla zachety,pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] III Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166, 5-8 czerwca 2014
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 08-06-2014, 22:09
  2. [Zapowiedź] III Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166, 6-8 czerwca 2014
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 17:10
  3. [Zapowiedź] IV Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo Pomorze
    Utworzone przez Katte w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 10:03
  4. I Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo Gtv/Spider 11-12 lipca
    Utworzone przez arho01 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 11:20
  5. Zapisy ¤ Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo na Pomorzu 2007.
    Utworzone przez webmaster007 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2007, 20:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory