Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: alfa 145 duży przebieg

  1. #1
    avia
    Gość

    Domyślnie alfa 145 duży przebieg

    chce kupic alfe 145qv ale ma juz najechane 210kCzy to nie jest zgon dla takiej alfy bo takie coś usłyszałem od brata Prosze o opinie

  2. #2
    Remek
    Gość

    Domyślnie

    Moja alfa gdy ja kupowalem miala niecale 200 tys teraz po ponad roku ma 210 a silnik w dalszym ciagu ma fabryczne parametry,wiec nie ma reguly... wszystko zalezy kto tym autem jezdzil i jak

  3. #3
    bart
    Gość

    Domyślnie

    wskazania liczników samochodów w tym kraju to jedno, a ich rzeczywiste przebiegi to drugie.
    Poza tym - silnik można zajechać po 50 tysiącach km, równie dobrze szanowany motor (regularne zmiany wysokiej klasy oleju, nie butowanie na zimno etc) przejedzie w osobowym samochodzie 400 tysięcy bez kłopotów.

  4. #4
    avia
    Gość

    Domyślnie

    ja wiem za ta alfa moze miec najechane duzo wiecej. chodzi mi najbardziej o wytrzymałość silników

  5. #5
    Remek
    Gość

    Domyślnie

    bart ci wszystko ladnie napisal, zalezy kto i jak jezdzil...

  6. #6
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remek
    zalezy kto i jak jezdzil...
    ...i gdzie jezdzil. Alfy wola (zreszta jak i inne samochody) dlugie odcinki na autostradach niz tyle samo kilometrow w miescie wsrod swiatel i korkow.

    Duzo ci powie osoba sprzedajacego, jego zachowanie i odpowiedzi na pytania. Czasami ludzie zachwalaja swoje autka mowiac ze jezdzili nimi tylko do pracy 5km od domu, a to mi tymczasem mowi ze silnik praktycznie caly czas na zimno byl jezdzony.
    Znowu znaczek "qv" mowi mi ze samochod na pewno nie byl kupiony do jazdy na emeryta , chociaz to go nie dyskwalifikuje, bo moze wlasciciel wlasnie z tego powodu ze to quadrifoglio to o niego wyjatkowo dbal...
    Tak jak koledzy juz mowili - AR ma potencjal na setki tysiecy kilometrow, ale wszystko zalezy od jej wlasciciela. A skoro tak, to zadna z naszych opinii nie zastapi rozmowy ze sprzedajacym i oczywiscie ogledzin auta.
    Pozdro

  7. #7
    bart
    Gość

    Domyślnie

    a propos przebiegów - nie chce ktoś mojego ducato? wygląda pięknie, jest w miarę młody(jeszcze trzech lat nie ma) i zadbany, tylko licznik wskazuje 360 tysięcy km :mrgreen:

  8. #8
    kubaka
    Gość

    Domyślnie

    Moje maleństwo ma 338.000 km, i ładnie jeździ
    przeczytaj IK@Rowy tekst GG o kupowaniu aut tutaj: http://www.cuoresportivo.pl/_mm/faq-...id=22&q_id=155
    (dotyczy 33, ale jest w miarę uniwersalne)

    Pozdrawiam,
    Kuba

  9. #9
    avia
    Gość

    Domyślnie

    Na co szczególnie mam patrzec jak kupuje qv. dzisiaj oglądałem te alfe i wszystko było ok jak na 96r. dzieki wszystkim za pomoc

  10. #10
    avia
    Gość

    Domyślnie

    Jakie mogą być objawy uszkodzenia\defektu w alfie które tylko widać na zimnym silniku a które nie można zauważyć gdy silnik jest rozgrzany Proszę o rady ps. jak ktoś ma 2.0 ts w 145 to niech napisze jak zbiera lub jak powiniwn zbierać

Podobne wątki

  1. [147] Alfa 147 3D 1.6 105 KM niski przebieg
    Utworzone przez piter1706 w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 14:31
  2. Alfa 156 na ciekły gaz i Duży problem.
    Utworzone przez ROMEO156 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 19:39
  3. [145] bx- Olej przekładniowy-duży przebieg
    Utworzone przez kaes w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory