Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Schodzący bezbarwny z dachu nej pięknej

  1. #11
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    chlopaki z tym sie juz nic nie da zrobic jedynie malowanie elementu przykra sprawa ale niestety prawdziwa

  2. #12
    FreezeR
    Gość

    Domyślnie

    rozumiem ze trzeba pomalować cały dach bazą czyli kolorem jakie mam auto i do tego dopiero lakierem bezbarwnym. Co do zdarcia tego to będzie ciężko z całego dach, papierem to raczej nie zda egzaminu Może ewentualnie karcherem może zejdzie. A jeśli chodzi o malowanie całego od nowa to raczej duży koszt, bo przynajmniej u mnie trzeba wyciąć przednią szybę potem ją od nowa wkleić.

  3. #13
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    czy ja wiem czy trzeba szybe wycinac? moze jakos bedzie dało sie odgiąc uszczelke zeby zapylic rowniez pod nia

  4. #14
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał FreezeR Zobacz post
    rozumiem ze trzeba pomalować cały dach bazą czyli kolorem jakie mam auto i do tego dopiero lakierem bezbarwnym. Co do zdarcia tego to będzie ciężko z całego dach, papierem to raczej nie zda egzaminu Może ewentualnie karcherem może zejdzie. A jeśli chodzi o malowanie całego od nowa to raczej duży koszt, bo przynajmniej u mnie trzeba wyciąć przednią szybę potem ją od nowa wkleić.
    Papier na maszynkę i jazda.

  5. #15
    FreezeR
    Gość

    Domyślnie

    papierem uszkodzisz również warstwe bazy.

  6. #16
    sargal
    Gość

    Domyślnie

    Moja Bella została pofarbowana na kolor capucina z mleczkiem niestety ostatnio przy polerowaniu zauważyłem że też zaczyna mi schodzic ten lakier przezroczysty najgorzej mam na masce dostałem jakimś odpryskiem z pod koła i nie przyjemnie wygląda ta sprawa ja na szczęście na wiosne biore się za renowacje koloru całkowicie nowy lakier więc i problem zniknie Obyś sobie poradził z tym problemem.

  7. #17
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał FreezeR Zobacz post
    papierem uszkodzisz również warstwe bazy.
    Tak ale ile to prysnąć dach ? Bedzie miał kolega już na lata a nie będzie się bawił.

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar Wujek
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS
    Postów
    1,303

    Domyślnie

    witek_007, papieru wodnego się nie moczy co chwila w wodzie i poleruje. Papier ten powinien być ciągle polewany wodą, po to by zdarty lakier wypłukiwać spomiędzy papieru a nadwozia.
    Alfa Romeo rządzi i wymiata na ulicach świata. Gniecie diesle i auta D.
    Alfa Romeo 155 2.0 16V TS '97 - była
    Alfa Romeo 156 2.0 16V TS '98 - była
    Renault Laguna III 2.0 T '08 - była
    Dodge Caliber 2.0 CVT '07 - był
    Renault Laguna 2.0 dCi '12 - jest
    Lancia Delta 1.4 TB '09 - była
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS '04 - jest

  9. #19
    FreezeR
    Gość

    Domyślnie

    no oczywiscie nie przecze zeby to zrobic porzadnie, jednak na razie chcialem jakos zalagodzic sytuacje zeby to sie nie powiekszalo na obecna chwile. a w przyszlosci i tak mam zamiar pomalowac caly dach bo mam troche porysowany, reszta auta jest w bardzo dobrym stanie tylko ten dach :/.
    Lakiernik mowi zeby to dobrze zrobic to trzeba szybe przednia wyciac a wtedy koszt wzrazta bo sama nowa uszczelka to jakies 100-150 zl. do tego jeszcze robota lakierowanie. wiec dach wyniesie okolo 400-500 zl. ;/
    Jeszcze dzisiaj podjade do znajomego lakiernika znajomego zobaczymy ile mnie za to skasuje
    Ostatnio edytowane przez FreezeR ; 01-10-2009 o 08:39

  10. #20
    Skorpion1
    Gość

    Domyślnie

    spróbuje papierem a na wiosnę mam zamiar pomalować całe autko.

Podobne wątki

  1. Jak polerować bezbarwny bez połysku?
    Utworzone przez LukaSS w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-07-2014, 15:36
  2. Łódź - szukam pięknej Alfy do ślubu !!!!!!!!
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 23:20
  3. [155] Alfa rosso łuszczący bezbarwny lakier
    Utworzone przez tomi w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2011, 21:58
  4. Pielęgnajca pięknej i smukłej Belli
    Utworzone przez Patricko w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 07:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory