witam, otoz od pewnego czasu a wlasciwie od kupna mojej slicznotki jedna a własciwie dwie rzeczy zaczeły mnie irytowac. Pierwsza sprawa była to jak nie sposob sie nei domyslec była klima a druga jest tematem wątku a wiec brzydki, straszny przebrzydły czarny znaczek na kole kierownicy. Czemu moj model wersja Super z drewnem nie posiada tych dwuch gadzetow?? za cholere nie mam pojecia :mrgreen: Jak sie okazalo w niedługim czasie znaczek na koło kierownicy mozna w bardzo prosty sposob dopasowac, średnica czarnego brzydactwa jest identyczna ze srednicą kołpaczka do alufelgi! Poszedłem wiec do alfy, kupilem kolorowy znaczek za dosc smieszne pieniadze (21zl) zaznaczam ze jest on bardzo dokladnie wykonany i wspaniale sie nadaje do wnetrza, na alusy az ich szkoda nastepnie uciełem mu wszystkie zaczepy, opszlifowalem, najlepiej uzyc pilnika do paznokci aby dokladnie i bez zadziorow przeprowadzic obrobke wykanczającą, kropelka i juz mozemy ruszyc w nastepne kilometry ciesząc oko jakze pieknym kolorowym znaczkiem alfa romeo.. Ponizej zamieszczam fotki przed i po modyfikacji (realfoto niestety z fona)