Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: [145]KOREK WLEWU OLEJU

  1. #1
    Angelika
    Gość

    Domyślnie [145]KOREK WLEWU OLEJU

    witam, Poszukuję orka wlewu oleju do swojej Alfeczki. Podpowie mi ktoś gdzie miogę dostać taki korek? W sklepei z częściami Alfy powiedzieli mi, że juz nie ma go w produkcji, więc go nie mogę zamówić. Pomocy !!!

  2. #2
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdź opcję "Szukaj".Tam napewno coś znajdziesz.

  3. #3
    Angelika
    Gość

    Domyślnie

    Grzelutek, szukałam. Niestety, jak się dowiedziałam mojego korka juz nie mozna kupić, szukam jakiejkolwiek opcji nabycia tego korka :-(

  4. #4
    PTASZNK
    Gość

    Domyślnie

    poszukaj na allegro.pl

    tam wszystko znajdziesz, a jak nie to zadzwoń: 501172640

    to nr do gościa pod warszawą ma troche alf i nie powinien robić problemów.

    napisz czy jest

  5. #5
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Poszukaj na Allegro jakiegoś szrotu co sprzedaje części do 145 i dzwoń,powinnaś znaleźć używkę.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Angelika
    witam, Poszukuję orka wlewu oleju do swojej Alfeczki. Podpowie mi ktoś gdzie miogę dostać taki korek? W sklepei z częściami Alfy powiedzieli mi, że juz nie ma go w produkcji, więc go nie mogę zamówić. Pomocy !!!
    Witam,

    być może pomyślisz sobie, że jestem ciekawski, ale czy będę niedyskretny jeśli zapytam w jaki sposób stracilaś ten korek? Czyżby była to "pamiątka" po ostatniej wymianie oleju u jakiegoś znającego sie na wszystkim mechanika?

    Jeśli chodzi o nowy korek to obsługa sklepu najprawdopodobniej nie była z Tobą do końca szczera, gdyż z tego co wiem - produkować może się go już nie produkuje, ale producent ma obowiązek dostarczania części do 10 lat od zakończenia produkcji. Producent zawsze może wybrnąć z tego rzucając tzw. cenę zaporową i na tym sprawa się kończy.

    Co do korka "z odzysku" z tego co patrzyłem na allegro to raczej bedzie trudno, ale zawsze możesz popróbować kontaktując się z ludźmi, którzy handlują częściami do AR. Mozesz rozejrzeć się po miejscowych szrotach - może sie coś trafi.

    Życze powodzenia w poszukiwaniach. Pochwal się jak załatwisz sprawę - POZDRAWIAM
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  7. #7
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem jaki tam korek idzie,ale może by się czymś narazie poratować :?: Nie wiecie co tam może podpasować,zanim sobie dziewcze nie załatwi takiego jak ma być :?:

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie Re: [145]KOREK WLEWU OLEJU

    Cytat Napisał Angelika
    witam, Poszukuję orka wlewu oleju do swojej Alfeczki. Podpowie mi ktoś gdzie miogę dostać taki korek? W sklepei z częściami Alfy powiedzieli mi, że juz nie ma go w produkcji, więc go nie mogę zamówić. Pomocy !!!
    Dopiero teraz przeczytałem ten post. Jest już późno więc dopiero jutro sprawdzę dostępność korka i napiszę co i jak.

  9. #9
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Oooo.I ten Gościu napewno Ci pomoże. :mrgreen:

  10. #10
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    narazie zaloz korek z duzego fiata koszt smieszny a jak kupisz orginal to zamienisz.

Podobne wątki

  1. Korek wlewu oleju
    Utworzone przez Kazikk w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 08:42
  2. Korek wlewu oleju
    Utworzone przez amigas w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 18:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory